Finał IMPJ - Rybnik - 01.10.2005:
  1. A. Poprawski (Pavart Rawicz) 14 (3,3,3,2,3)
  2. M. Paradziński (TSŻ Toruń) 13+3 (3,3,3,1,3)
  3. D. Ordon (Lwy Częstochowa) 13+2 (2,2,3,3,3)
  4. B. Parol (Mustang Żołędowo) 9 (3,0,2,3,1)
  5. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 9 (0,3,2,2,2)
  6. P. Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 8 (1,2,2,w,3)
  7. M. Żmuda (Tornado Poniec) 7 (3,2,1,1,u)
  8. S. Wawarzyniak (BTS Bydgoszcz) 7 (2,1,u,3,1)
  9. K. Bartkowiak (RTS Rybnik) 7 (1,2,w,2,2)
10. P. Pinas (Tornado Poniec) 6 (0,0,3,3,u)
11. M. Małolepszy (Lwy Częstochowa) 6 (0,3,1,0,2)
12. M. Sobik (Pavart Rawicz) 6 (2,1,0,1,2)
13. S. Kuchta (Śląsk Świętochłowice) 6 (1,1,2,1,1)
14. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 4 (2,0,w,2,u)
15. P. Gierad (TSŻ Toruń) 3 (0,1,1,u,1)
16. P. Banasiak (Lwy Częstochowa) 2 (1,0,1,T,0)


VI runda elim. do IMPJ - Rawicz - 17.09.2005:
  1. A. Poprawski (Pavart Rawicz) 15 (3,3,3,3,3)
  2. B. Hankiewicz (Pavart Rawicz) 13 (3,2,3,3,2)
  3. M. Sobik (Pavart Rawicz) 12 (3,2,2,2,3)
  4. P. Pinas (Tornado Poniec) 11 (2,3,3,1,2)
  5. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 10 (1,3,0,3,3)
  6. P. Tol (Pavart Rawicz) 10 (2,2,1,3,2)
  7. M. Żmuda (Tornado Poniec) 9 (3,3,w,w,3)
  8. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 9 (1,2,2,2,2)
  9. P. Kriger (Tornado Poniec) 7 (0,1,3,2,1)
10. Ł. Papmel (Tornado Poniec) 7 (2,1,2,1,1)
11. Kaczmarek (Pavart Rawicz) 5 (0,1,2,1,1)
12. Jański (Pavart Rawicz) 4 (2,0,1,0,1)
13. Kowalski (Pavart Rawicz) 4 (1,0,1,2,0)
14. Wale... (Pavart Rawicz) 2 (0,1,0,1,0)


V runda elim. do IMPJ - Zielona Góra - 27.08.2005:
  1. A. Poprawski (Pavart Rawicz) 12 (w,3,3,3,3)
  2. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 12 (1,2,3,3,3)
  3. P. Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 11 (3,t,2,3,3)
  4. M. Sobik (Pavart Rawicz) 10 (3,1,1,3,2)
  5. S. Krawczonek (ZKS Zielona Góra) 10 (3,2,2,1,2)
  6. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 9 (1,3,t,2,3)
  7. B. Hankiewicz (Pavart Rawicz) 8 (2,3,3,w,w)
  8. K. Jeryś (Wiraż Ostrów) 8 (w,2,3,2,1)
  9. R. Bandosz (ZKS Zielona Góra) 6 (3,3,0,0,0)
10. T. Wilk (ZKS Zielona Góra) 6 (2,2,0,2,0)
11. P. Jakubczak (Szawer Leszno) 6 (2,t,1,2,1)
12. M. Pietrzak (Szawer Leszno) 6 (2,1,1,1,1)
13. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 4 (0,w,2,0,2)
14. D. Cebulski (Wiraż Ostrów) 4 (1,0,2,1,0)
15. P. Cebulski (Wiraż Ostrów) 1 (0,1)
16. R. Spychała (Pavart Rawicz) 0 (0,0)


IV runda elim. do IMPJ - Poniec - 02.07.2005:
  1. Piotr Pinas (Tornado Poniec) 15 (3,3,3,3,3)
  2. Marek Zmuda (Tornado Poniec) 14 (2,3,3,3,3)
  3. Piotr Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 13 (3,3,3,2,2)
  4. Marcin Kołata (Wiraż Ostrów) 12 (3,2,3,1,3)
  5. Marcin Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 10 (1,1,2,3,3)
  6. Sławomir Krawczonek (ZKS Zielona Góra) 9 (2,1,2,2,2)

  7. Krzysztof Jeryś (Wiraż Ostrów) 8 (2,3,u,3,0)
  8. Krzysztof Piskorski (ZKS Zielona Góra) 8 (2,2,1,2,1)
  9. Patryk Kriger (Tornado Poniec) 7 (1,1,2,1,2)
10. Krzysztof Rychlik (Tornado Poniec) 6 (3,d,w,2,1)
11. Tomas Wilk (ZKS Zielona Góra) 5 (1,2,1,0,1)
12. Łukasz Papmel (Tornado Poniec) 5 (1,2,1,1,0)
13. Daniel Cebulski (Wiraż Ostrów) 3 (0,0,0,1,2)
14. Robert Bandosz (ZKS Zielona Góra) 3 (0,u,2,0,1)
15. Patryk Cebulski (Wiraż Ostrów) 2 (0,1,1,0,0)


I runda elim. do IMPJ - Ostrów - 10.09.2005:
  1. M. Żmuda (Tornado Poniec) 15 (3,3,3,3,3)
  2. P. Pinas (Tornado Poniec) 13 (2,2,3,3,3)
  3. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 12 (3,1,3,2,3)
  4. P. Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 12 (3,3,2,3,1)
  5. K. Jeryś (Wiraż Ostrów) 11 (2,3,3,1,2)
  6. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 9 (2,0,2,2,3)
  7. K. Rychlik (Tornado Poniec) 8 (3,3,u,2,0)
  8. P. Kriger (Tornado Poniec) 7 (0,0,2,3,2)
  9. S. Krawczonek (ZKS Zielona Góra) 7 (2,2,1,2,0)
10. T. Baszczyński (Szawer Leszno) 6 (1,2,1,0,2)
11. P. Jakubczak (Szawer Leszno) 5 (0,1,2,0,2)
12. M. Pietrzak (Szawer Leszno) 5 (1,2,0,1,1)
13. P. Cebulski (Wiraż Ostrów) 4 (1,0,1,1,1)
14. Ł. Szczepaniak (Szawer Leszno) 3 (0,1,1,0,1)
15. T. Wilk (ZKS Zielona Góra) 2 (0,1,w,1,u)
16. D. Cebulski (Wiraż Ostrów) 1 (1,0,0,W,0)
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org