Aktualności
Bartek Wojtal zwycięzcą Grand Prix o puchar Zielonej Góry
Dodał: Redakcja, 19.10.2014, 15:46
Zielonogórscy speedrowerowcy zakończyli cykl sześciu turniejów o indywidualny puchar Zielonej Góry. Do klasyfikacji zaliczano cztery najlepsze występy. Drugie miejsce zajął Gracjan Huszcza, który w barażu pokonał Damiana Pelaczyka.




Bartosz Wojtal wygrywa cykl Grand Prix

Wyniki poszczególnych rund Grand Prix:

I RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ZG - 27.08.2014r.
1. Bartosz Wojtal 13+4+4(4,2,4,3) - 25 punktów GP
2. Gracjan Huszcza 16+4+3(4,4,4,4) - 20 GP
3. Adrian Mokras 10+3+2(2,3,1,4) - 18 GP
4. Damian Pelaczyk 15+3+1(4,4,4,3) - 16 GP
5. Filip Janas 11+1+4(3,3,3,2) - 14 GP
6. Gracjan Sadło 10+2+3(3,1,2,4) - 13 GP
7. Patryk Wiśniewski 9+2+2(2,4,2,1) - 12 GP
8. Jakub Szcześniewski 11+w+w(3,2,3,3) - 11 GP
9. Kacper Drozdowski 8+4(2,3,1,2) - 9 GP
10. Bartosz Pelaczyk 7+3(1,2,3,1) - 8 GP
11. Kacper Zubczyński 6+2(1,1,2,2) - 7 GP

II RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ZG -29.08.2014r.
1. Bartosz Wojtal 12+4+4(4,4,4,w) - 25 GP
2. Damian Pelaczyk 14+3+3(3,4,3,4) - 20 GP
3. Michał Mowczan 11+4+2(w,4,4,3) - 18 GP
4. Gracjan Huszcza 12+3+1(4,3,3,2) - 16 GP
5. Jakub Szcześniewski 11+2+4(2,3,2,4) - 14 GP
6. Adrian Mokras 11+2+3(3,3,4,w) - 13 GP
7. Gracjan Sadło 11+1+2(4,2,2,3) - 12 GP
8. Patryk Wiśniewski 9+1+1(3,1,2,3) - 11 GP
9. Łukasz Gnitecki 8+4(1,2,3,2) - 9 GP
10. Filip Iwasików 5+3(1,2,1,1) - 8 GP
11. Kacper Drozdowski 5+2(2,1,1,1) - 7 GP
12. Filip Janas 8+1(1,1,2,4) - 6 GP

III RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ZG - 01.09.2014r.
1. Gracjan Huszcza 20+4+4(4,4,4,w,4,4)- 25 GP
2. Bartosz Wojtal 22+4+3(4,4,4,2,4,4) - 20 GP
3. Adrian Mokras 19+3+2(3,2,3,4,3,4) - 18 GP
4. Kacper Drozdowski 14+3+1(3,2,2,2,2,3) - 16 GP
5. Filip Janas 16+2+4(4,3,3,2,1,3) - 14 GP
6. Patryk Wiśniewski 14+1+3(2,3,2,3,3,1) - 13 GP
7. Damian Pelaczyk 14+2+2(3,w,4,1,4,2)- 12 GP
8. Filip Iwasików 12+1+1(1,2,2,3,1,3) - 11 GP
9. Bartosz Pelaczyk 9(2,1,1,3,1,1) - 9 GP
10.Kacper Zubczyński 8(1,1,1,1,2,2) - 8 GP

IV RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ZG - 03.09.2014r.
1. Damian Pelaczyk 14+4+4(3,2,3,3,3) - 25 GP
2. Gracjan Huszcza 14+4+3(1,2,3,4,4) - 20 GP
3. Łukasz Gnitecki 15+3+2(2,4,3,4,2) - 18 GP
4. Jakub Szcześniewski 19+3+1(4,4,4,3,4) - 16 GP
5. Bartosz Wojtal 20+2+4(4,4,4,4,4) - 14 GP
6. Adrian Mokras 17+2+3(4,4,4,2,3) - 13 GP
7. Filip Janas 14+1+2(4,3,2,2,3) - 12 GP
8. Gracjan Sadło 12+1+1(-,3,4,3,2) - 11 GP
9. Patryk Wiśniewski 10+4(2,3,2,2,1) - 9 GP
10.Alan Łabęda 10+3(1,2,3,2,2) - 8 GP
11.Filip Iwasików 12+2(3,1,1,4,3) - 7 GP
12.Kacper Drozdowski 11+1(3,2,1,1,4) - 6 GP
13. Bartosz Pelaczyk 9+4(3,1,1,3,1) - 4 GP
14. Kacper Zubczyński 7+3(2,1,2,1,1) - 3 GP
15. Damian Kurek 9+2(1,3,2,1,2) - 2 GP

V RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ZG - 10.10.2014r.
1. Bartosz Wojtal 20+4+4(4,4,4,4,4) - 25 GP
2. Filip Janas 16+3+3(2,4,4,3,3) - 20 GP
3. Damian Pelaczyk 18+4+2(4,3,4,4,3) - 18 GP
4. Adrian Mokras 16+3+1(3,3,2,4,4) - 16 GP
5. Gracjan Huszcza 17+d+4(4,1,4,4,4) - 14 GP
6. Łukasz Gnitecki 13+2+3(1,4,2,3,3) - 13 GP
7. Alan Łabęda 13+2+2(3,3,3,2,2) - 12 GP
8. Jakub Szcześniewski 17+u+1(3,4,3,3,4) - 11 GP
9. Gracjan Sadło 11+4(2,3,1,2,3) - 9 GP
10.Patryk Wiśniewski 12+3(4,2,3,1,2) - 8 GP
11.Kacper Drozdowski 10+2(1,2,2,3,2) - 7 GP
12.Filip Iwasików 10+1(2,2,3,1,2) - 6 GP
13.Bartosz Pelaczyk 8+4(3,1,1,2,1) - 4 GP
14. Damian Kurek 8+3(1,2,1,2,2) - 3 GP
15. Kacper Zubczyński 7+2(2,1,2,1,1) - 2 GP

VI RUNDA GRAND PRIX O PUCHAR ZG - 17.10.2014r.
1. Bartosz Wojtal 16+4+4(4,4,4,4) - 25 GP
2. Damian Pelaczyk 14+3+3(4,4,3,3) - 20 GP
3. Gracjan Huszcza 15+4+2(3,4,4,4) - 18 GP
4. Łukasz Gnitecki 13+3+1(4,3,2,4) - 16 GP
5. Adrian Mokras 11+2+4(2,3,2,4) - 14 GP
6. Patryk Wiśniewski 10+1+3(2,3,2,3) - 13 GP
7. Kacper Drozdowski 9+1+2(1,2,3,3) - 12 GP
8. Filip Janas 12+2+1(3,4,3,2) - 11 GP
9. Damian Kurek 4+4(1,1,2,w) - 9 GP
10.Filip Iwasików 8+3(1,3,1,3) - 8 GP
11.Kacper Zubczyński 7+2(2,2,1,2) - 7 GP



Klasyfikacja końcowa obejmuje 4 najlepsze występy:

Poz. Zawodnik I II III IV V VI SUMA
1. Bartosz Wojtal 25 25 20 14 25 25 100
2. Gracjan Huszcza 20 16 25 20 14 18 83+4
3. Damian Pelaczyk 16 20 12 25 18 20 83+3
4. Adrian Mokras 18 13 18 13 16 14 66
5. Filip Janas 14 6 14 12 20 11 60
6. Łukasz Gnitecki - - 9 18 13 16 56
7. Jakub Szcześniewski 11 14 - 16 11 - 52
8. Patryk Wiśniewski 12 11 13 9 8 13 49
9. Gracjan Sadło 13 12 - 11 9 - 45
10. Kacper Drozdowski 9 7 16 6 7 12 44
11. Filip Iwasików - 8 11 7 6 8 34
12. Bartosz Pelaczyk 8 - 9 - 4 4 25
-. Kacper Zubczyński 7 - 8 3 2 7 25
14. Alan Łabęda - - - 8 12 - 20
15. Michał Mowczan - 18 - - - - 18
16. Damian Kurek - - - 2 3 9 14
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org