| I Runda | II Runda | III Runda | IV Runda | V Runda | VI Runda | VII Runda | VIII Runda | Tabela |

I runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 04.07.2006r.

1. Aco-Zell/Instel 25:
K. Piskorski 9+3 (3,2*,2*,2*)
T. Wilk 8+1 (2*,3,3)
M. Zieliński 8+1 (2*,3,3)
A. Zygmunt ns

2. Xero Express/Stok 19:
M. Pawłowski 9 (3,w,3,3)
K. Górniaczyk 2 (0,-,2)
K. Wywiał 3+1 (2*,1,-)
N. Borek 5+1 (3,2*)

  . Gamp Devil Team 19:
R. Bandosz 5+3 (1*,2*,2*0)
M. Zarzycki 6 (2,3,1)
M. Rataj 8+1 (2*,3,3)

4. Seven Guma RT 11:
A. Kurdyk 7+1 (1,3,1,2*)
M. Jankowski 4 (d,1,3)

5. Team 17 Polspol 6:
M. Rodzeń 6 (3,2,1,u)

6. Magik Team 5:
T. Podstawka 5 (2,1,1,1)


II runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 12.09.2006r.

1. Aco-Zell/Instel 20:
K. Piskorski 11 (3,3,2,3)
T. Wilk 7+2 (2*,3,2*)
K. Zieliński 2 (0,1,1)

2. Xero Express/Stok 19:
M. Pawłowski 12 (3,3,3,3)
K. Górniaczyk 7+2 (2*,3,2*)

3. Team 17 Polspol 17:
M. Rodzeń 10 (1,3,3,3)
P. Waliński 4 (nk,2,2)
M. Łyszczyk 3+2 (1*,2*,nk)

4. Seven Guma RT 16:
A. Kurdyk 6 (1,2,2,1)
M. Hlebik 6 (3,3,nk)
J. Sałaciński 4 (2,1,1)

5. Magik Team 7:
P. Kokot 7 (2,2,3,w)

6. Gamp Devil Team 5:
P. Kwaśnik 5 (1,1,2,1)

III runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 14.09.2006r.

1. Aco-Zell/Instel 24:
K. Piskorski 9 (3,3,3,-)
T. Wilk 8+1 (2*,3,3)
M. Zieliński 4+2 (-,2*,2*)
A. Zygmunt 3+1 (1,2*)

2. Xero Express/Stok 22:
M. Pawłowski 11+1 (3,3,2*,3)
K. Górniaczyk 6+2 (2*,2,2*)
P. Baranowski 5+1 (0,2*,3)

3. Seven Guma RT 14:
A. Kurdyk 6+2 (1,2*,1,2*)
P. Niedźwiecki 5 (0,2,3)
P. Łowejko 4 (1,3,w)

4. Team 17 Polspol 13:
P. Waliński 8 (3,1,3,1)
K. Łyszczyk 5+1 (2*,3,0)

5. Magik Team 7:
B. Hermanowski 2 (1,0,0,1)
J. Stożek 3 (w,3,w)
T. Serafinowicz 2 (-,1,1)

6. Gamp Devil Team 5:
M. Piorun 2 (-,u,1,1)
P. Szemiok 3 (-,1,2)


IV runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 14.09.2006r.

1. Aco-Zell/Instel 22:
K. Piskorski 9+2 (2*,3,2,2*)
T. Wilk 9 (3,3,3)
M. Zieliński 2+1 (2*,-,-)
A. Zygmunt 2+1 (1,1*)

2. Team 17 Polspol 19:
P. Waliński 5+2 (2,1*,0,2*)
D. Łyszczyk 6+1 (1,2*,3)
M. Rodzeń 8 (3,2,3)

3. Xero Express/Stok 18:
M. Pawłowski 8 (w,2,3,3)
K. Górniaczyk 8+1 (3,3,2*)
P. Baranowski 2+1 (0,0,2*)

4. Seven Guma RT 14:
A. Kurdyk 10 (3,3,3,1)
P. Łowejko 4+1 (2*,2,0)
T. Niedźwiecki 3+2 (1*,0,2*)

5. Gamp Devil Team 8:
M. Piorun 5 (1,3,1,-)
P. Szemiok 3+1 (0,1,2*,-)

6. Magik Team 4:
B. Hermanowski 0 (0,0,-,-)
T. Serafinowicz 4 (1,1,1,1)


V runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 21.09.2006r.

1. Xero Express/Stok 22:
M. Pawłowski 11 (3,3,2,3)
K. Górniaczyk 7+2 (2*,3,2*)
Krakowiak 2+1 (2*,-,-)
N. Borek 2+1 (1,1*)

2. Aco-Zell/Instel 20:
K. Piskorski 11+1 (2*,3,3,3)
T. Wilk 7+1 (3,2,2*)
M. Zieliński 1 (-,1,0)
A. Zygmunt 1+1 (1*)

3. Team 17 Polspol 19:
M. Rodzeń 9 (3,3,3,0)
D. Łyszczyk 3+1 (2*,0,1)
P. Waliński 7+2 (3,2*,2*)

4. Seven Guma RT 14:
M. Hlebik 4+1 (1,0,1,2*)
J. Nowak 2+1 (0,2*,-)
K. Kurdyk ns (-,-,-)
A. Kurdyk 8 (3,2,0,3)

5. Magik Team 8:
P. Fronczyk 7 (1,2,3,1)
T. Serafinowicz 1 (0,1,0)

6. Gamp Devil Team 4:
K. Grzybowski 2 (0,1,-,1)
P. Szemiok 2 (1,1,-)


VI runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 21.09.2006r.

1. Seven Guma RT 21:
M. Hlebik 8+2 (2*,3,2*,1)
J. Nowak 3 (3,0,-)
K. Kurdyk ns (-,-,-)
A. Kurdyk 10+1 (3,2*,3,2)

2. Aco-Zell/Instel 19:
K. Piskorski 12 (3,3,3,3)
T. Wilk 3+1 (2*,1,u)
M. Zieliński 2+1 (-,-,2*)
A. Zygmunt 2 (2,0)

  . Team 17 Polspol 19:
M. Rodzeń 11 (3,2,3,3)
D. Łyszczyk 3+1 (1,1*,1)
P. Waliński 5+2 (2,1*,2*)

4. Xero Express/Stok 12:
M. Pawłowski 0 (w,w,w,w)
N. Borek 5 (2,u,3)
K. Górniaczyk 7 (3,3,1)

5. Magik Team 9:
P. Fronczyk 6 (1,2,1,2)
T. Serafinowicz 3 (0,2,1,0)
M. Kupczyński 0 (-,-,0)

6. Gamp Devil Team 4:
P. Szemiok 4 (1,1,1,1)


VII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 07.10.2006r.

1. Seven Guma RT 21:
M. Hlebik 8+1 (1,2*,3,2)
J. Sałaciński 1 (-,1,-)
M. Jankowski 3 (-,3,-)
A. Kurdyk 9+2 (3,3,2*,1*)

  . Xero Express/Stok 21:
M. Pawłowski 11+1 (2*,3,3,3)
K. Górniaczyk 6 (3,3,0)
P. Baranowski 4+2 (2*,0,2*)

3. Team 17 Polspol 18:
M. Rodzeń 8+2 (2*,1*,2,3)
T. Krzos 5+1 (3,0,2*)
P. Waliński 5+1 (2,2,1*)
D. Łyszczyk ns

4. Aco-Zell/Instel 19:
K. Piskorski 11 (2,3,3,3)
T. Wilk 2+1 (0,w,2*)
M. Zieliński 3+1 (1,2*,0)
A. Zygmunt ns

5. Magik Team 9:
P. Kulikowski 5+1 (1,2*,1,0,1)
M. Risto 4 (0,3,1,0)

6. Gamp Devil Team 5:
M. Tołoczko 3 (1,1,0,1)
J. Nowak 2 (1,w,1)


VIII runda Lubuskiej Ligi Speedrowera: 07.10.2006r.

1. Xero Express/Stok 22:
M. Pawłowski 11+1 (3,3,3,2*)
K. Górniaczyk 7 (1,3,3)
P. Baranowski 4+1 (2,0,2*)

2. Aco-Zell/Instel 21:
K. Piskorski 11 (3,2*,3,3)
T. Wilk 6+1 (2*,3,1)
M. Zieliński 2+1 (-,-,2*)
M. Łukowiak 2+1 (1,1*)

3. Team 17 Polspol 16:
M. Rodzeń 10 (3,3,1,3)
T. Krzos 4+2 (2*,0,2*)
P. Waliński 2 (2,0,0)

4. Seven Guma RT 15:
M. Hlebik 6+1 (2,1*,3,0)
J. Sałaciński 5+1 (3,0,2*)
M. Jankowski 3 (-,3,-)
A. Kurdyk 6+1 (2*,2,2)

5. Magik Team 6:
P. Kulikowski 4 (1,2,1,0)
M. Risto 2 (0,1,0,1)

  . Gamp Devil Team 6:
M. Tołoczko 6 (1,3,1,1)


Końcowa tabela Lubuskiej Ligi Speedrowera 2006:

1. Aco-Zell/Instel 8 41,5 + 170
2. Xero Express/Stok 8 39 + 155
3. Team 17 Polspol 8 30,5 + 127
4. Guma Seven RT 8 30,5 + 126
6. Magik Team 8 13,5 + 55
5. Gamp Devil Team 8 13 + 56
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org