| I Runda | II Runda | III Runda | IV Runda | V Runda | VI Runda | VII Runda | VIII Runda | IX Runda | X Runda | XI Runda | XII Runda | Tabela |

I runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
12.04.2005r.

1. Seven GuMa Racing Team 40:
Hlebik 10 (1,3,1,3,2)
Sakowski 10 (2,2,2,1,3)
Sałaciński 11 (2,2,2,2,3)
Dudek 3 (1,1,-,-,1)
Zygmunt 6 (3,3)

2. Xero Express/Stok 38:
Raś 10 (2,1,3,2,2)
Pawłowski 14 (3,2,3,3,3)
Łosinski 6 (2,1,u,1,2)
Borek 6 (2,2,2)
Podstawka 2 (1,1)

2. Magik Komputery 38:
9.Krawczonek 10 (3,3,3,1,w)
10.Łukowiak 12 (3,3,1,2,3)
11.Łyszczyk 1 (0,1,-,-,-)
12.Mijalski 11 (3,3,2,3,0)
19.Serafinowicz 4 (1,2,1)

4. Gamp Devil Team 4:
Bandosz 2 (1,0,u,u,1)
Firlej 2 (0,0,1,0,1)
Skalinski 0 (0,0,0,0,0)

Pauzowała drużyna Dowhan Team i ACO Zell/ZB Burzyński


II runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
16.04.2005r.

1. Magik Komputery 42:
Krawczonek 12 (1,3,3,2,3)
Łukowiak 13 (3,2,3,2,3)
Mijalski 13 (2,3,2,3,3)
Serafinowicz 4 (1,0,0,3,0)

2. Xero Express/Stok 31:
Raś 8 (3,3,0,1,1)
Podstawka 0 (0.-,-,-,-)
Pawłowski (3,3,3,2,1)
Borek 6 (2,1,0,1,2)
Ratajczak 5 (2,1,0,2)

3. Dowhan Team 22:
Piskorski 12 (3,1,3,3,2)
Wilk 9 (1,2,1,3,3)
Zarzycki 7 (0,1,1,2,3)
Kapica 1 (0,1,0,0,0)

4. Seven Guma Racing Team 18:
Zygmunt 4 (1,-,2,0,1)
Sałaciński 6 (2,2,1,1,0)
Kurdyk 5 (2,0,2,0,1)
Dudek 1 (0,0,0,0,1)
Sakowski 2 (d,2,0)

Pauzowała drużyna Gamp Devil Team i ACO Zell/ZB Burzyński


III runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
19.04.2005r.

1. Xero Express/Stok 38:
Łosinski 8 (1,3,2,0,2)
Ras 11 (2,2,3,2,2)
Mielcarek 2 (1,-,-,0,1)
Pawłowski 14 (3,3,2,3,3)
Makowiak 3 (1,2)

2. SEVEN GuMa RT 36:
Sałacinski 3 (3,1,-,0,-)
Zygmunt 12 (1,2,3,3,3)
Hlebik 11 (2,3,1,3,2)
Dudek 1 (0,-,-,1,w)
Kurdyk 8 (2,3,2,1)

3. DOWHAN Team 22:
Piskorski 13 (3,3,3,3,1)
Kapica 0 (0,0,w,w,w)
Wilk 9 (2,w,2,2,3)
Chaaban 2 (w,-,-,0,2)
Rataj 0 (0,0)

4. ACO Zell/ZB Burzyński 16:
Srutwa 3 (0,1,1,1,w)
Stompor 4 (2,1,0,1,0)
Zarzycki 9 (3,w,1,2,3)
Podstawka 4 (1,2,1,1,1)

Pauzowała drużyna Magik Komputery i Gamp Devil Team
 

IV runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
19.04.2005r.
1.SEVEN GuMa RT 40
Hlebik 11(3,3,2,2,1)
Sakowski 11(2,3,u,3,3)
Kurdyk 13(2,3,3,2,3)
Rodzeń 2(1,0,-,-,1)
Sałaciński 3(w,3)

2GAMP Devil Team 27
Urbaniak 4(3,1,0,0,u)
Firlej 3(1,0,1,1,0)
Rataj 7(1,1,2,3,0)
Bandosz 14(3,2,3,3,3)

2.DOWHAN Team 27
Piskorski 15(3,3,3,3,3)
Wilk ns
Kapica 6(0,2,3,1,0)
Janiszewski 5(1,1,2,0,1)
Nowak 1(1)
4.ACO-Zell 26
Rembacz 7(w,2,2,1,2)
Zarzycki 8(2,1,1,2,2)
Stompor 7(2,2,1,0,2)
Malinowski 3(0,0,1,-,2)
Bogój 1(1)
 

Pauzowała drużyna Magik Komputery i XeroExpress/Stok

V runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
28.04.2005r.

1.Dowhan Team 42
Piskorski 15(33333)
Wilk 13(22333)
Kapica 8(11222)
Janiszewski 6(0d132)

2.GaMP Devil Team 39
Bandosz 12(33313)
Rataj 10(23113)
Haaban 10(21232)
Firlej 7(01123)

3.Magik Team
Mijalski 12(33321)
Krawczonek 7(322)

4.Aco Zell Jędrzychów6
Majcherek 6(221w1)
Podstawka 7(12220)


Pauzowała drużyna XE/Stok i Seven GuMa RT


VI runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
12.05.2005r.

1. XeroExpress/Stok 51:
Łosiński 11 (3,2,3,-,3)
Pawłowski 15 (3,3,3,3,3)
Górniaczyk 5 (-,2,-,-,3)
Borek 10 (1,2,2,3,2)
Raś 10 (3,1,3,3)

2. Gamp Devil Team 30:
Bandosz 10 (2,1,3,2,2)
Rataj 14 (3,2,3,3,3)
Firlej 6 (2,1,u,1,2)
Urbaniak 6 (2,2,2)

3. ACO-Zell Jędrzychów 22:
Zarzycki 12 (2,2,3,2,3)
Stompor 10 (2,3,3,1,1)

4. Magik Team:
Kokot 6 (3,3,-,-,-)
Waliński 4(1,1,2,d,0)


Pauzowała drużyna Dowhan Team i Seven GuMa RT


VII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
22.06.2005r.

1. Magik Team 44:
Abratkiericz 3(2,-,d,-,1)
Mijalski 11(1,2,3,3,2)
Krawczonek 12(1,3,3,2,3)
Serafinowicz 6(3,-,2,1,-)
Kokot 12(3,3,3,3)

2. Seven GuMa RT 32:
Hlebik 10 (2,2,3,2,1)
Sałaciński 11 (3,2,1,2,3)
Kurdyk 9 (t,3,1,3,2)
Rodzeń 1 (0,1,-,-,u)
Waliński 1 (0,1)

3. XeroExpress/Stok 27:
Raś 5 (1,1,2,1,0)
Borek 5 (2,0,w,u,3)
Pawłowski 12 (3,1,3,3,2)
Łosiński 5 (0,1,1,2,1)

4. Gamp Team 17:
Bandosz 5 (3,0,2,w,w)
Rataj 7 (2,0,2,1,2)
Chaaban 3 (1,u,1,u,1)
Majcherek 2 (0,2,0,0,0)


Pauzowała drużyna Aco-Zell Jędrzychów i Dowhan Team

VIII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
28.06.2005r.

1. Magik Team 44:
Krawczonek 13(2,3,3,2,3)
Serafinowicz 8(2,-,2,2,2)
Mijalski 12(2,3,3,3,1)
Abratkiericz 6(d,-,1,2,3)
Kokot 6(3,3)

2. Seven GuMa RT 26:
Hlebik 8 (3,1,3,1,w)
Sałaciński 6 (3,1,2,d,w)
Kurdyk 7 (1,1,0,2,3)
Łysiak 1 (0,1,-,-,0)
Sakowski 4 (0,3)

3. XeroExpress/Stok 24:
Pawłowski 11 (3,2,3,0,3)
Podstawka 10 (3,2,2,1,2)
Lokś 3 (0,1,1,0,1)

4. Dowhan Team 22:
Piskorski 10 (2,2,1,3,2)
Wilk 8 (1,2,2,3,w)
Janiszewski 4 (d,0,1,1,2)


Pauzowała drużyna GaMP Devil Team i Aco-Zell Jędrzychów

IX runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
30.08.2005r.

1.XeroExpress/Stok 43:
Pawłowski 15(33333)
Górniaczyk 6(123-0)
Borek 7(11232)
Makowiak 4(1--3-)
Raś 10(3223)

2.Seven GuMa RT 35:
Sałaciński 6(21-12)
Zygmunt 6(222--)
Kurdyk 9(23121)
Rodzeń 5(-02-3)
Hlebik 9(22w32)

3.Dowhan Team 22:
Piskorski 13(33322)
Wilk 9(123u3)

4.Aco-Zell Jędrzychów 5+6:
Stompor 5(31100)
Waliński 6(31011) RT


Pauzowała drużyna GaMP Devil Team i Magik Team

X runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
13.09.2005r.

1.Seven GuMa RT 47:
Kurdyk 13(23332)
Sałaciński 12(32223)
Rodzeń 7(33--1)
Hlebik 12(33231)
Waliński 3(21)

2.GaMP Devil Team 31:
Haaban 10(21322)
Kaczmarek 9(w2133)
Bandosz 8(ww323)
Jurys 4(22)

3.Dowhan Team 15:
Piskorski 15(33333)

4.Aco-Zell Jędrzychów 2:
Stompor 1(www10)
Synowiec 1(www10)


Pauzowała drużyna Magik Team i XeroExpress/Stok

XI runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
20.09.2005r.

1.Magik Team 38
Krawczonek 10(31231)
Abratkiewicz 1(0-1-d)
Mijalski 11(32132)
Serafinowicz 5(32132)
Bujnowski 11(3233)

2.Dowhan Team 31
Janiszewski 5(2d111)
Wilk 11(12323)
Piskorski 15(33333)

3.Gamp Devil Team 26
Bandosz 11(31322)
Kaczmarek 5(01103)
Krzos 4(11011)
Chaaban 6(23w20)

4.Aco-Zell 7
Stompor 7(12202)
Rodzen 6(20211)
Kurdyk 6(13200)
Górniaczyk 7(21d22)


Pauzowała drużyna XeroExpress/Stok i Seven GuMa RT

XII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera
01.10.2005r.

1.XeroExpress/Stok 48:
Krystian Górniaczyk 6(1-2-3)
Marcin Pawłowski 13(32332)
Marcin Raś 13(23233)
Norbert Borek 12(32322)
Tomasz Podstawka 4(31)

2.Magik Team 47:
Piotr Serafinowicz 11(22232)
Sławomir Krawczonek 14(33323)
Paweł Kokot 15(33333)
Krzysztof Michniewicz 7(12022)

3.Gamp Devil Team 19:
Robert Bandosz 11(23222)
Marcin Rataj 5(21111)
Hasun Chaaban 3(1w11w)

4.Aco-Zell 6:
Paweł Stompor 6(1221)


Pauzowała drużyna Dowhan Team i Seven GuMa RT


Tabela końcowa Lubuskiej Ligi Speedrowera 2004:

1. Xero Express/Stok 8 25,5 + 3017
2. Seven Guma RT 8 25 + 274
3. Magik Team 8 24,5 + 289
4. Dowhan Team 8 18,5 + 203
5. Gamp Devil Team 8 17,5 + 195
6. ACO-Zell 8 9 + 92
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org