Rozgrywki dziennikarzy 2013

Klasyfikacja generalna GP(3 najlepsze wyniki):

  Nazwisko Redakcja I II III IV Suma
1 D. Kapica NiceSport.pl 21 21 16 19 61
2 M. Malinowski  Z Indeksem w podróży 16 23 19 13 58
3 P. Grosse SportowaZgora.pl 17 12 18 8 47
4 M. Krzywicki TVP 11 17 - 10 38
5 J. Ratajczak RTV Lubuska 10 10 11 - 31
6 M. Pelczyński Z Indeksem w podróży - 12 8 7 27
7 P. Wańczko Gazeta Lubuska 5 6 7 - 18
8 D. Borek SportoweFakty.pl 6 - 6 - 12
9 M. Purowski SportowaZgora.pl 3 5 2 4 12
10 A. Loch TVP 9 - - - 9
11 B. Mikuła NiceSport.pl 7 - - - 7
12 D. Piechowiak SportowaZgora.pl 6 - - - 6
- T. Browarczyk SportowaZgora.pl - 1 5 - 6
14 P. Ptaszyński Radio Plus - 4 - - 4
15 M. Noskowicz Radio Zachód 2 - - - 2

 

TKKF Speedrower Grand Prix Zielonej Góry - III runda - 13.06.2013r. - Zielona Góra

1.Mariusz Malinowski (Z Indeksem w podróży) (3,2,2,1,3) 11+2+6 = 19
2.Pawel Grosse (Sportowa.Zgora.pl) 3,3,1,1,3) 11+3+4 = 18
3.Daniel Kapica (NiceSport.pl) (1,3,2,3,2) 11+3+2 = 16
4.Maciek Pelczyński (Z Indeksem w podróży) (1,0,3,0,2) 6+2+0 = 8
5.Jan Ratajczak (RTV Lubuska) (2,2,2,2,2) 10+1 = 11
6.Paweł Wańczko (Gazeta Lubuska) (2,2,1,2,w) 7+ns = 7
7.Dawid Borek (SportoweFakty.pl) (1,0,2,1,2) 6+0 = 6
8.Tomasz Browarczyk (Sportowa.Zgora.pl) (1,2,0,0,1) 4+1 = 5
9.Marcin Purowski (Sportowa.Zgora.pl) (0,1,1,ns,ns) 2
RT.Damian Pelaczyk (3,3,3,3,3) 15
RT.Łukasz Gnitecki (2,3,3,3,0) 11
RT.Krzysztof Zakrzewski (3,w,3,2,3) 11
RT.Bartosz Pelaczyk (2,1,0,3,1) 7


Sportowa.zgora.pl Speedrower Grand Prix Zielonej Góry - II runda - 29.05.2013r. - Zielona Góra

1.Mariusz Malinowski (Z Indeksem w podróży) (3,2,3,3,3) 14+3+6 = 23
2.Daniel Kapica (NiceSport.pl) (3,3,2,3,3) 14+3+4 = 21
3.Marcin Krzywicki (TVP) (2,3,2,3,3) 13+2+2 = 17
4.Paweł Grosse (Sportowa.Zgora.pl) (3,3,0,2,2) 10+2+0 = 12
5.Jan Ratajczak (RTV Lubuska) (2,1,3,2,1) 9+1 = 10
6.Maciej Pelczyński (Z Indeksem w podróży) (2,3,1,1,2) 9+1 = 10
7.Paweł Wańczko (Gazeta Lubuska) (0,1,3,1,1) 6+0 = 6
8.Marcin Purowski (Sportowa.Zgora.pl) (1,0,2,1,1) 5+0 = 5
9.Paweł Ptaszyński (Radio Plus) (1,1,2,0,0) 4
10.Tomasz Browarczyk (Sportowa.Zgora.pl) (0,1,0,0,0) 1
RT.Cyrpian Kociszewski (3,2,3,2,2) 12
RT.Łukasz Gnitecki (2,2,1,3,3) 11
RT.Mateusz Łaski (1,2,0,2,2) 7
RT.Patryk Wiœniewski (1,0,1,1,0) 3
RT.Grzegorz Strykowski (0,0,1,0,1) 2


Zell.pl Speedrower Grand Prix Zielonej Góry - I runda - 17.05.2013r. - Zielona Góra

1.Daniel Kapica (NiceSport.pl) (2,3,3,2,2) 12+3+6 = 21
2.Paweł Grosse (SportowaZgora.pl) (2,3,3,0,3) 11+2+4 = 17
3.Mariusz Malinowski (Z Indeksem w podróży) (1,2,2,3,3) 11+3+2 = 16
4.Andrzej Loch (TVP) (2,0,2,2,1) 7+2+0 = 9
5.Marcin Krzywicki (TVP) (3,1,3,1,2) 10+1 = 11
6.Jan Ratajczak (RTV Lubuska) (3,2,u,2,2) 9+1 = 10
7.Bartłomiej Mikuła (NiceSport.pl) (1,2,1,1,2) 7+0 = 7
8.Dawid Piechowiak (2,0,1,3,0) 6+0 = 6
9.Dawid Borek (SportoweFakty.pl) (1,1,1,2,1) 6
10.Paweł Wańczko (Gazeta Lubuska) (0,2,2,0,1) 5
11.Marcin Purowski (SportowaZgora.pl) (w,1,1,1,0) 3
12.Maciej Noskowicz (Radio Zachód) (1,1,ns,ns,ns) 2
RT.Krzysztof Zakrzewski (ZKS) (3,3,3,3,3) 15
RT.Damian Pelaczyk (ZKS) (3,3,2,3,3) 14
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org