Aktualności
Speedrower Maraton - 27 kwietnia(sobota) g.11.00 !
Dodał: Redakcja, 24.04.2013, 18:56
"Czas zacząć.." - należy rzec mając na uwadze zielonogórskich speedrowerowców. Już w najbliższą sobotę prawdziwa gratka dla każdego kibica speedrowera ! Zapraszamy na godzinę 11.00 !
O godzinie 11.00 na tor wyjadą zawodnicy do lat osiemnastu. Będą to eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Oprócz gospodarzy wystąpią zawodnicy Szawera Leszno oraz Wiraża Ostrów.

Po pierwszych treningach formą błysnął Dawid Michalski, wciąż aktualny wicemistrz Polski do lat 14. Dobrą dyspozycję sygnalizują Bartek Wojtal i Rafał Lewczuk. Czwarty w składzie Michał Mowczan wystartuje na zasadzie kredytu zaufania gdyż póki co nie uczestniczy on w treningach co na dłuższą metę na pewno pociągnie za sobą konsekwencje startowe.

Skład ZKS na te zmagania to:
1. Rafał Lewczuk
2. Michał Mowczan
3. Dawid Michalski
4. Bartek Wojtal

Rezerwowego zawodnika poznamy w piątek.

Sędzia : Krystian Górniaczyk (debiutant w tej roli)


Po zmaganiach drużynowych przyjdzie czas na rozgrywki eliminacyjne do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów.

W tych zawodach wystąpi w/w czwórka zawodników oraz dwóch zawodników z trójki: Jakub Szcześniewski, Adrian Mokras i Marcin Rembacz. Trójka tych zawodników to młodzicy do lat 14 i raczej pewniacy do udziału w zielonogórskim finale Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików. Wszyscy sprawują się nad wyraz dobrze, a na szczególne słowa uznania zasługują Jakub Szcześniewski i Marcin Rembacz.

Sędziować będzie Artur Kurdyk.

Trzecia w kolejności impreza to mecz ligi okręgowej pomiędzy ZKS Zielona Góra a Szawerem Leszno. W meczu ligowym z Lesznem wystąpią prawdopodobnie sami juniorzy.

Przypuszczalny skład na Leszno:

1. Michał Mowczan
2. Marcin Rembacz
3. Rafał Lewczuk
4. Jakub Szcześniewski
5. Dawid Michalski
6. Bartek Wojtal
7. Adrian Mokras
8. Damian Pelaczyk
9. Bartosz Pelaczyk
10. Jakub Dzikowski.

Sędzia: Krzysztof Zakrzewski

Wszystkich serdecznie zapraszamy !
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org