Dodał: Redakcja, 26.06.2013, 15:20
Nadeszły wakacje, a wraz z nimi nadmiar wolnego czasu. Zielonogórski Klub Speedrowerowy serdecznie zaprasza wszystkich na treningi, które przez dwa tygodnie od 1 do 12 lipca będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 12.00. zobacz więcej

IMPKadetów(relacja) - 22.06.2013r. - Bydgoszcz
Dodał: Redakcja, 23.06.2013, 12:33
W sobotę w Bydgoszczy czterech naszych zawodników wzięło udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kadetów do lat 16. Dawid Michalski był siódmy, Adrian Mokras ósmy, Bartosz Wojtal trzynasty, a Marcin Rembacz odpadł w eliminacjach. zobacz więcej

Brązowy medal dla ZKS w MPPK Młodzieżowców !(relacja)
Dodał: Redakcja, 23.06.2013, 12:32
Znakomicie spisali się jeźdźcy ZKS Zielona Góra podczas finału MPPK do lat 23. Nieustępliwa i ambitna jazda sprawiła, iż zielonogórzanie zdobyli kolejny w tym roku medal! zobacz więcej

Puchar Zielonej Góry Juniorów dla Dawid Michalskiego.
Dodał: Redakcja, 19.06.2013, 21:08
Zielonogórscy zawodnicy rozegrali kolejny turniej. Był to Indywidualny Puchar Zielonej Góry Juniorów. Zwyciężył Dawid Michalski przed Rafałem Lewczukiem i Bartoszem Wojtalem. zobacz więcej

ZKS Zielona Góra powalczy o kolejne medale mistrzostw Polski
Dodał: Redakcja, 19.06.2013, 19:19
Już w najbliższą sobotę w Bydgoszczy zielonogórscy speedrowerowcy staną przed kolejną szansą powiększenia dorobku medalowego w tym roku.

zobacz więcej

Bartosz Pelaczyk mistrzem Zielonej Góry do lat 12
Dodał: Redakcja, 17.06.2013, 20:18
Korzystając ze sporego zainteresowania jakim cieszą się ostatnio treningi ZKS Zielona Góra udało się rozegrać Indywidualne Mistrzostwa Zielonej Góry do lat 12. Zgodnie z przewidywaniami zwyciężył faworyt młodszy z braci Pelaczyków - Bartosz. zobacz więcej

Brązowy medal dla ZKS w Mistrzostwach Polski Par Klubowych !
Dodał: Redakcja, 10.06.2013, 18:59
Sobota 8 czerwca 2013 na stałe wpisała się w historię ZKS. Po zdobytym wcześniej złotym medalu przez młodzików, o sporą niespodziankę pokusili się seniorzy ZKS Zielona Góra. Zdobyli brązowy medal i tym samym obronili swoją pozycję z zeszłego sezonu. zobacz więcej

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Next >>