Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów 2013
Eliminacja nr 3 - Ostrów 01.06.2013r.

1. Michał Sassek (Szawer Leszno) 19(4,4,4,3,4)
2. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów) 19(3,4,4,4,4)
3. Kamil Antoniewicz (Szawer Leszno) 19(4,4,4,4,3)
4. Piotr Kupczyk (Wiraż Ostrów) 16(2,4,2,4,4)
5. Arkadiusz Zając (Szawer Leszno) 15(1,2,4,4,4)
6. Kamil Tuczyński (Wiraż Ostrów) 15(4,3,3,2,3)
7. Jakub Przybylski (Szawer Leszno) 14(2,3,3,3,3)
8. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów) 13(1,3,3,3,3)
9. Rafał Lewczuk (ZKS Zielona Góra) 12(3,2,2,3,2)
10.Radosław Kochanek (Szawer Leszno) 10(3,w,3,2,2)
11.Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 10(2,3,2,1,2)
12.Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 8(3,2,1,1,1)
13.Bartosz Wojtal (ZKS Zielona Góra) 7(4,1,1,w,1)
14.Marcin Rembacz (ZKS Zielona Góra) 7(2,2,1,1,1)

15.Krzysztof Urban  (Wiraż Ostrów) 7(1,1,1,2,2)
16.Konrad Pietrzak (Wiraż Ostrów) 6(w,1,2,2,1)
17.Rif Włodarczyk (Wiraż Ostrów) NS


 

Eliminacja nr 2 - Leszno 11.05.2013r.

1. Michał Sassek (Szawer Leszno) 19(4,4,4,4,3)
2. Radosław Kochanek (Szawer) 18(4,3,4,3,4)
3. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów) 17(2,4,4,3,4)
4. Kamil Antoniewicz (Szawer) 17(4,3,2,4,4)
5. Arkadiusz Zając (Szawer) 17(3,4,3,4,3)
6. Piotr Kupczyk (Wiraż) 15(1,2,4,4,4)
7. Kamil Tuczyński (Wiraż) 14(3,3,3,3,2)
8. Mateusz Łysiak (Szawer) 13(2,2,3,3,3)
9. Krystian Ławniczak (Szawer) 12(4,2,2,2,2)
10. Bartosz Wojtal (ZKS Zielona Góra) 12(2,3,3,1,2,3)
11. Marcin Rembacz (ZKS) 9(1,1,3,2,2)

12. Konrad Pietrzak (Wiraż) 7(w,4,w,2,1)
13. Adrian Mokras (ZKS) 7(3,1,1,1,1)
14. Rafał Lewczuk (ZKS) 7(2,2,2,1,T)
15. Damian Pelaczyk (ZKS) 7(1,1,2,1,2)

16. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów) 5(2,1,1,T,1)

Eliminacja nr 1 - Zielona Góra 27.04.2013r.

1. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów) 20(4,4,4,4,4)
2. Michał Sassek (Szawer Leszno) 19(4,4,4,4,3)
3. Arkadiusz Zając (Szawer) 17(4,3,2,4,4)
4. Piotr Kupczyk (Wiraż) 17(4,3,3,4,3)
5. Kamil Tuczyński (Wiraż) 16(3,2,4,3,4)
6. Kamil Antoniewicz (Szawer) 13(2,4,3,t,4)
7. Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 13(1,4,3,3,2)
8. Radosław Kochanek (Szawer) 13(3,3,3,3,1)
9. Rafał Lewczuk (ZKS) 11(2,2,4,1,2)
10. Konrad Pietrzak (Wiraż) 11(3,3,1,1,3)
11. Mateusz Łysiak (Szawer) 11(2,2,2,2,3)
12. Adrian Mokras (ZKS) 10(1,2,2,3,2)
13. Rif Włodarczyk (Wiraż) 7(1,1,2,2,1)
14. Bartosz Wojtal (ZKS) 6(2,1,1,2,t)
15. Jakub Szcześniewski (ZKS) 6(1,1,1,1,2)
16. Michał Mowczan (ZKS) 5(3,1,1,-,-)
17. Marcin Rembacz (ZKS) 3(2,1)


NCD : X bieg – Michał Sassek (Szawer) -47,2 s.
Sędzia: Krystian Górniaczyk (Zielona Góra)


KOŃCOWA TABELA ELIMINACJI DO IMPJ 2013
Poz.  Zawodnik                 Klub                            Z. Góra    Leszno     Ostrów     SUMA  
1. Michał Sassek Szawer Leszno 39 42 42 123
2. Bartosz Grabowski Wiraż Ostrów 43 35 39 117
3. Arkadiusz Zając Szawer Leszno 35 32 30 97
4. Kamil Antoniewicz Szawer Leszno 27 33 37 97
5. Piotr Kupczyk Wiraż Ostrów 33 29 32 94
             
6. Kamil Tuczyński Wiraż Ostrów 31 27 29 87
7. Radosław Kochanek Szawer Leszno 25 38 20 83
8. Rafał Lewczuk ZKS Zielona Góra 22 13 23 58
9. Adrian Mokras ZKS Zielona Góra 18 14 16 48
10. Bartosz Wojtal ZKS Zielona Góra 12 22 14 48
11. Konrad Pietrzak Wiraż Ostrów 21 15 10 46
12. Dawid Michalski ZKS Zielona Góra 26 - 19 45
13. Konrad Łysiak Szawer Leszno 20 25 - 45
14. Marcin Rembacz ZKS Zielona Góra 5 18 13 36
15. Artur Reszelewski Wiraż Ostrów - 9 25 34
16. Jakub Przybylski Szawer Leszno - - 27 27
17. Krystian Ławniczak Szawer Leszno 23 - - 23
18. Rif Włodarczyk Wiraż Ostrów 14 - 2 16
19. Damian Pelaczyk ZKS Zielona Góra - 12 - 12
20. Krzysztof Urban Wiraż Ostrów - - 12 12
21. Jakub Szcześniewski ZKS Zielona Góra 11 - - 11
22. Michał Mowczan ZKS Zielona Góra 9 - - 9

 

© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org