Aktualności
Zielonogórscy młodzicy wicemistrzami Polski!
Dodał: Redakcja, 25.05.2015, 08:16
Finał w podbydgoskim Żołędowie dał naszej drużynie srebrne medale. Gospodarze byli poza zasięgiem i zasłużenie wygrali. Nasi zawodnicy srebrne krążki zapewnili sobie w ostatnim biegu, w którym wygrał Kacper Królik. zobacz więcej

Młodzicy ZKS wystartują w Maksymilianowie.
Dodał: Redakcja, 22.05.2015, 21:48
W najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w podbydgoskim Maksymilianowie wystąpi czwórka zawodników ZKS, aby walczyć o obronę tytułu drużynowych mistrzostw Polski młodzików. zobacz więcej

Dobre wieści z Ostrowa!
Dodał: Redakcja, 16.05.2015, 21:27
W rozegranych dziś eliminacjach do IMPJ oraz DMPJ z dobrej strony pokazali się zielonogórzanie. Drużynowo zajęli drugie miejsce, natomiast w rywalizacji indywidualnej na najniższym stopniu podium znalazł się Adrian Mokras. zobacz więcej

Juniorzy ZKS wystartują w Ostrowie
Dodał: Redakcja, 15.05.2015, 19:19
Już jutro na przebudowanym torze w Ostrowie zawodnicy ZKS wystąpią w eliminacjach do indywidualnych i drużynowych mistrzostw Polski juniorów. Początek zawodów o godzinie 15:00. zobacz więcej

Zawodnicy ZKS oficjalnie zainaugurowali sezon 2015 w Lesznie.
Dodał: Redakcja, 06.05.2015, 19:22
W Lesznie odbyły się eliminacje DMPJ oraz IMPJ. Drużynowo ZKS zajął drugie miejsce. Następnie odbyły się zawody indywidualne. zobacz więcej

Zielonogórscy speedrowerowcy zainaugurują sezon w Lesznie
Dodał: Redakcja, 24.04.2015, 19:16
Już jutro na torze w Lesznie odbędzie się pierwsza runda eliminacji do drużynowych i indywidualnych mistrzostw Polski juniorów. zobacz więcej