Aktualności
Zielonogórzanie powalczą w mistrzostwach Polski w Żołędowie
Dodał: Redakcja, 20.06.2014, 19:14
Już jutro zawodnicy ZKS jadą do do podbydgoskiego Żołędowa, aby wystąpić w dwóch finałach mistrzostw Polski! Oba finały to rozgrywki parowe.

O godzinie 11.00 ruszą mistrzostwa Polski par klubowych młodzieżowców (do lat 23).

ZKS reprezentować będą:
1. Jakub Szcześniewski
2. Łukasz Gnitecki
r. Patryk Wiśniewski

Zawodnicy ZKS bronią tytułu II wicemistrza Polski z sezonu 2013. Jednak o powtórzenie wyniku będzie bardzo, bardzo trudno.
Oto wyniki z poprzedniego roku:

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH MŁODZIEŻOWCÓW - 22.06.2013r. - Bydgoszcz

1. Wiraż Ostrów 54
Bartosz Grabowski 20+4(3*,-,4,4,3*,3*,3,*,-)
Szymon Kowalczyk 19+2(4,3*,3*,1,4,-,-,4)
Marcin Kołata 15+1(4,4,4,3*)

2. Szawer Leszno 48
Patryk Kriger 18+2(3,2,-,2*,4,-,4,3*)
Mateusz Ludwiczak 15+2(1,4,3*,3,3*,3*,1,-)
Dawid Tyliński 8(4,4)

3. ZKS Zielona Góra 47
Robert Bandosz 17+1(4,3*,4,4,-,-,-,2)
Paweł Idziorek 16+2(2,4,-,t,3*,3*,4,-)
Piotr Kasperczak 14+1(2,4,4,3*,1)


4. TSŻ Toruń 40
Łukasz Marchlewski 11+2(t,3*,4,3*,t,1,-,-)
Adam Bożejewicz 13(2,-,1,-,2,-,4,4)
Karol Krajewski 16+2(4,4,2,3*,3*)

5. Orzeł Gniezno 39
Arkadiusz Szymański 19+2(3*,4,3*,2,4,w,3,w)
Dawid Zachmyc 18+2(4,-,4,3,3*,2,2*,-)
Borys Kołodziejski 2(t,2)

6. Mustang Żołędowo 37
Patryk Piechota 20+3(2,3,1,2*,2,3*,3*,4)
Jakub Krzywosądzki 0(w,-,-,-,-,-,-,-)
Damian Pacholczyk 17(1,3,3,1,4,4,1)

7. BTS Bydgoszcz 31
Patryk Ziarnik 18(4,3,-,2,4,2,2,1)
Michał Murański 12(2,2,2,1,1,1,1,2)
Piotr Łuniewski 1(1)

8. Victoria Poczesna 31
Paweł Rajczyk 18+1(3,2,1,3*,2,2,2,3)
Daniel Kamionka 12+1(1,1,2,4,1,-,1,2*)
Damian Krzyczman 1(1)

9. Lwy Częstochowa 26
Damian Natoński 16+1(2,2,2,2,2*,2,2,2)
Paweł Kowalczyk 10(1,1,1,1,3,1,1)

Po zawodach młodzieżowców zawodnicy do lat 16 powalczą o mistrzostwo Polski par klubowych kadetów.

ZKS wystąpi w składzie:
1. Bartek Wojtal
2. Gracjan Huszcza
r. Adrian Mokras.

Nasi kadeci w tamtym roku również cieszyli się z brązowych medali.

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH KADETÓW - 25.05.2013r. - Leszno

1.Szawer Leszno 40
Michał Sassek 19+5(3*,3*,4,3*,3*,3*)
Radosław Kochanek 16(4,4,-,4,4,-)
Krystian Ławniczak 5(1,4)

2.Wiraż Ostrów 33
Artur Reszelewski 17+1(4,W,4,4,3*,2)
Konrad Pietrzak 16+1(2,2,3*,2,4,3)

3.ZKS Zielona Góra 32
Dawid Michalski 17+2(3*,4,1,3*,2,4)
Bartosz Wojtal 15(4,2,3,4,1,1)
Adrian Mokras NS

4.TPD Kalety 31
Aleksander Tomczak 15(3,1,3,-,4,4)
Krzysztof Podzimski 14+3(1,2,2*,3,3*,3*)
Krzysztof Marczak 2+1(2*)

5.BTS Bydgoszcz 24
Łukasz Szpajda 18(3,4,4,3,2,2)
Szymon Tomczak 9+1(2*,2,2,1,1,1)

6.Mustang Żołędowo 23
Kacper Kowalski 12+1(-,3,2,2,2,3*)
Adam Dolatkowski 4(1,1,1,1,-,-,)
Dawid Wieliński 7(2,1,4)

7.Victoria Poczesna 22
Damian Natoński 15(4,3,4,1,2,1)
Jan Knapiński 8(1,1,1,2,1,2)

Trzymajmy kciuki za naszych zawodników!!!

A bezpośrednio po zawodach odbędzie się losowanie grup eliminacyjnych na sierpniowe Mistrzostwa Europy.
Zieloną Górę reprezentować będą w gronie juniorów:
Bartek Wojtal,
Gracjan Huszcza,
Adrian Mokras.
W finale weteranów(powyżej 39 roku życia) wystąpi aktualny indywidualny mistrz Polski weteranów - Krzysztof Zakrzewski
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org