Sklep Techemznaki znaki bhp

Informacje:

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu:

biznes, online

Sklep Techemznaki znaki bhp

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedna z nielicznych firm na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki trzeba ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych https://sklep.techemznaki.pl/tasma-ostrzegawcza-zolto-czarna ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.


Copyright © 2018 Speedrower.zgora.pl