Aktualności
Inauguracja pierwszej ligi w Zielonej Górze już jutro
Dodał: Redakcja, 05.06.2015, 12:09
6 czerwca o godzinie 11:00 speedrowerowcy ZKS Zielona Góra podejmą aktualnego drużynowego mistrza Polski z Ostrowa. Nasi goście nie wystąpią w najsilniejszym składzie ze względu na regulamin, jednak mecz będzie bardzo ciężko wygrać.

ZKS wraca do ligi po dwóch latach nieobecności. Jest to co prawda pierwsza liga a nie ekstraliga jednak emocji nie powinno zabraknąć. Najważniejsze obostrzenia dotyczące składu gości to punkt regulaminu mówiący o tym, że drużyna która startuje w ekstralidze oraz pierwszej lidze może wystawić maksymalnie dwóch zawodników z listy TOP 5, utworzonej dla każdego klubu z ekstraligi startującego również w pierwszej lidze, wg średnich biegowych z ubiegłego sezonu. Zapis ten ma wyrównać szanse ekip startujących tylko i wyłącznie w pierwszej lidze.W ekipie ZKS wystąpi mieszanka rutyny z młodością. Zielonogórzan reprezentować będą:
Artur Bujnowski,
Paweł Kokot,
Michał Rodzeń,
Adrian Mokras,
Bartek Wojtal,
Łukasz Gnitecki,
Kacper Drozdowski,
Kacper Królik,
Filip Iwasików,
Patryk Wiśniewski.
Być może w ostatniej chwili do składu wskoczą Kuba Szcześniewski oraz Gracjan Sadło, jednak mają oni spore zaległości treningowe i nie jest to do końca wiadome. Z powodu kontuzji w meczu na pewno nie wystąpi kreowany na lidera Robert Bandosz.

Zapraszamy wszystkich, początek o godzinie 11:00.
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org