Aktualności
hurtowniasportowa.net partnerem ZKS Zielona Góra
Dodał: Redakcja, 17.07.2014, 21:11
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym doszło do podpisania kolejnej umowy o współpracy. Nowym partnerem Zielonogórskiego Klubu Speedrowerowego została hurtowniasportowa.net.

hurtowniasportowa.net

"Milionami ludzi zawładnął sport, który na dobre zadomowił się w naszym codziennym życiu. To fenomenalne zjawisko, które kształtuje ludzi i budzi poczucie jedności z drugim człowiekiem. Dlatego misją naszej firmy hurtowniasportowa.net jest propagowanie uprawiania sportu, gdyż wyzwala w nas pozytywne cechy, a sam w sobie jest czysty i szlachetny.

Wychodząc naprzeciw potrzebom jakie wiążą się z aktywnością fizyczną uruchomiliśmy witrynę internetową hurtowniasportowa.net - dla wygody, swobodnego dostępu, oszczędności czasu i pieniędzy. Robimy wszystko, abyście na naszych stronach znaleźli najlepszej jakości sprzęt sportowy w najlepszych cenach.Doświadczenia jakie zdobyliśmy na różnego rodzaju boiskach, bieżniach i ringach pozwalają nam sprostać praktycznym i wyszukanym wymaganiom oraz profesjonalnie doradzać w doborze najlepszego sprzętu - zarówno amatorom jak i zawodowcom.

Będziemy udoskonalać nasz serwis, rozszerzać asortyment, zdobywać Wasze zaufanie poprzez szybkie terminy realizacji zamówień, oraz merytoryczną, rzetelną i kulturalną obsługę."
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org