I Runda Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego:

  1. Paweł Kokot (Magik Team) 15 (3,3,3,3,3)
  2. Marcin Pawłowski (Xero Express/Stok) 14 (3,3,2,3,3)
  3. Krzysztof Piskorski (Aco-Zell/Instel) 11 (3,2,3,0,3)
  4. Artur Bujnowski (Magik Team) 11 (3,1,3,2,2)
  4. Maciej Hlebik (Seven Guma RT) 11 (2,3,3,1,2)
  4. Tomasz Wilk (Aco-Zell/Instel) 11 (2,3,2,3,1)
  7. Mieczysław Zarzycki (Gamp Devil Team) 9 (2,0,2,2,3)
  8. Artur Kurdyk (Seven Guma RT) 8 (2,2,2,1,1)
  9. Michał Rodzeń (Team 17 Polspol) 7 (1,2,1,2,1)
10. Piotr Waliński (Team 17 Polspol) 6 (0,1,1,3,1)
11. Tomasz Podstawka (Team 17 Polspol) 6 (1,1,1,1,2)
12. Paweł Martyszus (Magik Team) 4 (w,2,d,2,w)
13. Marcin Rataj (Gamp Devil Team) 3 (1,0,1,1,u)
14. Krystian Górniaczyk (Xero Express/Stok) 2 (d,w,w,w,2)
15. Jakub Sałaciński (Seven Guma RT) 1 (u,w,1,w,w)


II Runda Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego:

  1. Krzysztof Piskorski (Aco-Zell/Instel) 12 (3,3,3,3)
  2. Marcin Pawłowski (Xero Express/Stok) 11 (3,3,2,3)
  3. Tomasz Wilk (Aco-Zell/Instel) 10 (2,3,3,2)
  4. Paweł Kokot (Magik Team) 9 (2,2,2,3)
  5. Artur Kurdyk (Seven Guma RT) 8 (1,3,1,3)
  6. Krystian Górniaczyk (Xero Express/Stok) 7 (2,1,2,2)
  7. Maciej Hlebik (Seven Guma RT) 6 (2,2,1,1)
  8. Piotr Waliński (Team 17 Polspol) 5 (1,1,1,2)
  9. Dominik Łyszczyk (Team 17 Polspol) 4 (1,1,1,1)
10. Michał Zieliński (Aco-Zell/Instel) 3 (0,3,0,0)
11. Jarosław Nowak 2 (0,0,2,0)


III Runda Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego:

  1. Marcin Pawłowski (Xero Express/Stok) 12 (3,3,3,3)
  2. Krzysztof Piskorski (Aco-Zell/Instel) 10 (3,2,3,2)
  3. Paweł Kokot (Magik Team) 10 (3,2,2,3)
  4. Michał Rodzeń (Team 17 Polspol) 8 (3,0,2,3)
  5. Tomasz Wilk (Aco-Zell/Instel) 8 (w,2,3,3)
  6. Maciej Hlebik (Seven Guma RT) 8 (3,1,2,2)
  7. Krystian Górniaczyk (Xero Express/Stok) 7 (2,2,1,2)
  8. Artur Kurdyk (Seven Guma RT) 5 (2,1,1,1)
  9. Piotr Waliński (Team 17 Polspol) 4 (1,1,1,1)
10. Michał Zieliński (Aco-Zell/Instel) 3 (1,0,2,0)
11. Piotr Kulikowski (Gamp Devil Team) 2 (0,1,1,0)
12. Max Risto (Gamp Devil Team) 1 (0,0,1,0)
13. Kacper Durkiewicz (Gamp Devil Team) 0 (0,0,0,0)


IV Runda Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego:

  1. Marcin Pawłowski (Xero Express/Stok) 12 (3,3,3,3)
  2. Krzysztof Piskorski (Aco-Zell/Instel) 11 (2,3,3,3)
  3. Paweł Kokot (Magik Team) 9 (3,2,1,3)
  4. Tomasz Wilk (Aco-Zell/Instel) 9 (2,3,2,2)
  5. Artur Kurdyk (Seven Guma RT) 8 (2,2,1,3)
  6. Maciej Hlebik (Seven Guma RT) 8 (2,2,2,2)
  7. Piotr Waliński (Team 17 Polspol) 6 (1,1,1,3)
  8. Michał Rodzeń (Team 17 Polspol) 5 (1,1,0,3)
  9. Krystian Górniaczyk (Xero Express/Stok) 4 (0,1,1,2)
10. Michał Zieliński (Aco-Zell/Instel) 3 (0,1,1,1)
11. Piotr Kulikowski (Gamp Devil Team) 2 (0,0,0,2)
12. Max Risto (Gamp Devil Team) 1 (0,0,1,0)


Klasyfikacja generalna Indywidualnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego 2006:

Miejsce i zawodnik I II III IV Suma
  1. Marcin Pawłowski (Xero Express/Stok) 20 20 25 25 90
  2. Krzysztof Piskorski (Aco-Zell/Instel) 18 25 20 20 83
  3. Paweł Kokot (Magik Team) 25 16 18 18 77
  4. Tomasz Wilk (Aco-Zell/Instel) 14 18 14 16 62
  5. Maciej Hlebik (Seven Guma RT) 14 12 13 13 52
  6. Artur Kurdyk (Seven Guma RT) 11 14 11 14 50
  7. Piotr Waliński (Team 17 Polspol) 8 11 9 12 40
  8. Krystian Górniaczyk (Xero Express/Stok) 3 13 12 9 37
  9. Michał Rodzeń (Team 17 Polspol) 9 - 16 11 36
10. Michał Zieliński (Aco-Zell/Instel) - 8 8 8 24
11. Artur Bujnowski (Magik Team) 14 - - - 14
12. Piotr Kulikowski (Gamp Devil Team) - - 7 7 14
13. Mieczysław Zarzycki (Gamp Devil Team) 12 - - - 12
14. Max Risto (Gamp Devil Team) - - 6 6 12
15. Dominik Łyszczyk (Team 17 Polspol) - 9 - - 9
16. Tomasz Podstawka (Team 17 Polspol) 7 - - - 7
17. Jarosław Nowak (Seven Guma RT) - 7 - - 7
18. Paweł Martyszus (Magik Team) 6 - - - 6
19. Marcin Rataj (Gamp Devil Team) 4 - - - 4
20. Kacper Durkiewicz (Gamp Devil Team) - - 4 - 4
21. Jakub Sałaciński (Seven Guma RT) 2 - - - 2
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org