Aktualności
Bydgoski blamaż ZKS-u razy dwa!
Dodał: Redakcja, 28.06.2015, 19:12
Po serii dobrych występów naszej drużyny przyszedł czas na gorszy ba! na fatalny wręcz dramatyczno-wstydliwy występ. Jak najszybciej o tym dniu będą chcieli zapomnieć zawodnicy reprezentujący nasz klub, w finale MPPK miejsce ostatnie, a w finale MPPKJ miejsce przedostatnie ex eaquo z Toruniem.

Seniorzy w Bydgoszczy Robert Bandosz i Michał Rodzeń, zajęli ostatnie IX miejsce w finale mistrzostw Polski par klubowych, a Robert Bandosz za obrazę sędziego został wykluczony do końca zawodów i dostał czerwoną kartkę, a juniorzy, którzy jechali w podbydgoskim Żołędowie Bartek Wojtal, Adrian Mokras i Łukasz Gnitecki zajęli przedostatnie miejsce ex aeguo z Toruniem w finale mistrzostw Polski par klubowych juniorów.

Oto wyniki za www.lwy.info.pl

Finał MPPK:
I. PKS Wiraż Rowery Burghard Ostrów Wlkp.: 49
3. Bartosz Grabowski (4,4,4,4,3,3,3,4) 29
4. Szymon Kowalczyk (1,1,2,1,4,4,4,3) 20
20. Artur Reszelewski - nie startował

II. Lwy Unimot Częstochowa: 47
15. Sebastian Paruzel (3,T,1,1,3,3,2,3) 16
16. Marcin Szymański (4,4,3,4,4,4,4,4) 31
26. Tomasz Włodarczyk - nie startował

III. ULKS Mustang Żołędowo: 45
5. Remigiusz Burchardt (4,3,4,4,3,3,3,3) 27
6. Jakub Krzywosądzki (1,2,1,1,4,4,1,4) 18
21. Jan Piechota - nie startował

IV. LKS Szawer Leszno: 44
17. Arkadiusz Zając (4,-,2,-,1,3,2,3) 15
18. Patryk Kriger (3,2,3,4,2,4,3,4) 25
27. Mateusz Ludwiczak (3,1) 4

V. MKS Motokris Śląsk Świętochłowice: 42
7. Kamil Bielica (3,4,-,3,-,2,4,2) 18
8. Dawid Bas (2,2,3,2,3,T,3,1) 16
22. Dawid Zając (4,4) 8

VI. TSŻ Toruń: 36
9. Przemysław Binkowski (2,-,4,2,-,1,4,T) 13
10. Paweł Cegielski (4,1,-,-,1,-,-,-) 6
23. Marcin Paradziński (3,2,3,4,2,1,2) 17

VII. BTS Speedrower Bydgoszcz: 33
1. Robert Bedra (2,t,3,-,2,1,-,2) 10
2. Radosław Wróblewski (3,-,2,3,3,-,2,1) 14
19. Łukasz Szpajda (2,2,2,3) 9

VIII. TPD Kalety: 27
11. Piotr Kuder (1,2,2,2,2,1,4,2) 16
12. Szymon Wąsiński (3,U,1,3,1,2,W,1) 11

IX. ZKS Zielona Góra: 24
13. Robert Bandosz (1,4,w,4,w,w,w,w) 9
14. Michał Rodzeń (2,3,3,1,w,2,2,2) 15
25. Bartosz Wojtal - nie startował

Finał MPPKJ:
I. MKS Motokris Śląsk Świętochłowice: 52
11. Mateusz Pacek (3,3,3,4,3,4,3,4) 27
12. Dawid Bas (2,4,4,1,4,3,4,3) 25

II. PKS Wiraż Rowery Burhard Ostrów Wlkp.: 46
9. Mikołaj Reszelewski (1,1,1,1,4,4,4,1) 17
10. Artur Reszelewski (4,4,4,4,3,3,3,4) 29

III. LKS Szawer Leszno: 45
17. Michał Sassek (4,4,4,2,3,3,w,3) 23
18. Radosław Kochanek (3,2,w,3,4,4,2,4) 22
27. Mikołaj Michalski - nie startował

IV. GKS Orzeł Gniezno: 43
5. Michał Małecki (4,4,2,3,3,1,3,3) 23
6. Wojciech Małecki (2,2,4,2,2,2,4,2) 20
21. Jakub Rybacki - nie startował

V. ULKS Mustang Żołędowo: 35
7. Szymon Porożyński (3,3,2,w,4,1,4,-) 17
8. Jakub Kuś (1,2,1,3,2,2,-,2) 13
22. Maciej Stefański (1,4) 5

VI. Lwy Unimot Częstochowa: 34
13. Nikodem Mlek (-,-,3,-,-,1,-,1) 5
14. Damian Natoński (4,1,2,2,1,-,4,2) 16
25. Mateusz Radomski (3,2,w,4,3,1) 13

VII. TPD Kalety: 34
15. Krzysztof Marczak (w,3,3,-,2,4,2,3) 17
16. Krzysztof Podzimski (-,-,4,2,-,2,1,-) 9
26. Mateusz Pęcherz (2,1,3,1,1) 8

VIII. ZKS Zielona Góra: 31
3. Bartosz Wojtal (4,3,w,4,1,2,2,-) 16
4. Łukasz Gnitecki (1,1,2,2,2,1,2) 11
20. Adrian Mokras (3,1) 4

-. TSŻ Toruń: 31
1. Patryk Katarzyński (2,w,1,3,w,3,2,3) 14
2. Jakub Kościecha (3,2,-,4,2,1,w,2) 14
19. Łukasz Belchnerowski (3) 3
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org