Aktualności
Finał MPPK 01.07.2012r. g. 13.00 - Zielona Góra (zapowiedź)
Dodał: kokos, 28.06.2012, 22:33
Nielada gratka czeka kibiców speedrowera. 1 lipca na torze w Zielonej Górze spotka się siedem duetów klubowych aby powalczyć o tytuł najlepszej pary w Polsce !!!

Zielonogórski finał zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Pojawia się kilka pytań. Czy zielonogórzanie w składzie Michał Rodzeń, Marcin Pawłowski, Krzysztof Piskorski są w stanie sprawić niespodziankę? Czy arcymistrzowie jacy pojawią się w Zielonej Górze potwierdzą swoją dominację? Na te inne pytania odpowiedź poznają wszyscy Ci którzy pojawią się na torze speedrowerowym przy ulicy Wyszyńskiego 101 podczas niedzielnych zawodów.
Jeśli chodzi o faworytów to zdecydowanie na czoło wysuwają się liderzy tabeli ligowej czyli Szawer Leszno i TSŻ Toruń. W ekipie leszczyńskiej świetni Maciej Ganczarek i Marcin Szymański, którzy w 2010 roku reprezentowali ZKS Zielona Góra. Toruń to Marcin Paradziński, Przemek Binkowski i Rafał Duliński. Nie bez szans są zawsze groźni ostrowianie. Niespodziankę są w stanie sprawić zawodnicy Mustanga Żołędowo. Jeśli do tego dodamy nieobliczalnych zawodników TPD Kalety oraz Orzeł Gniezno, finał zapowiada się jako swoista uczta speedrowera w naszym mieście.

Podczas imprezy zostanie wyłoniony najlepszy zawodnik finału. Nowatorski system pozwoli ustalić kto na ten tytuł zasługuje. Pod uwagę brane będą punkty z bonusami z zawodów plus trzy dodatkowe punkty za najlepszy czas dnia. !!!Oto stawka zawodów i przypuszczalne składy:

ZKS Zielona Góra
Krzysztof Piskorski, Marcin Pawłowski, Michał Rodzeń

Szawer Leszno
Maciej Ganczarek, Marcin Szymański, Patryk Kriger

TSŻ Toruń
Rafał Duliński, Marcin Paradziński, Przemek Binkowski,

TPD Kalety
Szymon Wąsiński, Maciej Jagiełło, Piotr Kuder|

Wiraż Ostrów
Marcin Kołata, Szymon Kowalczyk, Piotr Kasperczak

Orzeł Gniezno
Arek Szymański, Dawid Zachmyc

Mustang Żołędowo
Remigiusz Burchardt, Sebastian Morawiak, Patryk Piechota

Początek zawodów : 1 lipca godz. 13.00
Sędzia : Piotr Waliński (Zielona Góra)
Wstęp: bezpłatny

Przewidywana pogoda na niedzielny mecz (za meteo.icm.edu.pl):
Temperatura: 25°C
Wiatr: 2,5m/s
Deszcz: 0.0 mm
Ciśnienie: 1013 hPa

Wszystkich serdecznie zapraszamy
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org