Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych Młodzików - Ostrów Wielkopolski - 04.05.2005:
1. Wiraż Ostrów 28:
M.Kołata 14 (2*,3,2*,3,2*,2*)
P.Jamroszczyk 14 (3,2*,3,0,3,3)

2. Tornado Poniec 24:
M.Zmuda 13 (3,2*,2*,1*,3,2*)
K.Rychlik 11 (0,3,3,2,0,3)

3. Śląsk Świętochłowice 20:
S.Kuchta 7 (0,1*,2*,2*,1*,1*)
Świerczyna 13 (1,2,3,3,2,2)

4. ZKS Zielona Góra 18:
R. Bandosz 10 (3,3,0,3,0,1)
M. Zarzycki 8 (2*,0,1,2*,3,0)

5. Szawer Leszno 13:
Jakubczak 5 (1,1,1,1,1*,0)
R.Wojciechowski 5 (3,0,-,0,2,-)
Pietrzak 3 (0,3)

6. BTS „Speedrower” Bydgoszcz 12:
Stykowski 5 (1,2,0,2,0,0)
Karwasz 7 (0,1*,1,1*,3,1)

7. Tornado Poniec II 10:
A.Szwarczyński 1(-,0,0,-,1*-)
P.Kriger 2(W,1,-,-,-,1)
Ł.Papmel 7(2,3,0,2,0)


Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików - Poniec - 25.06.2005:
  1. P. Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 15 (3,3,3,3,3)
  2. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 13+3 (3,2,2,3,3)
  3. B. Parol (Mustang Żołędowo) 13+2 (2,3,3,2,3)
  4. M. Zmuda (Tornado Poniec) 13+1 (3,2,3,3,2)
  5. K. Rychlik (Tornado Poniec) 10 (1,1,3,3,2)
  6. S. Kuchta (Śląsk Świętochłowice) 9 (2,3,2,2,0)
  7. P. Kriger (Tornado Poniec) 9 (2,2,1,2,2)
  8. S. Krawczonek (ZKS Zielona Góra) 8 (3,3,u,1,1)
  9. Ł. Papmel (Tornado Poniec) 7 (0,2,2,0,3)
10. D. Paczolczyk (Mustang Żołędowo) 6 (1,1,1,1,2)
11. M. Pietrzak (Szawer Leszno) 5 (0,1,1,2,1)
12. J. Jakubiak (RTS Rybnik) 3 (1,0,0,1,1)
12. R. Baumgarten (Oratorium Krosno) 3 (2,0,1,u,0)
12. D. Świerczyna (Śląsk Świętochłowice) 3 (0,1,2,0,0)
15. R. Bandosz (ZKS Zielona Góra) 2 (1,w,0,1,u)
16. S. Morawiak (Mustang Żołędowo) 1 (w,0,0,0,1)


Półfinał IPP – Poniec - 10.07.2005:
  1. Ł. Kokott (Orzeł Gniezno) 13 (3,3,3,3,1)
  2. M. Żmuda (Tornado Poniec) 11 (1,2,2,3,3)
  3. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 10+3 (2,2,3,1,2)
  4. A. Kijak (Tornado Poniec) 10+2 (2,1,2,3,2)
  5. A. Słysz (Mustang Żołędowo) 9 (1,0,3,2,3)
  6. Ł. Łaniecki (Orzeł Gniezno) 9 (2,2,2,2,1)
  7. R. Wróblewski (BTS Bydgoszcz) 8 (0,3,3,u,2)
  8. S. Wawrzyniak (BTS Bydgoszcz) 8 (3,2,u,2,1)
  9. P. Pinas (Tornado Poniec) 7+3 (1,3,2,u,1)
10. G. Głuchowski (Orzeł Gniezno) 7+w (u,1,d,3,3)
11. J. Wojciechowski (Tornado Poniec) 6 (3,1,1,1,0)
12. B. Łaniecki (Orzeł Gniezno) 5 (3,0,1,1,w)
13. P. Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 4 (0,3,u,1,0)
14. P. Siołkowski (TSŻ Toruń) 4 (2,0,d,w,2)
15. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 4 (0,1,1,2,0)
16. P. Kokot (ZKS Zielona Góra) 1 (1,0,t,0,- )

rez. P. Gierad (TSŻ Toruń) 4 (1,3)


Ćwierćfinał IPP – Zielona Góra - 29.05.2005:
  1. Ł. Kokott (Orzeł Gniezno) 14 (3,3,2,3,3)
  2. J. Wojciechowski (Tornado Poniec) 11 (1,2,2,3,3)
  3. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 10 (1,1,3,3,2)
  4. P. Pinas (Tornado Poniec) 10 (2,2,3,1,2)
  5. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 9 (3,3,0,0,3)
  6. P. Kokot (ZKS Zielona Góra) 9 (2,W,3,2,2)

  7. M. Żmuda (Tornado Poniec) 9 (2,3,1,2,1)
  8. R. Wróblewski (BTS Bydgoszcz) 8 (1,3,3,1,0)
  9. A. Kierejewski (Orzeł Gniezno) 7 (3,1,0,2,1)
10. A. Leśnierowski (Wiraż Ostrów) 7 (0,2,2,1,2)
11. K. Jeryś (Wiraż Ostrów) 6 (3,W,1,2,0)
12. J. Wódecki (TSŻ Toruń) 5 (W,0,2,0,3)
13. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 5 (1,2,1,0,1)
14. W. Neuman (TSŻ Toruń) 3 (0,T,1,1,1)
15. D. Bierniewicz (Orzeł Gniezno) 1 (0,1,0,0,0)
16. R. Bąk (BTS Bydgoszcz) 0 (0,0,0,T,0)
R1. S. Krawczonek (ZKS Zielona Góra) 2 (2)
R2. M. Hlebik (ZKS Zielona Góra) 3 (3)
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org