Aktualności
ZKS mistrzem I ligi gr. zach. / Dwóch naszych z awansem do IMP !
Dodał: Redakcja, 13.09.2015, 16:03
Znakomicie spisali się zielonogórzanie na zawodach w Ostrowie. W ostatnim meczu I ligi gr. zachodniej zwyciężyli i wygrali rozgrywki z kompletem zwycięstw! Po zawodach drużynowych odbyły się indywidualne mistrzostwa okręgu, które stanowiły eliminacje do indywidualnych mistrzostw Polski. Bartek Wojtal i Łukasz Gnitecki przebrnęli eliminacje i awansowali do IMP w Częstochowie! zobacz więcej

ZKS Zielona Góra w korowodzie winobraniowym
Dodał: Redakcja, 13.09.2015, 08:50
Zawodnicy ZKS wzorem roku ubiegłego wzięli udział w korowodzie winobraniowym. Ekipa była dość nieliczna ze względu na odbywające się w tym czasie zawody w Ostrowie, w których uczestniczyła większość klubu. zobacz więcej

V Winobraniowy Turniej Speedrowerowy przeszedł do historii
Dodał: Redakcja, 11.09.2015, 16:04
Tym razem turniej odbył się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Z nieba deszcz lał się strumieniami jednak nie było to w stanie zepsuć dobrej zabawy i emocjonującego ścigania na zielonogórskim torze speedrowerowym. Turniej wygrali dziennikarze przed młodzikami ZKS oraz drużyną KSF. zobacz więcej

Winobraniowe żużlowanie czas zacząć !
Dodał: Redakcja, 08.09.2015, 14:00
Wielkimi krokami zbliża się V Winobraniowy turniej par w speedrowerze 2015! Impreza odbędzie się w czwartek 10.09.2015r na torze speedrowerowym ul. Wyszyńskiego 101. Tego właśnie dnia punktualnie o godz. 19.30 uczestnicy wyjadą do pierwszego wyścigu. zobacz więcej

ZKS bez medali w indywidualnych mistrzostwach polski do lat 16.
Dodał: Redakcja, 07.09.2015, 19:49
W gnieźnieńskim turnieju finałowym o indywidualne mistrzostwo Polski kadetów wygrał zawodnik gospodarzy Wojtek Małecki, który ani razu nie zaznał goryczy porażki. Drugie miejsce zajął zawodnik z Żołędowa Szymon Porożyński, trzeci Patry Katarzyński z Torunia. Nasi zawodnicy wypadli dość blado , a honoru próbował bronić Łukasz Gnitecki, który zajął szóste miejsce. Damian Pelaczyk jedenasty, Adrian Mokras dwunasty.
zobacz więcej

Siedmiu kadetów ZKS powalczy w mistrzostwach Polski w Gnieźnie
Dodał: Redakcja, 02.09.2015, 20:27
W najbliższą sobotę w Gnieźnie odbędą się indywidualne mistrzostwa Polski do lat 16. W zawodach wystąpi siedmioosobowa grupa zielonogórskich zawodników z realnymi szansami na dobry wynik. zobacz więcej

Walcz Darcy!
Dodał: Redakcja, 25.08.2015, 21:07
Ostatnie przykre wydarzenia związane z wypadkiem Darcy'ego Warda spowodowały, że wszyscy trzymamy za niego kciuki. Zawodnicy ZKS także są z Darcy'm i życzą mu zwycięstwa i tylko zwycięstwa w tym trudnym dla niego wyścigu. zobacz więcej

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Next >>