Aktualności
R. Lewczuk mistrzem WL seniorów, B. Pelaczyk IMWL do lat 12
Dodał: Redakcja, 28.09.2013, 20:46
Dziś na torze speedrowerowym w Zielonej Górze odbył się finał IMWL. Zasłużenie i pewnie wygrał Rafał Lewczuk, który udowodnił że warto trenować i wierzyć w to że "trening czyni mistrza". Zawody były jednocześnie V Memoriałem im. Piotra "Benka"Serafinowicza, byłego zawodnika ZKS. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI ... zobacz więcej

II runda DMZG dla Xero Express
Dodał: Redakcja, 26.09.2013, 22:06
W drugiej rundzie zmagań o DMZG triumfowali zawodnicy startujący pod szyldem Xero Express. Do zwycięstwa drużynę poprowadził niesamowicie szybki tego dnia Damian Pelaczyk. zobacz więcej

IMWL - zapraszamy !!! - 28.09.2013r. - godz. 15.00
Dodał: Redakcja, 24.09.2013, 22:04
Tradycyjnie jak co roku na torze speedrowerowym w Zielonej Górze szesnastu zawodników powalczy o mistrzostwo naszego regionu. Zawody będą jednocześnie V Memoriałem im. Piotra "Benka" Serafinowicza. zobacz więcej

I runda Drużynowych Mistrzostw Zielonej Góry za nami
Dodał: Redakcja, 24.09.2013, 21:36
Wczoraj odbyła się I runda DMZG. Triumfowała ekipa Red Bike pod wodzą Rafała Lewczuka przed ADK Auto, której kapitanem jest Dawid Michalski. Trzecie miejsce dla Xero Express, drużyny Bartka Wojtala. zobacz więcej

Rafał Lewczuk zwycięzcą cyklu Grand Prix o puchar ADK Auto
Dodał: Redakcja, 24.09.2013, 17:05
Zielonogórscy speedrowerowcy zakończyli cykl sześciu turniejów indywidualnych o puchar ADK Auto. Bezkonkurencyjny okazał się Rafał Lewczuk, który gdy tylko pojawiał się na starcie zawodów zawsze pewnie wygrywał. Drugie miejsce dla Bartka Wojtala, trzeci był Dawid Michalski. zobacz więcej

Powracający Bandosz rezerwą w półfinałach IMP.
Dodał: Redakcja, 18.09.2013, 11:32
W minioną sobotę na torze w Zielonej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Centralnego. Stawką tego turnieju był także awans finałowej "dziewiątki" do półfinałów IMP, które odbędą się w październiku w Bydgoszczy. R. Bandosz uplasował się na 10. pozycji. zobacz więcej

ZKS niestety bez medali w Toruniu(relacja + wyniki)
Dodał: Redakcja, 08.09.2013, 18:05
W finale IMPMk o wszystkim zadecydował 20 bieg, w którym wykluczony został Adrian Mokras. Osamotniony Łukasz Gnitecki nie sprostał dwójce żołędowian i również wypadł z podium. W finale MPPKJ ZKS uplasował się na IX miejscu. zobacz więcej

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Next >>