Aktualności
Dziesiąte miejsce Bandosza w bydgoskim IPP
Dodał: Redakcja, 01.06.2014, 08:09
Robert Bandosz wystąpił na torze w Bydgoszczy w pierwszej rundzie Indywidualnego Pucharu Polski. Zajął w nim dziesiąte miejsce co nie do końca odzwierciedla jego jazdę w tym dniu.

Najpierw odbyły się zawody drużynowe, w których Robert startuje jako zawodnik BTS Bydgoszcz. W półfinale numer jeden bydgoszczanie zajęli trzecie miejsce i nie awansowali do finału.

Tak wyglądała punktacja BTS:

BTS Speedrower Bydgoszcz: 45
1. Robert Bandosz (2,1,2,2,2,1) 10

2. Radosław Wróblewski (3,2,1,-,1,2) 9
3. Robert Bedra (W,2,3,3,2,-) 10
4. Łukasz Szpajda (2,1,2,2,1,2) 10
5. Michał Murański (3,3) 6

W finale triumfowali częstochowianie przed Toruniem, Kaletami i Lesznem.

Lwy Unimot Częstochowa: 48
1. Marcin Szymański (2,4,4,3) 13
2. Daniel Ordon (4,4,3,4) 15
3. Sebastian Paruzel (3,4,3,2) 12
4. Tomasz Włodarczyk (W,3,3,2) 8
5. Damian Natoński NS

TSŻ Pekum Toruń: 42
1. Remigiusz Burchardt (3,4,4,1) 12
2. Paweł Cegielski (1,3,3,3) 10
3. Adam Bożejewicz (1,3,4,1) 9
4. Marcin Paradziński (2,3,4,2) 11
5. Przemysław Binkowski NS

TPD Kalety: 34
1. Piotr Kuder (1,2,4) 7
2. Rafał Pigoń (2,2,2,3) 9
3. Kamil Bielica (2,1,3) 6
4. Dawid Bas (3,2,1,4) 10
5. Kamil Bielaczek (1,1) 2

LKS Astromal Szawer Leszno: 33
1. Dawid Tyliński (1,1) 2
2. Arkadiusz Zając (3,2,2,2) 9
3. Mateusz Ludwiczak (1,2) 3
4. Mateusz Ślęzak (4,1,2,4) 11
5. Michał Sassek (4,4,W,W) 8

Następnie odbył się turniej indywidualny, w którym Robert reprezentował nasze barwy:

1. Arkadiusz Szymański (GKS Orzeł Gniezno) - (4,4,3,4,4) 19 + 23 punkty w klasyfikacji generalnej
2. Marcin Szymański (Lwy Unimot Częstochowa) - (3,4,4,4,4) 19 + 20 punktów w klasyfikacji generalnej
3. Marcin Paradziński (TSŻ Toruń) - (4,3,4,4,3) 18 + 18 punktów w klasyfikacji generalnej
4. Daniel Ordon (Lwy Unimot Częstochowa) - (4,4,3,2,2) 15 + 16 punktów w klasyfikacji generalnej
5. Marcin Kołata (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.) - (2,1,4,3,4) 14 + 15 punktów w klasyfikacji generalnej
6. Piotr Kupczyk (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.) - (2,2,4,2,4) 14 + 14 punktów w klasyfikacji generalnej
7. Szymon Kowalczyk (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.) - (3,3,2,4,2) 14 + 13 punktów w klasyfikacji generalnej
8. Remigiusz Burchardt (TSŻ Toruń) - (2,4,2,3,3) 14 + 12 punktów w klasyfikacji generalnej
9. Robert Bedra (BTS Speedrower Bydgoszcz) - (4,3,1,2,3) 13 + 11 punktów w klasyfikacji generalnej
10. Robert Bandosz (ZKS Zielona Góra) - (1,2,3,3,1) 10 + 10 punktów w klasyfikacji generalnej
11. Kamil Tuczyński (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.) - (3,2,1,2,2) 10 + 9 punktów w klasyfikacji generalnej
12. Michał Murański (BTS Speedrower Bydgoszcz) - (3,W,3,3,D) 9 + 8 punktów w klasyfikacji generalnej
13. Łukasz Szpajda (BTS Speedrower Bydgoszcz) - (1,3,2,1,2) 9 + 7 punktów w klasyfikacji generalnej
14. Damian Natoński (Lwy Unimot Częstochowa) - (W,2,1,1,3) 7 + 6 punktów w klasyfikacji generalnej
15. Tomek Włodarczyk (Lwy Unimot Częstochowa) - (W,1,2,1,1) 5 + 5 punktów w klasyfikacji generalnej
16. Paweł Cegielski (TSŻ Toruń) - (1,W/u,-,-,-) 1 + 4 punkty w klasyfikacji generalnej
17. Jarosław Szeps - nie startował
18. Radosław Wróblewski - nie startował


Pierwsza trójka zawodów

Pozostałe rundy:
II runda: 15.06 - Kalety
III runda: 5-6.07 - Częstochowa
IV runda: 14.09 - Leszno

wyniki za lwy.info.pl
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org