| I Runda | II Runda | III Runda | IV Runda | V Runda | VI Runda | VII Runda | VIII Runda | IX Runda | X Runda | XI Runda | XII Runda | XIII Runda | XIV Runda | XV Runda | XVI Runda | Tabela |

I runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
22.06.2004r.

1. Xero Express/Stok 41:
Pawłowski 12 (2,1,3,3,3)
Ratajczak 14 (3,3,2,3,3)
Kokot 15 (3,3,3,3,3)
Krysiński 0 (0,-,-,0,-)
Podstawka 0(w,d,w)

2. Dowhan Team 38:
Piskorski 12 (3,1,3,3,2)
Wilk 9 (3,2,2,2,w)
Zygmunt 6 (3,w,1,2,-)
Zawieja 0 (d,-,-,0,-)
Sakowski 11 (3,3,3,2)

3. Aco-Zell Jędrzychów 33:
Krawczonek 12 (3,3,3,3,-)
Isiński 4 (d,1,1,1,1)
Pietrzak 3 (1,2,-,-,0)
Zarzycki 9 (2,2,3,2,w)
Błaszyk 5 (2,3,0)

4. GuMa Racing Team 27:
Hlebik 11 (2,3,2,3,1)
Kurdyk 1 (d,1,w,-,-)
Niedżwieckli 6 (0,1,2,1,2)
Dudek 3 (1,1,w,-,1)
Łyszczyk 6(312)

5. Skutki uboczne 21:
M.Uberna 4 (2,2,w,0)
Wojciuszkiewicz 7 (2,2,1,2)
D.Uberna 4 (1,0,2,1)
D±browski ns
Kostera 6 (3,1,0,2)

6. Rotmal Słone 17:
Szmytowski 6 (2,2,2,d)
Malinowski 7 (1,2,3,1)
Trafała 2 (0,0,1,1)
Bartosik 2 (1,0,0,1)

7. FC Champions Team 12:
Przymuszała 4 (2,1,1,0)
Jurys 2 (1,0,-,1)
Kapica 4 (2,2,w,0)
Kokorniak 1 (0,1,w,-)
Purowski 1 (1,w)

Pauzowała drużyna Magik Team


II runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
25.06.2004r.

1.Dowhan Team 57:
Piskorski 15 (3,3,3,3,3)
Wilk 15 (3,3,3,3,3)
Pabierowski 13 (3,3,3,1,3)
Der 5 (-,-,2,3,-)
Ra¶ 9 (3,3,3)

2.GuMa Racing Team 39:
Hlebik 5 (-,d,1,2,2)
NiedĽwiecki 9 (2,2,-,3,2)
Kurdyk 9 (3,-,2,3,1)
Dudek 9 (3,2,-,3,1)
M. Łyszczyk 7 (1,1,2,3)

3.Owen Bross 30:
D. Łyszczyk 6 (1,2,d,2,1)
Łukowiak 13 (3,2,3,3,2)
Sałaciński 10 (1,3,1,3,2)
brak zawodnika

4.FC Champions Team 23:
Kapica 6 (2,2,0,2,0)
Jurys 5 (2,w,1,1,1)
Przymuszała 7 (2,2,2,1,0)
Urbaniak 5 (2,1,2,0,0)

5.Skutki uboczne 11:
brak zawodnika
brak zawodnika
M.Uberna 2 (-,-,1,1)
D. Uberna 2 (-,-,-,2)
Kostera 7 (0,2,1,3,1)

6.Rotmal Słone 9:
Lok¶ 2 (1,0,0,1)
brak zawodnika
brak zawodnika
brak zawodnika
M. Szmytowski 7 (3,d,2,2)

7.ACO-Zell Jędrzychów 0:
brak zawodnika
brak zawodnika
brak zawodnika
RT. Podstawka 7 (2,1,2,2)

Pauzowała drużyna Xero Express/Stok


III runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
29.06.2004r.

1. Xero Express 49:
Sebastian Ratajczak 7 (3,3,w,1,-)
Marcin Pawłowski 14 (3,2,3,3,3)
Krzysztof Zakrzewski 10 (3,2,-,3,2)
Mateusz Krysiński 3 (-,1,2,-,-)
Paweł Kokot 15 (3,3,3,3,3)

2. Dowhan Team 46:
Michał Pabierowski 13 (3,2,3,2,3)
Miron Der 2 (-,0,2,-,-)
Michał Sakowski 6 (3,1,-,2,-)
Adrian Zygmunt 13 (2,3,3,3,2)
Marcin Ra¶ 12 (2,3,3,2,2)

3. Guma Racing Team 27:
Maciej Hlebik 10 (3,3,3,u,1)
Tomasz NiedĽwiecki 2 (1,-,1,-,d)
Artur Kurdyk 6 (0,3,2,0,1)
Patryk Dudek 5 (1,-,2,1,1)
Michał Łyszczyk 4 (1,3,0)

4. Skutki uboczne 26:
Mateusz Uberna 8 (2,2,2,2,w)
Dominik Uberna 6 (2,1,w,2,w)
Kamil Wojciuszkiewicz 6 (2,u,1,2,1)
Filip Kostera 6 (2,1,2,1,0)

5. Magik Team 22:
Jakub Sałaciński 8 (2,3,2,1)
Mateusz Łukowiak 9 (1,3,2,3)
Mariusz Hłondzyński 1 (0,0,0,1)
Dominik Łyszczyk 4 (1,2,1,d)

6. Rotmal Słone 12:
Marcin Lok¶ 0 (0,-,w,0)
Piotr Ristić 5 (0,2,2,1)
Paweł Borek 1 (0,1,w,0)
Michał Szmytowski 6 (w,2,3,w,1)

7. FC Champions Team 9:
Radosław Przymuszała 2 (1,0,-,1)
Grzegorz Jurys 2 (1,0,0,1)
Daniel Kapica 5 (1,1,3,0)
Łukasz Kokorniak 0 (0,0,0,-)
Sebastian Firlej 0 (0,0)

Pauzowała drużyna Aco-Zell Jędrzychów


IV runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
01.07.2004r.

1. Dowhan Team 48:
Krzysztof Piskorski 13 (2,2,3,3,3)
Tomasz Wilk 13 (3,2,3,3,2)
Miron Der 2 (-,-,1,1)
Adrian Zygmunt 12 (3,3,3,2,1)
Marcin Ra¶ 8 (3,2,3)

2. Xero Express 43:
Marcin Pawłowski 14 (3,3,3,2,3)
Sebastian Ratajczak 2 (w,w,-,-,2)
Paweł Kokot 15 (3,3,3,3,3)
Mateusz Krysiński 0 (0,-,-,0,-)
Tomasz Podstawka 12 (3,3,2,3,1)

3. Magik Team 30:
Mateusz Łukowiak 11 (2,3,3,2,1)
Jakub Sałaciński 8 (2,1,1,2,2)
Piotr Hryniewicz 7 (2,1,3,1,0)
Dominik Łyszczyk 4 (1,2,1,0,0)

4. Guma Racing Team 26:
Maciej Hlebik 7 (d,1,1,3,2)
Tomasz Niedzwiecki 4 (1,-,1,2,d)
Artur Kurdyk 9 (2,3,1,3,-)
Patryk Dudek 2 (1,0,-,0,1)
Michał Łyszczyk 4 (1,3,d)

5. Skutki uboczne 16:
Kamil Wojciuszkiewicz 7 (3,2,2,0)
Filip Kostera 4 (1,1,0,2)
Mateusz Uberna 4 (1,0,2,1)
Dominik Uberna 1 (d,d,0,1)

6. FC Champions Team 15:
Daniel Kapica 6 (2,1,1,2)
Wojciech Makowiak 6 (1,1,2,2)
Radosław Przymuszała 3 (1,0,2,0)
Sebastian Firlej 0 (0,0,0,0)

7. Aco-Zell Jędrzychów 7:
Mieczysław Zarzycki 6 (3,2,w,1)
R.T. Paweł Borek 6 (0,2,2,2)
brak zawodnika
Marcin Ritter 1 (0,0,1,0)

Pauzowała drużyna Rotmal Słone


V runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
06.07.2004r.

1. Dowhan Team 46:
Krzysztof Piskorski 15 (3,3,3,3,3)
Tomasz Wilk 8 (0,3,2,1,2)
Michał Pabierowski 14 (3,3,3,2,3)
Miron Der 2 (-,2,-,w,-)
Marcin Ra¶ 6 (3,1,2)

2. Xero Express 45:
Marcin Pawłowski 13 (2,3,3,3,2)
Mateusz Krysiński 2 (1,1,0,-,-)
Tomasz Podstawka 9 (3,2,-,2,2)
Sebastian Ratajczak 5 (1,3,-,-,1)
Paweł Kokot 15 (3,3,3,3,3)

3. GuMa Racing Team 27:
Maciej Hlebik 8 (3,1,3,-,1)
Tomasz NiedĽwiecki 8 (3,-,3,2,0)
Artur Kurdyk 3 (u,2,1,0,-)
Patryk Dudek 3 (0,-,2,0,1)
Michał Łyszczyk 3 (1,0,1)

4. Aco-Zell Jedrzychów 23:
Sławomir Krawczonek 8 (u,3,3,1,1)
Mieczysław Zarzycki 6 (2,2,u,2,w)
Mateusz Rembacz 3 (2,0,0,1,0)
Łukasz Molka 5 (3,2,w,-,-)
Marcin Ritter 1 (1,d)

5. Skutki uboczne 22:
Mateusz Uberna 5 (1,1,1,2)
Krystian Górniaczyk 6 (1,1,1,3)
Filip Kostera 6 (2,2,2,0)
Dominik Uberna 5 (1,2,1,1)

6. Magik Team 21:
Jakub Sałaciński 8 (3,1,2,2)
Marcin Łysiak 1 (0,u,1,w)
Dawid Demski 6 (2,d,2,2)
Mateusz Łukowiak 6 (1,2,w,3)

7. Rotmal Słone 9:
Tomasz Trafała 0 (-,-,-,0)
Rafał Bartosik 4 (2,2,0,w)
Piotr Ristić 3 (0,0,2,1)
Mariusz Malinowski 2 (1,0,1,0)
Michał Szmytowski 0 (w,d,w)

Pauzowała drużyna FC Champions Team


VI runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
24.08.2004r.

1. Xero Express 46:
Marcin Pawłowski 14 (3,3,3,2,3)
Sebastian Ratajczak 6 (2,0,2,-,2)
Tomasz Podstawka 10 (3,2,-,2,3)
Mateusz Krysiński 4 (2,-,2,-,-)
Paweł Kokot 12 (3,3,u,3,3)

2. Dowhan Team 39:
Marcin Sakowski 12 (1,3,2,3,3)
Tomasz Wilk 10 (2,2,2,3,1)
brak zawodnika
Michał Pabierowski 11 (3,3,2,3,w)
Marcin Ra¶ 6 (3,1,2)

3. Seven Guma Racing Team 32:
Maciej Hlebik 12 (3,1,3,3,2)
Tomasz NiedĽwiecki 7 (2,1,2,1,1)
Artur Kurdyk 10 (2,3,3,w,2)
brak zawodnika
Jarosław Nowak 5 (1,1,1,1,1)

4. Rotmal Słone 26:
Mariusz Malinowski 3 (0,-,2,1,0)
Piotr Ristić 2 (-,-,0,2,0)
Rafał Bartosik 8 (3,1,1,2,1)
Marcin Lok¶ 0 (w,0,-,-,0)
Artur Bujnowski 13 (3,2,3,2,3)

5. Magik Team 23:
Mateusz Łukowiak 7 (1,2,2,2)
Jakub Sałaciński 3 (-,1,1,1)
Piotr Hryniewicz 6 (0,3,2,1)
Dominik Łyszczyk 1 (-,1,-,-)
Piotr Pazio 6 (2,1,1,2)

6. Aco-Zell Jędrzychów 21:
Mateusz Rembacz 3 (1,1,0,1)
Mieczysław Zarzycki 7 (0,2,2,3)
Piotr Krzyżanowski 2 (1,0,0,1)
Sławomir Krawczonek 9 (2,3,3,1)

7. FC Champions ns

Pauzowała drużyna Skutki Uboczne


VII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
26.08.2004r.

1. Xero Express/Stok 49:
Mateusz Krysiński 0 (w,-,-,-,-)
Marcin Pawłowski 12 (3,3,3,3,-)
Krzysztof Zakrzewski 13 (3,3,2,3,2)
Paweł Kwiatkowski 9 (2,3,2,2,-)
Paweł Kokot 15 (3,3,3,3,3)

2. Seven Guma Racing Team 33:
Maciej Hlebik 7 (3,3,w,w,1)
Michał Łyszczyk 11 (3,2,3,w,3)
Artur Kurdyk 11 (2,2,3,2,2)
Jarosław Nowak 3 (1,2,0,0,-)
Tomasz NiedĽwiecki 1 (1)

3. Rotmal Słone 31:
Mariusz Malinowski 6 (0,1,1,2,2)
Piotr Ristić 8 (1,1,2,2,2)
Marcin Lok¶ 7 (2,1,1,2,1)
Rafał Bartosik 10 (3,3,3,1,u)

4. Magik Team 25:
Jakub Sałaciński 8 (2,2,2,2,w)
brak zawodnika
Mariusz Hłondzyński 7 (2,2,2,1,u)
Mateusz Łukowiak 10 (1,3,3,2,1)

5. Skutki uboczne 17:
Mateusz Uberna 8 (3,3,1,1)
Kamil Wojciuszkiewicz 5 (1,2,1,1)
Filip Kostera 4 (0,0,3,1)
brak zawodnika

6. FC Champions Team 13:
Wojciech Makowiak 9 (3,3,d,3)
Daniel Kapica 4 (1,1,1,1)
brak zawodnika
brak zawodnika

7. Aco-Zell Jędrzychów 8:
Mieczysław Zarzycki 8 (1,2,2,3)
brak zawodnika
brak zawodnika
brak zawodnika

Pauzowała drużyna Dowhan Team


VIII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
31.08.2004r.

1. Xero Express/Stok 46:
Paweł Kokot 14 (3,3,3,3,2)
Mateusz Krysiński 6 (1,0,2,2,1)
Sebastian Ratajczak 12 (3,2,3,2,2)
Marcin Pawłowski 14 (3,3,2,3,3)

2. Magik Team 41:
Jakub Sałaciński 9 (u,2,2,3,2)
Mariusz Hłondzyński 8 (3,2,1,2,-)
Sebastian Hryniewicz 11 (3,3,0,3,2)
Mateusz Łukowiak 12 (2,3,3,3,1)
Piotr Pazio 1 (1)

3. Dowhan Team 31:
Krzysztof Piskorski 12 (3,2,3,1,3)
Tomasz Wilk 10 (1,3,3,w,3)
brak zawodnika
Adrian Zygmunt 9 (3,3,1,2,-)
Michał Sakowski 0 (0)

4. Rotmal Słone 29:
Mariusz Malinowski 3 (1,-,1,1,0)
Rafał Bartosik 7 (2,2,3,u,0)
Piotr Ristić 4 (2,1,w,-,1)
Marcin Lok¶ 3 (-,1,-,2,-)
Artur Bujnowski 12 (2,3,3,1,3)

5. FC Champions Team 22:
Radosław Przymuszała 1 (-,1,0,-)
Paweł Chalecki 8 (2,2,1,3)
Bartosz Urbaniak 2 (1,-,-,1)
Daniel Kapica 4 (2,1,1,-)
Wojciech Makowiak 7 (w,2,2,2,1)

6. Aco-Zell Jędrzychów 15:
Mieczysław Zarzycki 7 (2,w,2,3)
Mateusz Rembacz 6 (1,1,2,2)
brak zawodnika
Piotr Jankowski 2 (-,2,0,w)

7. Skutki uboczne 3:
Kamil Wojciuszkiewicz 3 (1,1,1,0)
brak zawodnika
brak zawodnika
brak zawodnika

Pauzowała drużyna Seven Guma Racing Team


IX runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
02.09.2004r.

1. Dowhan Team 47:
Krzysztof Piskorski 14 (3,3,2,3,3)
Adrian Zygmunt 11 (3,2,3,2,1)
Tomasz Wilk 11 (3,3,2,1,2)
Marcin Gajewski 2 (1,1,-,-,-)
Michał Sakowski 9 (3,3,3)

2. Xero Express/Stok 35:
Mateusz Krysiński 5 (-,3,-,-,2)
Damian Lewaszow 9 (3,2,w,2,2)
Sebastian Ratajczak 5 (3,1,-,1,0)
Tomasz Podstawka 4 (w,0,1,3,-)
Marcin Pawłowski 12 (3,3,d,3,3)

3. Aco-Zell Jędrzychów 32:
Piotr Zieliński 0 (w,-,-,-,-)
Sławomir Krawczonek 11 (w,2,3,3,3)
Norbert Borek 6 (2,2,1,d,1)
Piotr Jankowski 4 (2,1,-,-,1)
Mieczysław Zarzycki 11 (2,3,3,3,u)

4. Rotmal Słone 31:
Rafał Bartosik 11 (2,2,2,3,2)
Mariusz Malinowski 2 (1,1,d,0,d)
Artur Bujnowski 12 (3,3,3,2,1)
Dawid Mielcarek 6 (2,1,2,1,0)

5. Seven GuMa Racing Team 20:
Maciej Hlebik 7 (2,3,d,2)
Jarosław Nowak 3 (1,1,d,1)
Michał Łyszczyk 7 (2,d,2,3)
Artur Kurdyk 3 (u,1,1,1)

6. FC Champions Team 12:
Piotr Chalecki 7 (2,2,2,1)
Marcin Miłoszewski 5 (2,0,1,2)
RT.Jakub Sałaciński 5 (w,1,2,2)
RT. Mateusz Łukowiak 3 (-,w,3,-)


7. Skutki uboczne ns

Pauzowała drużyna Magik Team


X runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
07.09.2004r.

1. Seven GuMa Racing Team 38:
Michał Łyszczyk 9 (2,2,2,1,2)
Maciej Hlebik 13 (3,2,3,3,2)
Artur Kurdyk 10 (3,2,0,2,3)
Jarek Nowak 6 (2,2,1,0,1)

2. Dowhan Team 37:
Krzysztof Piskorski 11 (3,2,3,3,0)
Filip Materna 2 (-,1,1,-,-)
Adrian Zygmunt 4 (-,-,3,1,-)
Tomasz Wilk 9 (3,1,2,w,3)
Marcin Ra¶ 11 (2,1,3,3,2)

3. Magik Team 31:
Jakub Sałaciński 7 (w,3,2,2,0)
Piotr Mijalski 7 (w,1,3,3,0)
Sebastian Hryniewicz 9 (3,1,2,2,1)
Mateusz Łukowiak 8 (1,1,2,2,2)
Dominik Łyszczyk ns

4. Rotmal Słone 30:
Artur Bujnowski 14 (3,3,3,2,3)
Mariusz Malinowski 5 (d,2,1,1,1)
Rafał Bartosik 11 (1,3,3,3,1)
brak zawodnika

5. Aco-Zell Jędrzychów 23:
Mieczysław Zarzycki 11 (2,3,3,3)
Sławomir Krawczonek 12 (3,3,3,3)
brak zawodnika
brak zawodnika

6. FC Champions Team 20:
Piotr Chalecki 9 (2,3,2,2)
Marcin Miłoszewski 7 (2,2,2,1)
Paweł Fabisiak 4 (2,0,1,1)
brak zawodnika

7. Skutki uboczne ns

Pauzowała drużyna Xero-Express/Stok


XI runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
14.09.2004r.

1. Dowhan Team 38:
Krzysztof Piskorski 15 (3,3,3,3,3)
Michał Sakowski 7 (3,1,3,-,u)
brak zawodnika
Tomasz Wilk 13 (2,2,3,3,3)
Adrian Zygmunt 3 (3)

2. Xero Express/Stok 35:
Tomasz Podstawka 8 (-,2,3,1,2)
Marcin Pawłowski 12 (2,2,3,3,2)
Marcin Stasiak 4 (0,1,1,1,1)
Sebastian Ratajczak 8 (3,3,2,w,1)
Paweł Kokot 3 (3)

3. Magik Komputery 34:
Marcin Mijalski 10 (2,3,2,3,u)
Maciej Fabisiak 6 (u,2,1,u,3)
Mariusz Hłondzyński 6 (2,0,2,2,u)
Mateusz Łukowiak 12 (3,3,2,2,2)

4. Seven GuMa Racing Team 31:
Tomasz NiedĽwiecki 6 (3,2,1,u,-)
Patryk Dudek 6 (1,1,-,2,2)
Artur Kurdyk 9 (1,u,3,2,3)
Michał Łyszczyk 7 (1,-,3,2,1)
Jarosław Nowak 3 (1,2,0)

5. FC Champions Team 20:
Wojciech Makowiak 10 (1,3,3,3)
Marcin Miłoszewski 4 (1,1,-,2)
Piotr Chalecki 6 (1,1,3,1)
brak zawodnika
Tomasz Brosławski 0 (0)

6. Rotmal Słone 14:
Mariusz Malinowski 4 (0,2,1,1)
Michał Szmytowski 2 (-,d,-,2)
Artur Bujnowski 3 (3,-,-,-)
Rafał Bartosik 5 (w,3,2,w)

7. Skutki uboczne 4:
R.T. Dominik Łyszczyk 3 (w,2,1,0)
Piotr Kamieński 4 (2,2,0,0)
brak zawodnika
brak zawodnika

Pauzowała drużyna Aco-Zell Jędrzychów


XII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
21.09.2004r.

1. Dowhan Team 46:
Krzysztof Piskorski 14 (2,3,3,3,3)
Michał Sakowski 15 (3,3,3,3,3)
Tomasz Wilk 9 (3,w,3,2,1)
Mateusz Bolman 2 (-,1,-,1,-)
Marcin Ra¶ 6 (3,w,3)

2. Xero Express/Stok 35:
Michał Stasiak 5 (3,2,0,0,0)
Krystian Podstawka 7 (2,2,w,3,0)
Marcin Pawłowski 13 (3,3,3,3,1)
Krzysztof Zakrzewski 10 (1,3,1,2,3)

3. Seven GuMa Racing Team 33:
Michał Łyszczyk 9 (2,2,2,2,1)
Maciej Hlebik 9 (3,w,2,2,2)
Artur Kurdyk 10 (2,2,3,3,0)
Patryk Dudek 6 (1,1,2,1,1)

4. Aco-Zell Jędrzychów 32:
Piotr Serafinowicz 12 (3,3,2,1,2)
Mieczysław Zarzycki 7 (2,d,2,1,2)
Sławomir Krawczonek 13 (2,3,3,3,2)
R.T. Norbert Borek 8 (w,3,3,2,0)

5. Magik Team 17:
Mariusz Hłondzyński 2 (u,2,0,0)
Jakub Sałaciński 6 (1,2,2,1)
Marcin Mijalski 6 (w,2,2,2)
Piotr Ratajczak 3 (1,1,1,0)

6. Skutki uboczne 14:
Adrian Marczak 2 (1,0,0,1)
Mateusz Krasowski 4 (1,1,-,2)
Marcin Kosmala 2 (-,1,0,1)
Tomasz Kołodziejczak 2 (1,1,0,-)
Tomasz Kamieński 4 (2,1,1)

7. FC Champions Team 3:
Marcin Miłoszewski 2 (d,w,2,w)
Ko¶ciuszkiewicz 1 (0,1,0,0)
brak zawodnika
brak zawodnika

Pauzowała drużyna Rotmal Słone


XIII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
23.09.2004r.

1. Xero Express/Stok 46:
Michał Siwicki 1 (-,-,0,1,-)
Marcin Pawłowski 15 (3,3,3,3,3)
Paweł Kokot 14 (3,2,3,3,3)
Damian Otlewski 6 (1,3,-,1,1)
Adam Michalak 10 (3,3,3,1)

2. Dowhan Team 41:
Krzysztof Piskorski 12 (3,1,3,3,2)
Michał Sakowski 12 (3,3,3,1,2)
Adam Foltański 1 (1,-,-,-,-)
Adrian Zygmunt 10 (2,2,2,2,2)
Marcin Ra¶ 6 (2,2,2)

3. Magik Team 36:
Marcin Mijalski 12 (3,2,3,3,1)
Jakub Sałaciński 9 (2,2,3,2,w)
Mariusz Hłondzyński 3 (2,1,-,-,-)
Dariusz Baranowski 1 (1,0,-,-,0)
Mateusz Łukowiak 12 (3,1,2,3,3)

4. Seven GuMa Racing Team 34:
Maciej Hlebik 9 (2,3,1,3,0)
Michał Łyszczyk 9 (2,1,2,3,1)
Artur Kurdyk 8 (2,2,0,1,3)
Patryk Dudek 7 (3,2,2,0,0)

5. Rotmal Słone 18:
Mateusz Howis 3 (0,2,0,1)
Artur Bujnowski 8 (1,2,3,2)
Mariusz Malinowski 4 (1,0,2,1)
Marcin Wojnowski 3 (1,1,1,0)

6. Aco-Zell Jędrzychów 11:
Piotr Serafinowicz 5 (2,1,1,1)
Sławomir Krawczonek 6 (2,1,1,2)
brak zawodnika
brak zawodnika

7. Skutki uboczne 4:
Mateusz Krasowski 4 (0,1,1,2)
brak zawodnika
brak zawodnika
brak zawodnika

Pauzowała drużyna FC Champions Team


XIV runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
30.09.2004r.

1. Xero Express/Stok 49:
Marcin Pawłowski 11 (3,3,3,1,1)
Mateusz Krysiński 5 (-,-,3,2,-)
Paweł Kokot 14 (3,3,2,3,3)
Damian Otlewski 8 (3,3,-,-,2)
Adam Michalak 11 (2,2,3,2,2)

2. Dowhan Team 43:
Krzysztof Piskorski 11 (1,3,3,1,3)
Mateusz Bilman 5 (2,1,2,-,-)
Adrian Zygmunt 13 (3,3,2,2,3)
Tomasz Wilk 10 (3,2,2,3,0)
Michał Sakowski 4 (3,1)

3. Seven GuMa Racing Team 39:
Maciej Hlebik 11 (3,w,3,3,1)
Patryk Dudek 6 (3,1,1,1,0)
Artur Kurdyk 10 (2,1,3,3,1)
Michał Łyszczyk 12 (2,2,3,2,3)

4. Magik Team 30:
Mariusz Hłondzyński 6 (2,1,2,0,1)
Jakub Sałaciński 7 (2,2,1,2,0)
Marcin Mijalski 13 (2,3,3,3,2)
Jakub Janiszewski 4 (1,2,1,0,0)

5. Aco-Zell Jędrzychów 21:
Piotr Serafinowicz 5 (1,2,0,2)
Marcin Kubiak 5 (1,1,1,2)
Marcin Jasiński 5 (2,1,1,1)
Sławomir Krawczonek 6 (-,2,3,1)

6. Rotmal Słone 2:
brak zawodnika
brak zawodnika
brak zawodnika
Mariusz Malinowski 2 (0,0,1,1)

7. FC Champions Team 0:
Wojciech Makowiak 0 (-,-,-,w)
brak zawodnika
brak zawodnika
brak zawodnika

Pauzowała drużyna FC Champions Team


XV runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
02.10.2004r.

1. Xero Express/Stok 51:
Krzysztof Zakrzewski 11 (2,3,3,d,3)
Mateusz Krysiński 7 (2,-,3,2,-)
Marcin Pawłowski 14 (3,3,3,2,3)
Sebastian Ratajczak 7 (3,-,2,-,2)
Paweł Kokot 12 (3,3,3,3)

2. Magik Team 41:
Marcin Mijalski 11 (3,2,2,2,2)
Jakub Sałaciński 12 (3,2,2,3,2)
Mariusz Hłondzyński 9 (1,2,3,2,1)
Jakub Janiszewski 9 (2,2,1,3,1)

3. Seven GuMa Racing Team 38:
Maciej Hlebik 10 (1,3,3,3,w)
Piotr Łowejko 4 (2,-,-,2,0)
Artur Kurdyk 9 (3,1,3,2,w)
Jarosław Nowak 2 (-,1,1,-,-)
Michał Łyszczyk 13 (3,2,3,2,3)

4. Aco-Zell Jędrzychów 25:
Piotr Serafinowicz 6 (3,d,w,1,2)
Marcin Kata 10 (2,2,3,3,d)
Marcin Kubiak 9 (-,3,2,3,1)
brak zawodnika

5. Rotmal Słone 11:
Mariusz Malinowski 5 (2,w,1,2)
brak zawodnika
Norbert Borek 2 (-,1,u,1)
Mateusz Howis 4 (2,1,d,1)

6. FC Champions Team 7:
brak zawodnika
Daniel Rzeczycki 4 (-,1,2,1)
Igor Rzeczycki 3 (1,1,0,1)
brak zawodnika

7. Skutki uboczne ns

Pauzowała drużyna Dowhan Team


XVI runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
05.10.2004r.

1. Xero Express/Stok 47:
Paweł Kokot 15 (3,3,3,3,3)
Damian Otlewski 8 (2,-,3,2,1)
Adam Michalak 13 (3,3,3,2,2)
Mateusz Krysiński 4 (3,-,1,-,-)
Marcin Pawłowski 8 (1,1,3,3)

2. Aco-Zell Jędrzychów 44:
Mieczysław Zarzycki 5 (1,1,-,3,-)
Marcin Kubiak 10 (2,2,3,2,1)
Piotr Serafinowicz 6 (-,2,2,-,2)
Marcin Kata 12 (3,2,2,3,2)
Sławomir Krawczonek 11 (2,3,3,3)

3. Dowhan Team 44:
Krzysztof Piskorski 13 (3,3,3,1,3)
Marcin Ra¶ 11 (1,3,3,2,2)
Mateusz Bilman 3 (1,1,-,-,1)
Tomasz Wilk 12 (3,3,2,3,1)
Michał Sakowski 5 (3,2)

4. Magik Team 23:
Jakub Sałaciński 7 (2,2,1,2,u)
Mariusz Hłondzyński 2 (1,d,1,d)
Marcin Mijalski 10 (3,3,1,3,w)
Jakub Janiszewski 4 (1,0,2,1,0)

5. Rotmal Słone 14:
Mariusz Malinowski 4 (1,1,1,1)
Dariusz Malinowski 2 (0,0,2,0)
Norbert Borek 5 (2,2,w,1)
R.T. Artur Kurdyk 3 (2,1,0,w)

6. FC Champions Team 10:
Paweł Chalecki 1 (d,1,d,-)
brak zawodnika
Sebastian Firlej 5 (1,2,2,0)
Piotr Bandosz 4 (2,0,1,1)

7. Skutki uboczne ns:
R.T. Sebastian Ratajczak 6 (2,2,w,2)

Pauzowała drużyna Seven GuMa Racing Team


Tabela końcowa Lubuskiej Ligi Speedrowera 2004:

1. Xero Express/Stok 14 93 + 617
2. Dowhan Team 14 88,5 + 601
3. Seven GuMa Racing Team 14 68 + 343
4. Magik Komputery 14 60 + 420
5. Aco-Zell Jędrzychów 14 41,5 + 275
6. Rotmal Słone 14 41 + 238
7. FC Champions Team 14 25 + 158
8. Skutki Uboczne 14 24 + 138
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org