Drużynowe Mistrzostwa Zielonej Góry 2013
I runda - 23.09.2013r.

1. Red Bike 78
Rafał Lewczuk 26+1(4,2*,4,4,4,4,4)
Filip Janas 14(1,3,1,2,1,2,4)
Marcin Rembacz 22(4,2,4,3,3,3,3)
Łukasz Gnitecki 16+5(3*,1,3*,2*,2*,2*,3)

2. ADK Auto 73
Jakub Szcześniewski 17+3(2,3*,4,2*,3*,1,2)
Gracjan Huszcza 24+1(4,4,3*,3,4,3,3)
Dawid Michalski 15(-,-,-,3,4,4,4)
Kacper Zubczyński 12+1(2,2,2*,1,1,1,3)
Kacper Drozdowski 5(1,1,3)

3. Xero Express 65
Damian Pelaczyk 22(3,4,2,4,2,2,3,2)
Aleksander Szymański 7(1,1,1,1,-,1,2)
Bartosz Wojtal 24+1(3,2,3*,4,1,3,4,4)
Patryk Wiśniewski 12+2(2*,1,4,1,2*,-,2)

II runda - 25.09.2013r.

1. Xero Express 72
Adrian Mokras 18+1(3,2,3,2,3,3*,2)
Patryk Wiśniewski 16+3(2*,1,2*,1,2*,4,4)
Bartosz Wojtal 17+2(2,3*,3,w,3*,2,4)
Damian Pelaczyk 21+1(4,4,2*,4,4,1,2)
Aleksander Szymański NS

2. ADK Auto 71
Gracjan Huszcza 22+2(2*,2*,4,3,4,3,4)
Jakub Szcześniewski 18+2(3,3,3*,w,-,2*,4,3)
Dawid Michalski 24+2(3,4,3,3,3*,2,3*,3)
Bartosz Pelaczyk 7(1,1,w,1,1,-,3)
Kacper Zubczyński NS

3. Red Bike 69
Rafał Lewczuk 28(4,4,4,4,4,4,4)
Kacper Drozdowski 9(1,1,2,1,1,1,2)
Marcin Rembacz 17+1(4,3*,2,2,1,2,3)
Łukasz Gnitecki 15(1,4,1,4,2,1,2)

III runda - 27.09.2013r.

1. Xero Express 76
Adrian Mokras 21(2,2,3,4,3,4,3)
Patryk Wiśniewski 10+2(1,1,-,1,2*,3*,2)
Bartosz Wojtal 23+2(3*,2*,4,4,4,4,2)
Damian Pelaczyk 22+3(4,3,1,2*,2,3*,3*,4)

2. ADK Auto 74
Gracjan Huszcza 19+3(2*,3*,3,2*,3,2,4)
Jakub Szcześniewski 18+2(3,4,2*,3,2*,1,3)
Dawid Michalski 23+1(3*,3,4,3,4,3,3)
Bartosz Pelaczyk 7+1(-,-,1,1,-,2*,3)
Kacper Zubczyński 7+1(4,2*,1)

3. Red Bike 66
Rafał Lewczuk 32(4,4,4,4,4,4,4,4)
Filip Janas 9(1,1,1,-,1,1,4)
Marcin Rembacz 3+1(1,2*,-,-,-,-)
Łukasz Gnitecki 15+1(2,3,1,1,2*,2,2,2)
Kacper Drozdowski 7(3,1,1,2)

IV runda - 02.10.2013r.

1. ADK Auto 76
Dawid Michalski 18+1(4,4,3,w,3*,4,w)
Kacper Zubczyński 16+1(2,2,2*,2,4,2,2)
Gracjan Huszcza 24+1(3,2*,4,4,3,4,4)
Jakub Szcześniewski 17+3(2*,3,2,3*,2*,2,4)

2. Xero Express 73
Bartosz Wojtal 31(4,4,4,4,4,4,4,3)
Aleksander Szymański 12(2,2,1,1,2,2,2)
Patryk Wiśniewski 9(1,1,2,-,1,1,3)
Adrian Mokras 21+1(4,2,1,3*,4,3,4)

3. Red Bike 49
Łukasz Gnitecki 25+1(3,3,3*,3,4,3,3,3)
brak zawodnika
Marcin Rembacz 24+1(3,3,4,3*,2,2,3,4)
brak zawodnika

V runda - 09.10.2013r.

1. Xero Express 89
Bartosz Wojtal 24+1(4,3*,1,4,4,4,4,)
Adrian Mokras 23+4(3*,4,3,3*,3*,3*,4)
Damian Pelaczyk 27+1(4,4,4,4,4,3*)
Patryk Wiśniewski 15(3*,1,1,2,1,4,3)

2. ADK Auto 72
Gracjan Huszcza 26+2(3*,3*,3*,4,2,4,4,3)
Jakub Szcześniewski 23+3(4,4,2,2,3*,2*,3*,3)
Kacper Zubczyński 10(1,1,2,-,-,2,4)
Bartosz Pelaczyk 13(2,2,1,1,3,1,3)

3. Red Bike 51
Łukasz Gnitecki 19+2(2,2,3*,2*,4,2,2,2)
Kacper Drozdowski 13(1,1,3,-,1,1,2,1,1,2)
Marcin Rembacz 19+1(2,2,4,3*,3,1,2,2)
brak zawodnika

VI runda - 11.10.2013r.

1. ADK Auto 77
Gracjan Huszcza 20(2,3,4,4,2,1,4)
Jakub Szcześniewski 18+2(1,2*,3*,2,4,4,2)
Dawid Michalski 25+1(3*,4,4,4,2,4,4)
Kacper Zubczyński 14+1(4,3*,1,1,1,1,3)

2. Xero Express 71
Bartosz Wojtal 21+2(4,4,2*,2*,1,4,4)
Adrian Mokras 20(3,2,3,3,3,3,1,2)
Patryk Wiśniewski 11+2(w,1,2,2*,2*,-,4)
Damian Pelaczyk 19+1(4,4,w,3,3,2*,3)

3. Red Bike 71
Marcin Rembacz 25(3,3,4,3,3,4,3,2)
Kacper Drozdowski 7(2,1,1,-,1,-,2)
Łukasz Gnitecki 21+1(2,2,1,4,2*,4,3,3)
Alan Łabęda 12+3(1,1,-,1,3*,2*,2*,2)


Tabela końcowa :
1.
2.
3.
Xero Express
ADK Auto
Red Bike
6
6
6
12
12
8
+446
+445
+368



Składy drużyn:


ADK Auto
Dawid Michalski (kapitan) 1998r.
Gracjan Huszcza 1998r.
Bartosz Pelaczyk 2002r.
Jakub Szcześniewski 1999r.
Kacper Zubczyński 2001r.

Red Bike
Rafał Lewczuk (kapitan) 1996r.
Kacper Drozdowski 2001r.
Łukasz Gnitecki 1999r.
Filip Janas 1999r.
Alan Łabęda 1999r.
Marcin Rembacz 2000r.

Xero Express
Bartosz Wojtal (kapitan) 1998r.
Adrian Mokras 2000r.
Damian Pelaczyk 2000r.
Aleksander Szymański 2002r.
Patryk Wiśniewski 1998r.

© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org