Grand Prix Challenge - Rawicz - 29.10.2006:

  1. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 12 (1,2,3,3,3)
  2. M. Sobik (Pavart Rawicz) 12 (3,3,1,2,3)
  3. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 12 (2,2,3,3,2)
  4. P. Kozłowski (Orzeł Gniezno) 12 (3,2,2,2,3)
  5. G. Głuchowski (Orzeł Gniezno) 10 (3,2,2,1,2)
  6. A. Leśnierowski (Wiraż Ostrów) 9+3 (2,1,2,2,2)
  7. T. Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 9+2 (2,3,1,1,2)
  8. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 9+1 (1,3,d,2,3)
  9. R. Wróblewski (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 8 (3,1,1,3,t)
10. P. Jamroszczyk 8 (2,0,2,3,1)
11. D. Pilas (LKS Astromal - Szawer Leszno) 7 (1,3,3,w,0)
12. D. Wojczyński (Wiraż Ostrów) 5 (0,w,3,1,1)


Finał Indywidualnego Pucharu Polski - Bydgoszcz - 14.10.2006:

  1. M. Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 14 pkt (2,3,3,3,3)
  2. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 11+3 (3,3,1,2,2)
  3. M. Puk (Orzeł Gniezno) 11+2 (3,3,3,0,2)
  4. R. Wróblewski (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 10 (2,2,u,3,3)
  5. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 10 (3,2,0,2,3)
  6. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 9 (1,0,2,3,3)
  7. P. Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 9 (1,1,2,3,2)
  8. D. Włodarczyk (Pavart Rawicz) 8 (1,3,2,2,0)
  9. A. Leśnierowski (Wiraż Ostrów) 8 (3,2,1,2,0)
10. K. Piętak (Lwy Grada Częstochowa) 7 (0,1,3,1,2)
11. W. Wieliński (BTS'S' Speedrower Maktronik) 6 (1,0,3,1,1)
12. D. Wojczyński (Wiraż Ostrów) 5 (2,1,2,0,0)
13. M. Sobik (Pavart Rawicz) 5 (0,2,1,1,1)
14. T. Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 4 (2,0,w,1,1)
15. W. Smuczyński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 3 (0,1,1,0,1)
16. A. Kamiński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 0 (0,t,0,0,0)
17. J. Stykowski (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 0 (0)


Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów - Ostrów - 30.09.2006:

  1. M. Paradziński (TSŻ Toruń) 14 (3,3,2,3,3)
  2. A. Poprawski (Pavart Rawicz) 13 (2,3,3,2,3)
  3. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 12 (3,3,0,3,3)
  4. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 11 (2,2,3,1,3)
  5. M. Żmuda (LKS Astromal-Szawer Leszno) 11 (2,1,3,3,2)
  6. S. Kuchta (RTS Rybnik) 7 (0,2,3,0,2)
  7. B. Parol (Prosper Mustang Żołędowo) 7 (1,2,2,1,1)
  8. W. Neumann (TSŻ Toruń) 6 (3,0,1,2,Wy)
  9. P. Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 6 (3,0,1,0,2)
10. R. Wieliński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 6 (2,1,1,0,2)
11. P. Kriger (Tornado Poniec) 5 (0,3,0,2,0)
12. P. Pinas (Tornado Poniec) 5 (1,Wy,0,3,1)
13. K. Bartkowiak (RTS Rybnik) 5 (Wy,2,2,1,0)
14. M. Grocki (Śląsk Świętochłowice) 5 (1,1,0,2,1)
15. D. Ogórek (Śląsk Świętochłowice) 4 (1,t,2,0,1)
16. P. Banasiak (Lwy Grada Częstochowa) 2 (0,w,1,1,0)
17. K. Bystry (Lwy Grada Częstochowa) 1 (1)


Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów do lat 16 - Gniezno - 23.09.2006:

  1. M. Kołata (Wiraż Ostrów) 15 (3,3,3,3,3)
  2. P. Kriger (Tornado Poniec) 12 (3,3,3,2,1)
  3. P. Jakubczak (LKS Astromal-Szawer Leszno) 10+3 (3,3,1,1,2)
  4. K. Górniaczyk (ZKS Zielona Góra) 10+2 (1,2,3,2,2)
  5. S. Morawiak (Prosper Mustang Żołędowo) 9 (1,1,2,3,2)
  6. B. Hankiewicz (Pavart Rawicz) 8 (2,0,0,3,3)
  7. D. Zając (LKS Astromal-Szawer Leszno) 7 (3,t,1,0,3)
  8. M. Rodzeń (ZKS Zielona Góra) 7 (2,2,2,u,1)
  9. R. Baungarten (UKS Oratorium Krosno) 7 (2,2,1,1,1)
10. J. Jakubiak (RTS Rybnik) 6 (1,0,2,3,w)
11. Sz. Kowalczyk (Wiraż Ostrów) 6 (0,1,2,0,3)
12. P. Leśny (Pavart Rawicz) 6 (2,2,0,w,2)
13. P. Banasiak (Lwy Grada Częstochowa) 5 (0,w,3,2,w)
14. D. Pacholczyk (Prosper Mustang Żołędowo) 4 (0,3,1,w,u)
15. P. Krysiak (Wiraż Ostrów) 4 (1,1,0,2,0)
16. M. Nowak (Orzeł Gniezno) 2 (0,0,w,1,1)


IV runda Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno - 17.09.2006:

  1. R. Duliński (TSŻ Toruń) 14 (3,2,3,3,3)
  2. M. Ganczarek (LKS Astromal-Szawer Leszno) 12 (2,3,2,2,3)
  3. Ł. Łaniecki (Orzeł Gniezno) 11 (3,2,1,3,2)
  4. M. Paradziński 10 (3,3,1,3,w)
  5. M. Szymański (LKS Astromal-Szawer Leszno) 10 (1,3,2,1,3)
  6. M. Żmuda (LKS Astromal-Szawer Leszno) 10 (1,3,2,2,2)
  7. A. Poprawski (Pavart Rawicz) 9 (2,1,3,0,3)
  8. Ł. Kokot (Orzeł Gniezno) 7 (0,w,3,3,1)
  9. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 7 (2,2,w,1,2)
10. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 6 (1,1,3,0,1)

11. B. Łaniecki (Orzeł Gniezno) 6 (w,2,1,2,1)
12. M. Puk (Orzeł Gniezno) 5 (3,0,u,w,2)
13. M. Zając (LKS Astromal-Szawer Leszno) 3 (2,0,0,0,1)
14. J. Wojciechowski (LKS Astromal-Szawer Leszno) 3 (t,1,2,w,-)
15. P. Banasiak (Lwy Grada Częstochowa) 3 (0,1,1,1,0)
16. Ł. Ratajczak (LKS Astromal-Szawer Leszno) 2 (w,w,0,2,0)
17. P. Jakubczak (LKS Astromal-Szawer Leszno) 1 (0,1,0)


Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików do lat 14 - Zielona Góra - 02.09.2006:

  1. K. Górniaczyk (ZKS Zielona Góra) 15 (3,3,3,3,3)
  2. S. Kowalczyk (Wiraż Ostrów) 14 (3,3,2,3,3)
  3. M. Ślęzak (Tornado Poniec) 12+3 (1,3,3,3,2)
  4. M. Wawrzyniak (Orzeł Gniezno) 12+2 (2,1,3,3,3)
  5. K. Bielaczek (Śląsk Świętochłowice) 12+1 (3,2,3,2,2)
  6. M. Zieliński (ZKS Zielona Góra) 10 (2,2,2,2,2)
  7. P. Baranowski (ZKS Zielona Góra) 9 (2,3,2,1,1)

  8. K. Niedźwiecki (Tornado Poniec) 8 (1,2,1,1,3)
  9. B. Tyczyński (Tornado Poniec) 7 (1,1,2,2,1)
10. P. Huć (Śląsk Świętochłowice) 6 (0,1,1,2,2)
11. M. Kupczyński (ZKS Zielona Góra) 5 (0,2,1,1,1)


Turniej o Puchar Grodu Lecha - Gniezno - 15.08.2006:

  1. Łukasz Kokott (Orzeł Gniezno) 14 (3,2,3,3,3)
  2. Łukasz Łaniecki (Orzeł Gniezno) 13 (3,3,2,3,2)
  3. Rafał Duliński (TSŻ Toruń) 13 (2,3,3,2,3)
  4. Marcin Paradziński (TSŻ Toruń) 11 (d,3,3,3,2)
  5. Paweł Rybicki (TSŻ Toruń) 11 (3,2,1,2,3)
  6. Michał Pokorny (Orzeł Gniezno) 11 (2,3,2,1,3)
  7. Adam Kierejewski (Wiraż Ostrów) 7 (w,2,2,2,1)
  8. Bartosz Łaniecki (Orzeł Gniezno) 7 (2,2,1,d,2)
  9. Grzegorz Głuchowski (Orzeł Gniezno) 6 (2,1,0,1,2)
10. Michał Nowak (Orzeł Gniezno) 6 (1,0,1,3,1)
11. Artur Kurdyk (ZKS Zielona Góra) 6 (0,1,3,1,1)
12. Maciej Hlebik (ZKS Zielona Góra) 5 (3,1,1,0,0)

13. Marcin Wawrzyniak (Orzeł Gniezno) 5 (1,1,2,0,1)
14. Przemysław Rożek (bez klubu) 3 (1,0,0,2,0)


Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Wednesfield - 22.07.2006:

  1. Bartłomiej Parol (Żołędowo) 19
  2. Tom Colling (Southampton) 15
  3. Marcin Paradziński (Toruń) 14
  4. Ryan Taylor (Horspath) 14
  5. Leon Mower (Ipswich) 14
  6. Joshua Brooke (Ipswich) 13
  7. Szymon Sieradzki (Gniezno) 13
  8. David Ball (Sandwell) 13
-----------------------------------------------------------------------------
  9. Thomas Haddock (Wednesfield) 12
10. Ryan Hughes (East Newport) 12
11. Dominic McCrae (Exeter) 10
12. Waldemar Neumann (Toruń) 9
13. Mikey Hewitson (Bury) 9
14. Marcin Pawłowski (Zielona Góra) 8 (1,2,3,2,w)
15. Damian Pacholczyk (Żołędowo) 8
16. Tomasz Badura (Żołędowo) 4


Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Wednesfield - 22.07.2006:

  1. Łukasz Jóźwiak (Bydgoszcz/Filon) 20
  2. Krzysztof Kowalski (Toruń/East Newport) 16
  3. Dominik Rycharski (Częstochowa/Coventry) 16
  4. Damian Woźny (Coventry) 16
  5. Daniel Pike (Leicester) 15
  6. Steve Harris (Horspath) 15
  7. Robert Bedra (Bydgoszcz/Coventry) 15
  8. Andrzej Brombbosz (Wednesfield) 14
  9. Grzegorz Głuchowski (Gniezno) 14
-----------------------------------------------------------------------------
10. Krzysztof Piskorski (Zielona Góra) 11 (4,2,2,1,2)
11. Konrad Piętak (Częstochowa) 9
12. Richard Williamson (Wednesfield) 8
13. Mark Newey (Leicester) 8
14. Paul Dyson (Bury) 7
15. Ben Scranage (Bury) 7
16. Ewan Tulloch (Edinburgh) 6


Repasaż Indywidualnych Mistrzostw Europy - Sandwell - 21.07.2006:

  1. Krzysztof Piskorski (Zielona Góra) 18 (4,2,4,4,4)
  2. Dariusz Kurkowski (Toruń/Astley) 18
  3. Dariusz Pilas (Leszno) 18
  4. Marcus Wadhams (Birmingham) 18
  5. Aleksander Zieliński (East London) 17
  6. Rob Absalom (East Newport) 16
  7. Łukasz Piszczek (Krosno) 13+4
  8. Ewan Tulloch (Edinburgh) 13+3
-----------------------------------------------------------------------------
  9. Barry Copping (Somersham) 13+2
10. Steven Copping (Somersham) 11


Runda eliminacyjna "B" Indywidualnych Mistrzostw Europy - Sandwell - 21.07.2006:

  1. Marcin Puk (Gniezno) 17
  2. Krzysztof Kowalski (Toruń/East Newport) 16
  3. Richard Williamson (Wednesfield) 16
  4. Chris Jewkes (Wednesfield) 16
  5. Arkadiusz Słysz (Żołędowo) 16
  6. Radosław Wróblewski (Bydgoszcz) 15
  7. Dominik Rycharski (Częstochowa/Coventry) 13+4
-----------------------------------------------------------------------------
  8. Daniel Ordon (Częstochowa) 13+3
  9. Dariusz Pilas (Leszno) 13+2
10. Krzysztof Piskorski (Zielona Góra) 12 (1,2,4,2,3)
11. Marcus Wadhams (Birmingham) 12
12. Łukasz Piszczek (Krosno) 10
13. Rob Absalom (East Newport) 9


Półfinał Indywidualnego Pucharu Polski - Zielona Góra - 15.06.2006:

  1. K. Kowalski (TSŻ Toruń) 15 (3,3,3,3,3)
  2. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 12 (3,1,2,3,3)
  3. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 12 (2,2,3,2,3)

  4. R. Wróblewski (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 10 (3,3,2,d,2)
  5. G. Głuchowski (Orzeł Gniezno) 10 (2,3,3,1,1)
  6. M. Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 9 (3,3,2,1,0)
  7. T. Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 9 (2,1,1,3,2)
  8. W. Wieliński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 8 (1,2,3,0,2)
-----------------------------------------------------------------------------
  9. P. Kokot (ZKS Zielona Góra) 7+3 (1,1,0,2,3)
10. M. Puk (Orzeł Gniezno) 7+2 (d,2,0,3,2)
11. S. Wódecki (TSŻ Toruń) 6 (2,0,2,1,1)
12. R. Wieliński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 4 (w,1,1,2,w)
13. T. Wilk (ZKS Zielona Góra) 3 (w,2,0,0,1)
14. M. Pokorny (Orzeł Gniezno) 3 (1,0,1,1,0)
15. M. Pietrzak (LKS Astromal Szawer Leszno) 2 (0,0,1,0,1)
16. W. Neumann (TSŻ Toruń) 0 (d,d,d,-,-)
R1. A. Kramarczyk (LKS Astromal Szawer Leszno) 2 (2)
R2. A. Kamiński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 0 (t)


Ćwierćfinał Indywidualnego Pucharu Polski - Toruń - 29.04.2006:

  1. S. Wódecki (TSŻ Toruń) 13 (3,3,3,3,1)
  2. M. Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 13 (3,3,2,2,3)
  3. W. Neumann (TSŻ Toruń) 13 (3,2,2,3,3)
  4. K. Piskorski (ZKS Zielona Góra) 12 (2,3,3,2,2)
  5. P. Kokot (ZKS Zielona Góra) 11 (3,1,1,3,3)
  6. T. Wilk (ZKS Zielona Góra) 8 (1,1,3,3,0)
  7. M. Pokorny (Orzeł Gniezno) 7+3 (2,0,1,1,3)
  8. M. Pietrzak (LKS Astromal Szawer Leszno) 7+2 (2,2,1,1,1)
-----------------------------------------------------------------------------
  9. A. Kamiński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 7+1 (1,2,t,2,2)
10. J. Fojutowski (TSŻ Toruń) 6 (2,1,3,0,0)
11. S. Sieradzki (Orzeł Gniezno) 6 (d,2,1,1,2)
12. M. Lupa (LKS Astromal Szawer Leszno) 5 (u,3,0,0,2)
13. J. Szeps (TSŻ Toruń) 4 (1,0,2,0,1)
14. P. Czechowski (TSŻ Toruń) 3 (1,0,0,2,0)
15. M. Nowak (Orzeł Gniezno) 3 (0,0,2,1,0)
16. Ł. Ratajczak (LKS Astromal Szawer Leszno) 2 (0,1,0,0,1)
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org