Aktualności
Zakończenie mistrzostw Europy - podsumowanie
Dodał: Redakcja, 18.08.2014, 19:50
Mistrzostwa Europy zakończone. Znamy ostateczne rozstrzygnięcia. Marcin Paradziński mistrzem Europy, a Bartek Grabowski zdobył IMEJ!

Dwaj zawodnicy ZKS zakończyli udział w IMEJ, odpadając w półfinale.
W Bydgoszczy wystąpił Bartek Wojtal, który zajął XII miejsce z 10 punktami (2,4,1,2,1)W Toruniu sztuka awansu nie udała się Gracjanowi Huszczy, który zajął XVI miejsce z 5 punktami(1,2,d,w,2).
Krzysztof Zakrzewski zajął VII miejsce w finale indywidualnych mistrzostw Europy weteranów z 9 punktami (4,2,w,3).

Wyniki 1 półfinału IMEJ (Toruń):
1. Dawid Bas (Polska) - (4,4,4,3,4) 19
2. Bartosz Grabowski (Polska) - (4,4,4,4,2) 18
3. Borys Kołodziejski (Polska) - (2,3,3,4,4) 16
4. Szymon Wąsiński (Polska) - (4,4,3,4,D) 15
5. Jakub Krzywosądzki (Polska) - (3,3,1,4,4) 15
6. Artur Reszelewski (Polska) - (3,2,4,3,3) 15
7. Mateusz Pacek (Polska) - (4,1,4,2,2) 13
8. Jakub Przybylski (Polska) - (3,1,3,2,4) 13
---
9. Denis Mazur (Polska) - (1,3,3,3,3) 13
---
10. Patryk Katarzyński (Polska) - (3,1,1,3,3) 11
11. Łukasz Belchnerowski (Polska) - (2,4,2,1,1) 10
12. Jakub Kuś (Polska) - (2,3,2,2,1) 10
13. Dawid Pacek (Polska) - (1,2,1,2,3) 9
14. Jakub Rychel (Polska) - (2,2,2,1,2) 9
15. Damian Kosiński (Polska) - (1,1,2,1,1) 6
16. Gracjan Huszcza (Polska) - (1,2,D,w,2) 5

Wyniki 2 półfinału IMEJ (Bydgoszcz):
1. Jacob Soper (Walia) - (4,4,3,3,4) 18
2. Richard Fellgett (Anglia) - (4,4,3,2,4) 17
3. Dawid Zachmyc (Polska) - (4,3,4,3,3) 17
4. Michał Sassek (Polska) - (4,w,4,4,4) 16
5. Radosław Kochanek (Polska) - (4,3,4,3,3) 16
6. Krzysztof Marczak (Polska) - (3,2,4,1,4) 14
7. Wojciech Małecki (Polska) - (3,3,1,4,3) 14
8. Łukasz Szpajda (Polska) - (2,1,4,4,2) 13
---
9. Mateusz Złotnicki (Polska) - (3,2,2,3,2) 12
---
10. Rif Włodarczyk (Polska) - (1,3,3,1,3) 11
11. Szymon Porożyński (Polska) - (3,3,2,2,1) 11
12. Bartosz Wojtal (Polska) - (2,4,1,2,1) 10
13. Dan Drewett (Anglia) - (1,1,2,3,2) 9
14. Martin Katarzyński (Polska) - (2,2,2,1,1) 8
15. Szymon Brzeźniak (Polska) - (1,1,1,2,2) 7
16. Kyle Roberts (Anglia) - (1,2,w,-,-) 3

Wyniki 1 półfinału IME (Toruń):
1. Marcin Paradziński (Polska) - (4,4,4,3,4) 19
2. Kamil Bielica (Polska) - (2,4,4,4,2) 16
3. Marcin Szymańśki (Polska) - (4,4,w,4,3) 15
4. Marcin Kołata (Polska) - (2,3,1,4,4) 14
5. Piotr Kupczyk (Polska) - (3,2,4,3,2) 14
6. Piotr Kuder (Polska) - (4,w,4,2,3) 13
7. Chris Timms (Anglia) - (4,3,3,1,2) 13
8. Jarosław Szeps (Polska) - (3,2,3,2,3) 13
---
9. Mateusz Ludwiczak (Polska) - (w,2,2,4,4) 12
10. Kamil Bielaczek (Polska) - (3,1,3,3,2) 12
---
11. Marek Pronobis (Polska) - (1,3,2,2,3) 11
12. Mark Boaler (Anglia) - (1,u,2,3,4) 10
13. Patryk Kriger (Polska) - (3,4,w,2,D) 9
14. Dominik Rycharski (Polska) - (2,3,1,w,u) 6
15. Zac Payne (Anglia) - (1,w,3,w,1) 5
16. Sebastian Bloch (Polska) - (w,2,2,w,1) 5

Wyniki 2 półfinału IME (Bydgoszcz):
1. Arkadiusz Szymański (Polska) - (3,3,4,4,4) 18
2. Sebastian Paruzel (Polska) - (2,4,4,3,4) 17
3. Tomasz Włodarczyk (Polska) - (1,3,4,3,4) 15
4. Paweł Cegielski (Polska) - (2,4,2,4,3) 15
5. Remigiusz Burchardt (Polska) - (4,2,3,3,3) 15
6. Przemysław Binkowski (Polska) - (4,3,2,2,4) 15
7. Paul Heard (Anglia) - (2,4,3,4,1) 14
8. Robert Bedra (Polska) - (4,3,1,3,2) 13+4
---
9. Damian Zaręba (Polska) - (3,1,4,4,1) 13+3
---
10. Szymon Kowalczyk (Polska) - (3,2,3,2,2) 12
11. Paweł Idziorek (Polska) - (4,2,1,1,3) 11
12. Adam Bożejewicz (Polska) - (3,2,2,1,3) 11
13. Rafał Duliński (Polska) - (2,1,3,2,U) 8
14. Ben Mould (Walia) - (T,4,1,2,1) 8
15. Sebastian Wódecki (Polska) - (1,1,2,1,2) 7
16. brak zawodnika

Wyniki finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Weteranów(Toruń)
1. Steve Harris (Anglia) - 15(4,4,3,4)
2. Mark Whitehead (Anglia) - 14(3,3,4,4)
3. Mark Winwood (Anglia) - 14(4,3,3,4)
4. Lee Lawrence (Anglia) - 14(4,4,3,3)
5. Jason Burke(Anglia) - 12(4,1,3,4)
6. Krzysztof Zawadzki(Polska) - 10(2,2,3,3)
7. Krzysztof Zakrzewski(Polska) - 9(4,2,w,3)
8. Zbigniew Piechota(Polska) - 9(2,3,2,2)
9.Gavin Kennedy(Anglia) - 8(4,1,1,2)
10.Mick Knowles(Anglia) - 8(2,3,1,2)
11.Maciej Laskowski(Polska) - 6(2,1,1,2)

Wyniki finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów(Toruń)
1. Bartosz Grabowski (Polska) - (4,4,4,3,4)19
2. Michał Sassek (Polska) - (4,3,4,4,3)18
3. Dawid Zachmyc (Polska) - (4,4,3,4,2)17
4. Radosław Kochanek (Polska) - (4,3,3,3,2)15
5. Dawid Bas (Polska) - (2,4,1,4,4)15
6. Szymon Wąsiński (Polska) - (3,1,2,3,4)13
7. Richart Fellgett (Anglia) -(1,4,2,1,4)12
8. Wojciech Małecki (Polska) - (3,3,2,1,3)12
9. Mateusz Pacek (Polska) - (3,2,2,2,3)12
10. Borys Kołodziejski (Polska) - (2,2,3,3,2)12
11. Krzysztof Marczak(Polska) - ( 1,1,4,2,3)11
12. Jakub Krzywosądzki (Polska) - (1,2,4,2,2)11
13. Jacob Soper (Walia) - (2,1,1,4,1)9
14. Łukasz Szpajda (Polska) - (2,3,1,2,1)9
15. Jakub Przybylski (Polska) - (3,2,1,1,1)8
16. Artur Reszelewski (Polska) - (1,1,3,1,1)7

Wyniki finału Indywidualnych Mistrzostw Europy (Toruń)
1. Marcin Paradziński (Polska) - (4,2,3,4,3) 16+4
2. Sebastian Paruzel (Polska) - (3,2,4,3,4) 16+3
3. Przemysław Binkowski (Polska) - (3,3,2,4,4) 16+W
4. Marcin Szymański (Polska) - (4,4,3,4,T) 15
5. Arkadiusz Szymański (Polska) - (2,3,4,3,3) 15
6. Chris Timms (Anglia) - (3,4,3,4,W) 14
7. Marcin Kołata (Polska) - (1,1,4,2,4) 12
8. Tomasz Włodarczyk (Polska) - (4,2,4,1,1) 12
9. Kamil Bielica (Polska) - (3,3,1,1,4) 12
10. Robert Bedra (Polska) - (2,4,1,3,2) 12
11. Piotr Kupczyk (Polska) - (4,1,1,2,3) 11
12. Paul Heard (Anglia) - (1,2,3,2,3) 11
13. Piotr Kuder (Polska) - (2,3,2,1,1) 9
14. Jarosław Szeps (Polska) - (2,1,2,2,2) 9
15. (R2) Mateusz Ludwiczak (Polska) - (D,2,3,2) 7
16. Remigiusz Burchardt (Polska) - (1,4,1,w,w) 6 - wykluczony do końca zawodów za niesportowe zachowanie
17. Paweł Cegielski (Polska) - (w,-,-,-,-) 0
18. Damian Zaręba (Polska) - nie startował

wyniki częściowo za www.lwy.info.pl
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org