Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów 2014

Eliminacja nr 3 - Leszno 31.05.2014r.

1. Bartosz Grabowski(Wiraż Ostrów) 19(3,4,4,4,4)
2. Michał Sassek(Szawer Leszno) 16(4,4,4,4,w)
3. Bartosz Wojtal(ZKS Zielona Góra) 15(1,4,3,4,3)

4. Łukasz Gnitecki(ZKS) 14(4,3,4,1,2)
5. Radosław Kochanek(Szawer) 13(4,3,t,2,4)
6. Artur Reszelewski(Wiraż) 13(3,t,3,3,4)
7. Jakub Przybylski(Szawer) 13(4,1,3,2,3)
8. Adrian Mokras(ZKS) 13(2,2,3,4,2)
9. Jakub Kamiński(Szawer) 12(3,2,1,3,3)
10.Rif Włodarczyk(Wiraż) 11(3,4,w,3,1)
11.Kamil Salczyński(Szawer) 11(2,3,2,2,2)
12.Jakub Szcze¶niewski(ZKS) 10(2,2,2,t,4)
13.Sebastian Szostak(Wiraż) 10(1,2,2,2,3)
14.Mikołaj Reszelewski(Wiraż) 9(2,1,2,3,1)
15.Gracjan Huszcza(ZKS) 8(1,3,4,t,t)
16.Kacper Piasecki(Szawer) 4(1,1,1,w,1)

Eliminacja nr 2 - Zielona Góra 17.05.2014.r godz.13.00

1. Bartosz Grabowski(Wiraż Ostrów) 20(4,4,4,4,4)
2. Michał Sassek(Szawer Leszno) 19(4,4,4,4,3)
3. Artur Reszelewski(Wiraż) 17(4,4,4,3,2)
4. Gracjan Huszcza(ZKS Zielona Góra) 16(3,3,3,3,4)
5. Bartek Wojtal(ZKS) 16(3,3,3,4,3)
6. Jakub Szcześniewski(ZKS) 14(3,2,4,1,4)
7. Radosław Kochanek(Szawer) 14(1,4,2,3,4)
8. Jakub Przybylski(Szawer) 13(4,3,3,2,1)
9. Adrian Mokras(ZKS) 12(2,1,2,4,3)
10.Rif Włodarczyk(Wiraż) 12(3,2,3,2,2,)
11. Jakub Kamiński(Szawer) 11(2,3,2,3,1)
12. Łukasz Gnitecki(ZKS) 9(2,1,2,2,2)
13.Gracjan Sadło(ZKS) 8(2,2,1,2,1)
14.Patryk Wiśniewski(ZKS) 7(1,1,1,1,3)
15.Mikołaj Reszelewski(Wiraż) 6(1,1,1,1,2)
16.Kacper Piasecki(Szawer) 6(1,2,1,1,1)
17.Filip Iwasików-Kalitowski(ZKS) NS
18.Jakub Osyczka(ZKS) NS

Eliminacja nr 1 - Ostrów 26.04.2014r.r.

1. Bartosz Grabowski(Wiraż Ostrów) 19(4,4,4,3,4)
2. Michał Sassek(Szawer Leszno) 19(4,4,3,4,4)
3. Artur Reszelewski(Wiraż) 18(4,3,4,4,3)
4. Radosław Kochanek(Szawer) 16(2,2,4,4,4)
5. Rif Włodarczyk(Wiraż) 15(4,4,3,2,2)
6. Gracjan Huszcza(ZKS Zielona Góra) 15(3,4,2,3,3)
7. Jakub Przybylski(Szawer) 14(3,3,3,3,2)
8. Konrad Pietrzak(Wiraż) 13(1,3,4,4,1)
9. Adrian Mokras(ZKS) 12(2,2,2,3,3)
10.Bartek Wojtal(ZKS) 11(3,2,1,1,4)
11.Damian Pelaczyk(ZKS) 11(2,1,3,2,3)
12.Jakub Szcześniewski(ZKS) 11(3,3,1,2,2)

13.Sebastian Szostak(Wiraż) 8(2,1,2,1,2)
14.Mikołaj Reszelewski(Wiraż) 6(w,1,2,2,1)
15.Dionizy Galewski(Wiraż) 5(w,2,1,1,1)
16.Dawid Lis(Wiraz) 5(1,1,1,1,1)

Sędzia: Marcin Kołata (Ostrów)


O końcowej klasyfikacji cyklu eliminacji decyduje suma punktów zebranych we wszystkich turniejach cyklu, na którą się składają: - punkty zdobyte w biegach danego turnieju; - punkty za zajęte miejsce w danym turnieju: 1 miejsce - 23 pkt, 2 - 20, 3- 18, 4 - 16, 5 - 15, 6 - 14, 7 - 13, 8 - 12, 9 - 11, 10 - 10, 11 - 9, 12 -8, 13 - 7, 14 - 6, 15 - 5, 16 - 4, 17 - 2, 18 - 1.

Pierwsza dziesi±tka eliminacji IMPJ grupy zachodniej(awans do finału IMPJ w Częstochowie- pierwsza pi±tka)
1. Bartosz Grabowski(Wiraż Ostrów) 127
2. Michał Sassek(Szawer Leszno) 114
3. Artur Reszelewski(Wiraż) 98
4. Radosław Kochanek(Szawer) 87
5. Bartosz Wojtal(ZKS Zielona Góra) 85
----------------------------------------------------
6. Jakub Przybylski(Szawer) 78
7. Gracjan Huszcza(ZKS) 74
8. Rif Włodarczyk(Wiraż) 72
9. Adrian Mokras(ZKS) 71
10.Jakub Szcze¶niewski(ZKS) 65

Bartek Wojtal nie wyst±pił w finale z powodu kontuzji.

 

 

© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org