Aktualności
Fenomenalny Marcin Rembacz triumfuje w II turnieju o Złoty Kask
Dodał: Redakcja, 21.10.2013, 21:20
Pod nieobecność Dawida Michalskiego i Rafała Lewczuka w rolę jokera tym razem wcielił się Marcin Rembacz. Zawodnik ten w ostatnim czasie imponuje formą, co potwierdził dzisiejszą wygraną z kompletem punktów. Drugi Gracjan Huszcza, a trzeci Bartosz Wojtal. zobacz więcej

Dawid Michalski wygrywa I turniej o Złoty Kask
Dodał: Redakcja, 18.10.2013, 15:22
Zielonogórscy speedrowerowcy zainaugurowali cykl trzech turniejów o Złoty Kask. Bezwzględnie najlepszy okazał się Dawid Michalski. Drugie miejsce zajął Gracjan Huszcza, a trzecie Marcin Rembacz. zobacz więcej

Xero Express Drużynowym Mistrzem Zielonej Góry
Dodał: Redakcja, 13.10.2013, 14:33
W zakończonych rozgrywkach ligowych o DMZG najlepszą okazała się ekipa Xero Express. Losy mistrzowskiego tytułu ważyły się do ostatniego biegu. Ostatecznie Xero Express okazało się lepsze od ADK Auto o jeden biegowy punkcik. zobacz więcej

Miłe wieści z Gniezna
Dodał: Redakcja, 12.10.2013, 20:25
Miło nam poinformować, że dwóch zawodników reprezentujących ZKS Zielona Góra w tegorocznym finale MPPK zdobyło medale w gnieźnieńskim finale IMPJ. Adam Bożejewicz zajął drugie miejsce, a Arek Szymański miejsce trzecie. zobacz więcej

Dwa medale dla ZKS w Żołędowie ! (relacja)
Dodał: Redakcja, 12.10.2013, 20:05
ZKS zdobył srebrny medal w finale mistrzostw Polski par klubowych młodzików. Sprawa złotego medalu rozstrzygnęła się dopiero w barażu gdzie Damian Pelaczyk uległ zawodnikowi gospodarzy - Mustanga Żołędowo. Krzysztof Zakrzewski został IMP weteranów. zobacz więcej

Po medale do Żołędowa ! (zapowiedź)
Dodał: Redakcja, 05.10.2013, 13:36
Już jutro tj. w niedzielę 6 października zielonogórscy speedrowerowcy staną przed ostatnią szansą powiększenia dorobku medalowego w tym roku. W podbydgoskim Żołędowie na starcie staną młodzicy w kategorii parowej oraz Krzysztof Zakrzewski w IMPWeteranów. zobacz więcej

ADK Auto liderem po IV rundach DMZG
Dodał: Redakcja, 05.10.2013, 12:29
W ostatnim czasie odbyły się dwie kolejne rundy w ramach DMZG. W trzeciej najlepsi okazali się zawodnicy Xero Express, rundę czwartą wygrali jeźdźcy ADK Auto i pozwoliło mi to na objęcie pozycji lidera w tabeli. zobacz więcej

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Next >>