Aktualności
Rafał Lewczuk zwycięzcą cyklu Grand Prix o puchar ADK Auto
Dodał: Redakcja, 24.09.2013, 17:05
Zielonogórscy speedrowerowcy zakończyli cykl sześciu turniejów indywidualnych o puchar ADK Auto. Bezkonkurencyjny okazał się Rafał Lewczuk, który gdy tylko pojawiał się na starcie zawodów zawsze pewnie wygrywał. Drugie miejsce dla Bartka Wojtala, trzeci był Dawid Michalski.

W całym cyklu udział wzięło piętnastu zawodników.


Prowadzący Rafał Lewczuk - triumfator cyklu GP


KLASYFIKACJA GENERALNA CYKLU GRAND PRIX O PUCHAR ADK AUTO:
Klasyfikacja generalna obejmuje 4 najlepsze występy
Poz. Zawodnik I II III IV V VI SUMA
1. Rafał Lewczuk 25 25 - - 25 25 100
2. Bartosz Wojtal 20 16 25 25 13 13 86
3. Dawid Michalski 16 18 - 14 20 20 74
4. Adrian Mokras 18 20 14 20 12 12 72
5. Jakub Szcześniewski 14 - 20 18 11 18 70
6. Marcin Rembacz 13 13 18 12 18 14 63
7. Gracjan Huszcza - - 11 13 16 16 56
8. Łukasz Gnitecki 11 14 13 9 14 11 52
9. Patryk Wiśniewski 12 12 12 11 8 9 47
10. Kacper Zubczyński 9 - 9 7 7 6 32
11. Damian Pelaczyk - - 16 16 - - 32
12. Aleksander Szymański - - 8 6 - 7 21
13. Filip Janas - - - - 9 8 17
14. Bartosz Pelaczyk - - - 8 - - 8
15. Kacper Drozdowski - - - - - 4 4


Wyniki poszczególnych rund Grand Prix o Puchar ADK Auto:


I RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ADK Auto - 05.07.2013r.

1. Rafał Lewczuk 24+4+4(4,4,4,4,4,4) - 25 punktów GP
2. Bartosz Wojtal 21+3+3(3,4,4,4,4,2) - 20 GP
3. Adrian Mokras 18+3+2(2,3,4,3,4,2) - 18 GP
4. Dawid Michalski 19+4+1(4,3,2,3,4,3) - 16 GP
5. Jakub Szcześniewski 15+2(4,2,1,2,3,3) - 14 GP
6. Marcin Rembacz 14+2(1,3,1,3,3,3) - 13 GP
7. Patryk Wiśniewski 12+1(2,3,3,1,2,1) - 12 GP
8. Łukasz Gnitecki 12+1(2,2,2,3,1,2) - 11 GP
9. Kacper Zubczyński 9(1,1,2,1,2,2) - 9 GP

II RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ADK Auto - 07.08.2013r.

1. Rafał Lewczuk 16+4+4(4,4,4,4) - 25 GP
2. Adrian Mokras 12+3+3(2,3,3,4) - 20 GP
3. Dawid Michalski 13+4+2(3,3,4,3) - 18 GP
4. Bartosz Wojtal 11+3+1(4,2,2,3) - 16 GP
5. Łukasz Gnitecki 7+2(1,1,3,2) - 14 GP
6. Marcin Rembacz 7+2(2,1,2,2) - 13 GP
7. Patryk Wiśniewski 4+1(1,1,1,1) - 12 GP

III RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ADK Auto - 04.09.2013r.

1. Bartosz Wojtal 18+4+4(4,3,4,w,3,4) - 25 GP
2. Jakub Szcześniewski 21+3+3(4,3,3,4,3,4) - 20 GP
3. Marcin Rembacz 18+4+2(1,2,3,4,4,4) - 18 GP
4. Damian Pelaczyk 18+3+1(3,3,2,4,3,3) - 16 GP
5. Adrian Mokras 19+2(4,4,2,2,4,3) - 14 GP
6. Łukasz Gnitecki 18+2(2,4,3,3,4,2) - 13 GP
7. Patryk Wiśniewski 11+1(2,2,2,1,1,3) - 12 GP
8. Gracjan Huszcza 9+1(w,3,2,w,2,2) - 11 GP
9. Kacper Zubczyński 8(1,2,1,1,1,2) - 9 GP
10.Aleksander Szymański 5(1,1,1,1,w,1) - 8 GP

IV RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ADK Auto - 06.09.2013r.

1. Bartosz Wojtal 11+4+4(4,w,4,3) - 25 GP
2. Adrian Mokras 14+4+3(4,3,3,4) - 20 GP
3. Jakub Szcześniewski 13+3+2(3,3,4,3) - 18 GP
4. Damian Pelaczyk 14+3+1(4,4,3,3) - 16 GP
5. Dawid Michalski 14+w(4,2,4,4) - 14 GP
6. Gracjan Huszcza 12+2(3,2,4,3) - 13 GP
7. Marcin Rembacz 10+w(4,4,1,1) - 12 GP
8. Patryk Wiśniewski 9+1(3,3,2,1) - 11 GP
9. Łukasz Gnitecki 9(2,3,2,2) - 9 GP
10.Bartosz Pelaczyk 7(2,2,1,2) - 8 GP
11.Kacper Zubczyński 7(1,2,2,2) - 7 GP
12.Aleksander Szymański 5(1,1,1,2) - 6 GP

V RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ADK Auto - 18.09.2013r.

1. Rafał Lewczuk 16+4+4(4,4,4,4) - 25 GP
2. Dawid Michalski 14+4+3(3,4,3,4) - 20 GP
3. Marcin Rembacz 13+3+2(3,3,3,4) - 18 GP
4. Gracjan Huszcza 14+3+1(4,3,4,3) - 16 GP
5. Łukasz Gnitecki 12+2(4,2,4,2) - 14 GP
6. Bartosz Wojtal 11+1(3,4,1,3) - 13 GP
7. Adrian Mokras 10+2(2,3,2,3) - 12 GP
8. Jakub Szcześniewski 9+1(3,2,4,w) - 11 GP
9. Filip Janas 8(2,1,2,3) - 9 GP
10.Patryk Wiśniewski7(1,2,2,2) - 8 GP
11. Kacper Zubczyński 6(2,1,2,1) - 7 GP

VI RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ADK Auto - 21.09.2013r.

1. Rafał Lewczuk 12+4+4(w,4,4,4) - 25 GP
2. Dawid Michalski 15+3+3(4,4,4,3) - 20 GP
3. Jakub Szcześniewski 12+4+2(3,3,3,3) - 18 GP
4. Gracjan Huszcza 12+3+1(2,4,2,4) - 16 GP
5. Marcin Rembacz 11+2+4(1,3,3,4) - 14 GP
6. Bartosz Wojtal 11+1+3(3,w,4,4) - 13 GP
7. Adrian Mokras 11+2+2(2,4,2,3) - 12 GP
8. Łukasz Gnitecki 11+1+1(2,3,2,4) - 11 GP
9. Patryk Wiśniewski 8(1,2,2,3) - 9 GP
10.Filip Janas 7(1,3,1,2) - 8 GP
11.Aleksander Szymański 6(1,3,1,1) - 7 GP
12.Kacper Zubczyński 6(2,2,1,1) - 6 GP
13. Kacper Drozdowski 5(2,1,1,1) - 4 GP
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org