Aktualności
II runda DMZG dla Xero Express
Dodał: Redakcja, 26.09.2013, 22:06
W drugiej rundzie zmagań o DMZG triumfowali zawodnicy startujący pod szyldem Xero Express. Do zwycięstwa drużynę poprowadził niesamowicie szybki tego dnia Damian Pelaczyk.

Druga runa DMZG okazała się bardzo ekscytująca. Wszystkie drużyny praktycznie do końca zachowywały szansę na końcowe zwycięstwo. Ostatecznie zwyciężyli wcześniej wspomniani zawodnicy Xero Express. Swoje punkty dorzucili Bartosz Wojtal i Adrian Mokras. Coraz lepiej radzi sobie natomiast Patryk Wiśniewski, który zrzucił ostatnio parę kilogramów i stał się bardziej waleczny. Drugie miejsce zajęli jeźdźcy ADK Auto, wśród których należy wyróżnić tradycyjnie już Dawida Michalskiego, choć i on nie ustrzegł się błędów. Dowodem na to było trzecie miejsce zajęte w biegu numer 15. Z bardzo dobrej strony pokazał się Gracjan Huszcza, zawodnik który trenuje raptem od miesiąca. W jednym z biegów bolesnemu upadkowi uległ Jakub Szcześniewski. Na trzecim miejscu uplasował się Red Bike. Fenomenalną wręcz formą błysnął Rafał Lewczuk, który siedmiokrotnie mijał linię mety jako pierwszy. Najbliżej pokonania Rafała był w biegu 22 Damian Pelaczyk, jednak ostatecznie ta sztuka mu się nie udała. Słabiej niż ostatnimi czasy spisali się Marcin Rembacz i Łukasz Gnitecki. Osobne słowa należą się najmłodszym w stawce trzech drużyn. Są to Bartosz Pelaczyk, Kacper Drozdowski, Kacper Zubczyński i Olek Szymański. Wszyscy ostro trenują i starają się dorównać starszym kolegom, ale póki co nie jest to takie łatwe. Jak to jednak mówią "trening czyni mistrza". Kolejne rundy już niebawem.

Damian Pelaczyk - lider Xero Express w II rundzie

II runda- 25. 09. 2013r.

1. Xero Express 72
Adrian Mokras 18+1(3,2,3,2,3,3*,2)
Patryk Wiśniewski 16+3(2*,1,2*,1,2*,4,4)
Bartosz Wojtal 17+2(2,3*,3,w,3*,2,4)
Damian Pelaczyk 21+1(4,4,2*,4,4,1,2)
Aleksander Szymański NS

2. ADK Auto 71
Gracjan Huszcza 22+2(2*,2*,4,3,4,3,4)
Jakub Szcześniewski 18+2(3,3,3*,w,-,2*,4,3)