Aktualności
Pierwszy dzień mistrzostw Europy - podsumowanie
Dodał: Redakcja, 16.08.2014, 11:07
Zakończył się pierwszy dzień startów naszych zawodników w mistrzostwach Europy. Trzech juniorów i jeden senior przebrnęli pomyślnie przez pierwsze kwalifikacje i jadą dalej.

Cała trójka juniorów awansowała do kolejnego szczebla Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów i jedzie dalej!

Bartosz Wojtal zapewnił sobie awans w kwailfikacji : VIII miejsce - 13(2,3,3,2,3)

Adrian Mokras w eliminacji zajął miejsce X - 11(2,2,3,1,3) i musiał startować w repasażu w którym wygrał! I - 19(4,4,3,4,4).

Gracjan Huszcza w eliminacji w Maksymilianowie wypadł słabo zajął XIII miejsce - 9(2,2,1,2,2), ale w repasażu spisał się bardzo dobrze, zajął miejsce IV - 18(4,4,3,3,4) i jedzie dalej.

Robert Bandosz w 1/3 IME seniorów!
W kwalifikacji zajął VII miejsce z 14 punktami - (4,4,3,2,1).

wyniki za www.lwy.info.pl

Wyniki IMEJ - juniorzy:

Wyniki kwalifikacji B (Toruń):

1. Szymon Wąsiński (Polska) - (4,4,4,4,4) 20
2. Dawid Zachmyc (Polska) - (3,4,3,4,4) 18
3. Mateusz Złotnicki (Polska) - (4,4,4,3,3) 18
4. Kyle Roberts (Walia) - (2,3,4,4,4) 17
5. Łukasz Szpajda (Polska) - (3,3,3,4,4) 17
6. Szymon Brzeźniak (Polska) - (4,3,2,2,2) 13
7. Damazy Świder (Polska) - (2,2,4,2,3) 13
8. Maciej Stefański (Polska) - (2,3,3,3,2) 13
---
9. Jakub Kościecha (Polska) - (1,2,3,3,3) 12
10. Grzegorz Fiszer (Polska) - (3,2,2,3,2) 12
11. Mateusz Radomski (Polska) - (1,4,2,1,3) 11
12. Kacper Grzelak (Polska) - (4,2,1,1,1) 9
13. Szymon Tywczyński (Polska) - (3,1,1,2,1) 8
14. Kacper Legieć (Polska) - (2,1,2,2,1) 8
15. Wiktor Dzialuk (Polska) - (w,1,1,1,2) 5
16. Jordon Holdcroft (Wielka Brytania) - (-,-,-,-,-) - nie startował

Wyniki kwalifikacji D (Maksymilianowo):
1. Bartosz Grabowski (Polska) - (4,4,4,4,4) 20
2. Jacob Soper (Walia) - (4,4,4,4,2) 18
3. Jakub Przybylski (Polska) - (3,4,4,3,4) 18
4. Jakub Krzywosądzki (Polska) - (4,4,2,4,3) 17
5. Jan Piechota (Polska) - (2,3,3,4,4) 16
6. Artur Reszelewski (Polska) - (4,3,3,3,3) 16
7. Patryk Katarzyński (Polska) - (3,2,3,2,4) 14
8. Łukasz Belchnerowski (Polska) - (3,3,2,2,3) 13
---
9. Przemysław Pilarski (Polska) - (2,3,4,1,2) 12
10. Ewan Kennedy (Szkocja) - (1,2,3,3,1) 10
11. Shaun Reynolds (Wielka Brytania) - (2,W,1,3,3) 9
12. Emil Krakowian (Polska) - (1,2,2,2,2) 9
13. Mateusz Mieszczyński (Polska) - (3,2,1,1,1) 8
14. Rafał Pniewski (Polska) - (1,1,2,2,2) 8
15. Matthew Hill (-,-,-,-,-) - nie startował
16. Josh Marsh (-,-,-,-,-) - nie startował

Wyniki kwalifikacji A (Toruń):
1. Dawid Bas (Polska) - (4,4,3,4,4) 19
2. Borys Kołodziejski (Polska) - (4,4,4,3,4) 19
3. Denis Mazur (Polska) - (3,3,4,4,4) 18
4. Mateusz Pacek (Polska) - (4,4,4,3,3) 18
5. Dawid Pacek (Polska) - (3,4,2,2,4) 15
6. Damian Kosiński (Polska) - (2,2,4,4,2) 14
7. Krzysztof Podzimski (Polska) - (3,3,3,3,2) 14
8. Bartosz Wojtal (Polska) - (2,3,3,2,3) 13
---
9. Jakub Rychel (Polska) - (4,w,2,4,2) 12
10. Adrian Mokras (Polska) - (2,2,3,1,3) 11
11. Carl Parfitt (Walia) - (3,2,1,3,1) 10
12. Mateusz Krakowian (Polska) - (2,3,2,2,1) 10
13. Wiktor Kadow (Polska) - (-,-,-,-,-) - nie startował
14. Aiden Owen (Wielka Brytania) - (-,-,-,-,-) - nie startował
15. Mateusz Pęcherz (Polska) - (-,-,-,-,-) - nie startował
16. Harrie Everiss (Wielka Brytania) - (-,-,-,-,-) - nie startował

Wyniki kwalifikacji C (Maksymilianowo):
1. Michał Sassek (Polska) - (4,4,4,4,4) 20
2. Damian Natoński (Polska) - (3,4,3,3,4) 17
3. Radosław Kochanek (Polska) - (4,3,1,4,4) 16
4. Krzysztof Marczak (Polska) - (4,4,3,3,2) 16
5. Richard Fellget (Wielka Brytania) - (4,3,4,2,3) 16
6. Szymon Porożyński (Polska) - (2,4,2,4,3) 15
7. Jakub Kuś (Polska) - (3,2,3,4,2) 14
8. Dan Drewett (Wielka Brytania) - (3,3,2,3,2) 13
---
9. Nikodem Mlek (Polska) - (1,3,4,1,3) 12
10. Wojciech Małecki (Polska) - (3,2,4,2,1) 12
11. Martin Katarzyński (Polska) - (2,1,2,3,3) 11
12. Rif Włodarczyk (Polska) - (2,2,T,1,4) 9
13. Gracjan Huszcza (Polska) - (2,2,1,2,2) 9
14. Piotr Łuniewski (Polska) - (D,T,3,2,1) 6
15. Radosław Pilarski (Polska) - (1,1,2,1,1) 6
16. Jesse Moore (Wielka Brytania) - (-,-,-,-,-) - nie startował

Wyniki repasażu AB (Toruń):
1. Adrian Mokras (Polska) - (4,4,4,3,4) 19
2. Mateusz Krakowian (Polska) - (4,4,3,4,3) 18
3. Mateusz Radomski (Polska) - (3,2,4,4,4) 17
4. Carl Parfitt (Walia) - (2,4,4,4,2) 16
5. Jakub Rychel (Polska) - (2,3,4,4,3) 16
6. Jakub Kościecha (Polska) - (4,3,2,3,4) 16
7. Grzegorz Fiszer (Polska) - (4,4,1,2,4) 15
8. Kacper Grzelak (Polska) - (3,2,3,3,3) 14
---
9. Szymon Tywczyński (Polska) - (3,3,2,2,3) 13
10. Wiktor Dzialuk (Polska) - (1,2,3,w,2) 8
11. Kacper Legiec (-,-,-,-,-) - nie startował
12. brak zawodnika
13. brak zawodnika
14. brak zawodnika
15. brak zawodnika
16. brak zawodnika

Wyniki repasażu CD (Maksymilianowo):
1. Wojciech Małecki (Polska) - (3,4,4,4,4) 19
2. Martin Katarzyńśki (Polska) - (4,4,4,4,2) 18
3. Nikodem Mlek (Polska) - (2,4,4,4,4) 18
4. Gracjan Huszcza (Polska) - (4,4,3,3,4) 18
5. Rif Włodarczyk (Polska) - (4,3,4,3,3) 17
6. Ewan Kennedy (Wielka Brytania) - (3,3,3,2,3) 14
7. Emil Krakowian (Polska) - (2,3,2,2,4) 13+4
8. Przemysław Pilarski (Polska) - (3,2,3,2,3) 13+3
---
9. Piotr Łuniewski (Polska) - (3,2,3,3,2) 13+2
10. Rafał Pniewski (Polska) (4,3,2,1,2) 12
11. Shaun Reynolds (Wielka Brytania) - (2,1,2,4,1) 10
12. Radosław Pilarski (Polska) - (2,2,1,3,1) 9
13. Mateusz Mieszczyński (Polska) - (1,2,2,2,1) 8
14. brak zawodnika
15. brak zawodnika
16. brak zawodnika

Wyniki IME - seniorzy:

Wyniki kwalifikacji A (Toruń):

1. Dominik Rycharski (Polska) - (3,4,4,4,4) 19
2. Marcin Paradziński (Polska) - (4,4,4,4,3) 19
3. Chris Timms (Wielka Brytania) - (3,4,4,2,4) 17
4. Mark Carmichael (Walia) - (2,3,3,4,4) 16
5. Paweł Idziorek (Polska) - (4,1,4,3,3) 15
6. Marek Pronobis (Polska) - (3,3,3,3,3) 15
7. Tomasz Włodarczyk (Polska) - (4,3,2,4,1) 14
8. Patryk Kriger (Polska) - (4,4,w,3,2) 13
---
9. Marcin Jakubiak (Polska) - (3,3,1,1,4) 12
10. Will Bristowe (Wielka Brytania) - (1,2,3,3,2) 11
11. Kacper Małkowski (Polska) - (2,1,2,2,3) 10
12. Paweł Rajczyk (Polska) - (2,2,1,2,2) 9
13. Kamil Krawczyk (Polska) - (2,2,2,1,1) 8
14. Bartek Pawlik (Polska) - (w,2,1,2,2) 7
15. Daniel Biernacki (Polska) - (1,1,-,-,-) 2
16. Ryan Hoyland (-,-,-,-,-) - nie startował

Wyniki kwalifikacji C (Bydgoszcz):
1. Marcin Szymański (Polska) - (4,4,4,4,4) 20
2. Kamil Bielica (Polska) - (4,4,4,3,3) 18
3. Arkadiusz Szymański (Polska) - (1,4,4,4,3) 16
4. Steve Harris (Wielka Brytania) - (3,3,2,4,4) 16
5. Paul Heard (Wielka Brytania) - (3,3,2,4,3) 15
6. Ben Mould (Walia) - (4,2,3,2,4) 15
7. Mark Boaler (Wielka Brytania) - (W,4,3,3,4) 14
8. Paweł Cegielski (Polska) - (4,2,3,2,3) 14
---
9. Leon Mower (Wielka Brytania) - (2,3,2,3,1) 11
10. Patryk Bas (Polska) - (2,1,4,2,1) 10
11. Kamil Bielaczek (Polska) - (3,3,1,1,2) 10
12. Jarosław Szeps (Polska) - (3,2,1,3,1) 10
13. Dean Hook (Wielka Brytania) - (2,2,3,1,2) 10
14. Michał Murański (Polska) - (2,1,2,2,2) 9
15. Daniel Kamionka (Polska) - (1,1,1,1,2) 6
16. Kamil Antoniewicz (Polska) - (u/-,-,-,-,-) - 0 (kontuzja)

Wyniki kwalifikacji B (Toruń):
1. Robert Bedra (Polska) - (4,4,4,4,4) 20
2. Sebastian Paruzel (Polska) - (4,4,3,3,2) 16
3. Rafał Duliński (Polska) - (3,2,4,4,3) 16
4. Piotr Kuder (Polska) - (2,3,4,4,3) 16
5. Sebastian Wódecki (Polska) - (4,2,2,3,4) 15
6. Adam Bożejewicz (Polska) - (w,4,4,4,2) 14
7. Robert Bandosz (Polska) - (4,4,3,2,1) 14
8. Mateusz Ludwiczak (Polska) - (3,2,3,2,4) 14
---
9. Szymon Kowalczyk (Polska) - (3,3,3,2,2) 13
10. Dawid Tyliński (Polska) - (2,3,2,2,3) 12
11. Ricki Johnson (Wielka Brytania) - (2,2,2,3,1) 10
12. Radosław Wróblewski (Polska) - (1,1,2,1,4) 9
13. Jamie Chittock (Wielka Brytania) - (2,3,w,3,1) 9
14. Krzysztof Zawadzki (Polska) - (1,1,1,1,3) 7
15. Joshua Hill (Wielka Brytania) - (1,1,w,1,2) 5
16. Marcus Wadhams (-,-,-,-,-) - nie startował

Wyniki kwalifikacji D (Bydgoszcz):
1. Przemysław Binkowski (Polska) - (4,4,4,3,4) 19
2. Remigiusz Burchardt (Polska) - (4,4,4,4,2) 18
3. Marcin Kołata (Polska) - (4,3,4,4,3) 18
4. Piotr Kupczyk (Polska) - (4,4,3,4,2) 17
5. Karol Krajewski (Polska) - (3,3,2,4,3) 15
6. Zac Payne (Wielka Brytania) - (3,2,3,2,4) 14
7. Tomasz Krzykowski (Polska) - (2,3,2,3,3) 13+4
8. Jacob Soper (Walia) - (2,3,1,3,4) 13+3
---
9. Sebastian Bloch (Polska) - (2,4,3,w,4) 13+2
10. Damian Zaręba (Polska) - (3,2,4,W,2) 11
11. Aaron Herbert (Wielka Brytania) - (3,1,3,3,1) 11
12. Ashley Hill (-,-,-,-,-) - nie startował
13. brak zawodnika
14. brak zawodnika
15. brak zawodnika
16. brak zawodnika

Wyniki repasażu AB (Toruń):
1. Szymon Kowalczyk (Polska) - (4,2,4,4,4) 18
2. Dawid Tyliński (Polska) - (4,4,4,2,3) 17+
3. Ricki Johnson (Wielka Brytania) - (2,4,3,4,4) 17
4. Marcin Jakubiak (Polska) - (3,4,2,4,4) 17
5. Radosław Wróblewski (Polska) - (3,4,4,3,3) 17
6. Jamie Chittcock (Wielka Brytania) - (4,T,4,4,2) 14
7. Will Bristowe (Wielka Brytania) - (4,1,3,3,3) 14
8. Kacper Małkowski (Polska) - (1,3,2,3,4) 13
---
9. Paweł Rajczyk (Polska) - (2,3,3,2,2) 12+4
10. Krzysztof Zawadzki (Polska) - (3,2,3,1,3) 12+3
11. Kamil Krawczyk (Polska) - (2,3,1,3,2) 11
12. Bartek Pawlik (Polska) - (3,2,1,2,2) 10
13. Josh Hill (Wielka Brytania) - (1,3,2,2,1) 9
14. brak zawodnika
15. brak zawodnika
16. brak zawodnika

Wyniki repasażu CD (Bydgoszcz):
1. Kamil Bielaczek (Polska) - (4,4,4,3,4) 19
2. Dean Hook (Wielka Brytania) - (2,4,4,4,4) 18
3. Damian Zaręba (Polska) - (4,4,4,4,2) 18
4. Leon Mower (Wielka Brytania) - (4,3,3,4,3) 17
5. Jarosław Szeps (Polska) - (4,4,2,2,4) 16
6. Aaron Herbert (Wielka Brytania) - (2,3,3,4,3) 15
7. Tomasz Krzykowski (Polska) - (3,2,4,3,3) 15
8. Patryk Bas (Polska) - (3,3,3,1,4) 14
---
9. Michał Murański (Polska) - (1,2,3,3,3) 12
10. brak zawodnika
11. brak zawodnika
12. brak zawodnika
13. brak zawodnika
14. brak zawodnika
15. brak zawodnika
16. brak zawodnika
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org