Aktualności
W sobotę w Zielonej Górze dwa finały mistrzostw Polski!!!
Dodał: Redakcja, 05.06.2014, 20:40
Na te zawody najmłodsi zawodnicy ZKS czekali już od dawna. Wiele treningów, wiele odjechanych wyścigów i tak wiele marzeń o medalu. W sobotę czas oczekiwania dobiegnie końca i zielonogórscy zawodnicy do lat 14 powalczą o to by na zawsze wpisać się w historię zielonogórskiego speedrowera. zobacz więcej

Bartek Wojtal w finale IMPJ! Drugie miejsce w DMPJ.
Dodał: Redakcja, 01.06.2014, 14:13
Wczoraj na torze w Lesznie odbyła się trzecia runda eliminacji do IMPJ oraz DMPJ(kategoria do lat 18). ZKS drużynowo zajął drugie miejsce, natomiast B.Wojtal był trzeci w turnieju indywidualnym i awansował do finału IMPJ w Częstochowie! zobacz więcej

Dziesiąte miejsce Bandosza w bydgoskim IPP
Dodał: Redakcja, 01.06.2014, 08:09
Robert Bandosz wystąpił na torze w Bydgoszczy w pierwszej rundzie Indywidualnego Pucharu Polski. Zajął w nim dziesiąte miejsce co nie do końca odzwierciedla jego jazdę w tym dniu. zobacz więcej

Adrian Mokras najlepszym młodzikiem w Zielonej Górze
Dodał: Redakcja, 26.05.2014, 20:59
Poniedziałkowe mistrzostwa ZG do lat 14 były bardzo emocjonujące i zacięte. Zwyciężył faworyt Adrian Mokras, drugi po bardzo ładnej jeździe zawody zakończył Gracjan Sadło. Na najniższym stopniu podium rekonwalescent - Damian Pelaczyk. zobacz więcej

Robert Bandosz dziś wystartuje w IPP w Bydgoszczy
Dodał: Redakcja, 25.05.2014, 12:30
Ostatni Mohikanin , pasjonat speedrowera, stuprocentowy profesjonalista, wychowanek ZKS Zielona Góra już dziś wystąpi się w pierwszej rundzie Indywidualnego Pucharu Polski. zobacz więcej

Gracjan Huszcza indywidualnym mistrzem Zielonej Góry do lat 16
Dodał: Redakcja, 24.05.2014, 09:59
W piątkowe popołudnie odbyły się zmagania o tytuł najlepszego kadeta w mieście. Zwyciężył Gracjan Huszcza przed Adrianem Mokrasem i Bartkiem Wojtalem. Tuż za podium uplasował się Jakub Szcześniewski. zobacz więcej

Północna Zielona Góra lepsza od południowej.
Dodał: Redakcja, 19.05.2014, 21:37
Dziś na torze w ramach treningu odbył się mecz północ-południe. Zawodnicy zostali podzieleni wg miejsca zamieszkania na tyle na ile to było możliwe. Triumfowała ekipy z północnych rejonów naszego miasta. zobacz więcej

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Next >>