I kolejka - 3 kwietnia:
Pavart Rawicz 74:22 ZKS Zielona Góra
Śląsk Świętochłowice 45:51 Prosper Mustang Żołędowo
Tornado Poniec 70:23 Oratorium Krosno
Pauzuje: Wiraż Ostrów
II kolejka - 10 kwietnia:
ZKS Zielona Góra 41:54 Tornado Poniec
Wiraż Ostrów 48:48 Pavart Rawicz
Oratorium Krosno 46:49 Śląsk Świętochłowice
Pauzuje: Prosper Mustang Żołędowo
III kolejka - 24 kwietnia:
ZKS Zielona Góra 70:26 Oratorium Krosno
Prosper Mustang Żołędowo 51:43 Pavart Rawicz
Tornado Poniec 54:41 Wiraż Ostrów
Pauzuje: Śląsk Świętochłowice
IV kolejka - 1 Maja:
Śląsk Świętochłowice 64:32 ZKS Zielona Góra
Pavart Rawicz 64:32 Tornado Poniec
Wiraż Ostrów 60:31 Prosper Mustang Żołędowo
Pauzuje: Oratorium Krosno
V kolejka - 15 Maja:
ZKS Zielona Góra 37:59 Prosper Mustang Żołędowo
Oratorium Krosno 43:53 Pavart Rawicz
Śląsk Świętochłowice 56:40 Wiraż Ostrów
Pauzuje: Tornado Poniec
VI kolejka - 26 maja:
Prosper Mustang Żołędowo 53:43 Tornado Poniec
Pavart Rawicz 66:29 Śląsk Świętochłowice
Wiraż Ostrów 75:21 Oratorium Krosno
Pauzuje: ZKS Zielona Góra
VII kolejka - 5 czerwca:
Wiraż Ostrów 66:30 ZKS Zielona Góra
Oratorium Krosno 37:58 Prosper Mustang Żołędowo
Śląsk Świętochłowice 53:43 Tornado Poniec
Pauzuje: Pavart Rawicz
VIII kolejka - 12 czerwca:
ZKS Zielona Góra 40:0 Wiraż Ostrów
Prosper Mustang Żołędowo 40:0 Oratorium Krosno
Tornado Poniec 53:43 Śląsk Świętochłowice
Pauzuje: Pavart Rawicz
IX kolejka - 26 czerwca:
Tornado Poniec 52:42 Prosper Mustang Żołędowo
Śląsk Świętochłowice 48:48 Pavart Rawicz
Oratorium Krosno 31:63 Wiraż Ostrów
Pauzuje: ZKS Zielona Góra
X kolejka - 3 lipca:
Prosper Mustang Żołędowo 40:0 ZKS Zielona Góra
Wiraż Ostrów 64:32 Śląsk Świętochłowice
Pavart Rawicz 69:27 Oratorium Krosno
Pauzuje: Tornado Poniec
XI kolejka - 21 sierpnia:
ZKS Zielona Góra 58:37 Śląsk Świętochłowice
Prosper Mustang Żołędowo 51:44 Wiraż Ostrów
Tornado Poniec 31:61 Pavart Rawicz
Pauzuje: Oratorium Krosno
XII kolejka - 4 września:
Oratorium Krosno 0:40 ZKS Zielona Góra
Pavart Rawicz 64:32 Prosper Mustang Żołędowo
Wiraż Ostrów 67:29 Tornado Poniec
Pauzuje: Śląsk Świętochłowice
XIII kolejka - 11 września:
Tornado Poniec 63:33 ZKS Zielona Góra
Pavart Rawicz 73:23 Wiraż Ostrów
Śląsk Świętochłowice 40:0 Oratorium Krosno
Pauzuje: Prosper Mustang Żołędowo
XIV kolejka - 25 września:
ZKS Zielona Góra 46:50 Pavart Rawicz
Prosper Mustang Żołędowo 55:41 Śląsk Świętochłowice
Oratorium Krosno 0:40 Tornado Poniec
Pauzuje: Wiraż Ostrów

1. Pavart Rawicz 12 20 + 281
2. Prosper Mustang Żołędowo 12 18 + 97
3. Tornado Poniec 12 14 + 43
4. Wiraż Ostrów 12 13 + 95
5. Śląsk Świętochłowice 12 11 - 19
6. ZKS Zielona Góra 12 8 - 84
7. Oratorium Krosno 12 0 - 413
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org