Mistrzostwa i turnieje 2007
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno - 02.09.2007:
  1. Marcin Szymański (Astromal-Szawer Leszno) 13 (3,3,2,3,2)
  2. Marcin Paradziński (TSŻ Pekum Toruń) 12 (2,3,3,2,2)
  3. Radosław Handke (Astromal-Szawer Leszno) 11+3 (2,2,1,3,3)
  4. Maciej Ganczarek (Astromal-Szawer Leszno) 11+2 (3,u,3,2,3)
  5. Marek Żmuda (Astromal-Szawer Leszno) 11+1 (2,2,3,1,3)
  6. Michał Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 9 (3,3,1,2,0)
  7. Mateusz Szymczak (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 8 (1,3,2,1,1)
  8. Dariusz Pilas (Astromal-Szawer Leszno) 7 (1,2,1,3,0)
  9. Przemysław Bińkowski (TSŻ Pekum Toruń) 7 (1,1,1,3,1)
10. Krzysztof Piskorski (ZKS Zielona Góra) 6 (2,0,0,1,3)
11. Artur Nowak (Astromal-Szawer Leszno) 6 (0,2,2,w,2)
12. Łukasz Nowacki (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 5 (3,w,2,0,-)
13. Grzegorz Głuchowski (Orzeł Gniezno) 4 (0,0,3,0,1)
14. Radosław Wróblewski (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 4 (1,1,0,2,0)
15. Tomasz Bartoszuk (Astromal-Szawer Leszno) 4 (0,1,0,1,2)
16. Krystian Górniaczyk (ZKS Zielona Góra) 2 (0,1,0,0,1)
R1. Patryk Kriger (Astromal-Szawer Leszno) 0 (0)
R2. Paweł Kozłowski (Orzeł Gniezno) ns


Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno - 02.09.2007:
  1. Radosław Handke (Astromal-Szawer Leszno) 15 (3,3,3,3,3)
  2. Marcin Szymański (Astromal-Szawer Leszno) 13 (3,2,3,3,2)
  3. Maciej Ganczarek (Astromal-Szawer Leszno) 12 (3,3,2,1,3)
  4. Marek Żmuda (Astromal-Szawer Leszno) 10 (u,2,3,3,2)
  5. Mateusz Szymczak (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 10 (2,3,2,1,2)
  6. Łukasz Nowacki (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 10 (2,2,3,2,1)
  7. Michał Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 9 (1,1,2,2,3)
  8. Grzegorz Głuchowski (Orzeł Gniezno) 8+3 (1,1,2,3,1)
---------------------------------------------------------------------------------
  9. Paweł Kozłowski (Orzeł Gniezno) 8+2 (2,0,1,2,3)
10. Tomasz Kastrau (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 6 (0,1,1,2,2)
11. Michał Rodzeń (ZKS Zielona Góra) 5 (0,3,1,1,0)
12. Łukasz Piszczek (Oratorium Krosno) 4 (3,0,0,1,0)
13. Rafał Duliński (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 4 (2,t,0,0,2)
14. Łukasz Taczak (Astromal-Szawer Leszno) 3 (1,t,1,0,1)
15. Maciej Szeps (TSŻ Pekum Toruń) 2 (0,2,0,0,0)
16. Kamil Bielaczyk (Śląsk Świętochłowice) 1 (0,1,0,0,0)


Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno - 02.09.2007:
  1. Artur Nowak (Astromal-Szawer Leszno) 15 (3,3,3,3,3)
  2. Marcin Paradziński (TSŻ Pekum Toruń) 11 (3,1,3,3,1)
  3. Krzysztof Piskorski (ZKS Zielona Góra) 10 (2,2,0,3,3)
  4. Radosław Wróblewski (BTS'S' Maktronik Bydgoszcz) 10 (1,3,1,3,2)
  5. Dariusz Pilas (Astromal-Szawer Leszno) 10 (1,3,3,2,1)
  6. Przemysław Bińkowski (TSŻ Pekum Toruń) 9 (u,2,2,2,3)
  7. Krystian Górniaczyk (ZKS Zielona Góra) 9 (3,2,2,1,1)
  8. Tomasz Bartoszuk (Astromal-Szawer Leszno) 9 (2,2,2,1,2)
-------------------------------------------------------------------------------------
  9. Patryk Kriger (Astromal-Szawer Leszno) 8+3 (1,3,1,0,3)
10. Marcin Zając (Astromal-Szawer Leszno) 8+2 (1,1,2,2,2)
11. Paweł Rybicki (TSŻ Pekum Toruń) 8+1 (2,1,1,2,2)
12. Marcin Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 6 (3,0,3,0,0)
13. Krzysztof Ochlik (Śląsk Świętochłowice) 3 (2,0,0,1,0)
14. Mateusz Ludwiczak (Astromal-Szawer Leszno) 3 (0,1,1,1,0)
15. Mateusz Tomaszewski (Astromal-Szawer Leszno) 2 (0,w,1,0,1)
16. Artur Kurdyk (ZKS Zielona Góra) 0 (0,0,u,-,-)


Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - Leszno - 24.06.2007:
1. Astromal-Szawer Leszno 30:
M. Ganczarek 15+3 (2*,3,-,2*,3,2*,3)
A. Nowak 6 (3,0,2,-,1,-,0)
R. Handke 9 (3,3,3)

2. TSŻ Pekum Toruń 29:
P. Bińkowski 13+2 (2*,1*,0,3,3,1,3)
M. Paradziński 16+2 (3,2,2,2*,2,3,2*)
R. Czarnecki ns

3. BTS'S' Maktronik Bydgoszcz 27:
R. Bedra 12+2 (2,2,1,3,-,2*,2*)
R. Duliński 10+1 (3,1*,3,-,w,3,-)
M. Kastrau 5 (0,2,3)

4. Wiraż Ostrów 25:
M. Kołata 13+1 (3,3,2*,0,0,3,2)
P. Jamroszczyk 12+2 (2*,0,3,3,1,2,1*)
A. Leśnierowski ns

5. Lwy Grada Częstochowa 21:
K. Piętak 9+1 (0,3,1,2,2*,0,1)
M. Małolepszy 12+1 (1,2,3,1*,3,2)

6. Pavart Rawicz 15:
P. Szumny 4 (0,1,0,0,3,0,0)
M. Sobik 11 (1,3,2,1,2,1,1)

7. ZKS Zielona Góra 14:
M. Pawłowski 7+1 (0,2,1,1*,0,0,3)
K. Piskorski 7 (1,0,0,2,1,1,2)



Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych Juniorów - Żołędowo - 23.06.2007:
1. Wiraż Ostrów 23:
M. Kołata 10 (2,2,3,1,2)
P. Jamroszczyk 13 (3,3,2,2,3)
S. Kowalczyk ns

2. TSŻ Pekum Toruń 16+3:
J. Fojutowski 3 (3,0,0,0)
J. Szeps 13+3 (2,3,2,3,3 +3)
M. Niedzielski 0 (0)

3. ZKS Zielona Góra 16+2:
M. Rodzeń 5 (1,0,1,2,1)
K. Górniaczyk 11+2 (2,1,3,3,2 +2)
P. Waliński ns


4. Szawer-Astromal Leszno 15:
T. Bartoszuk 4 (up,1,2,1,0)
P. Krygier 10 (2,3,2,3)
M. Żmuda 1 (1)

5. Prosper Mustang Żołędowo 13:
D. Pacholczyk 4 (3,up,0,0,1)
S. Morawiak 9 (0,3,1,3,2)

6. BTS'S' Maktronik Bydgoszcz 7:
D. Grzeszczyk 3 (0,2,t,1)
M. Murański 3 (1,1,1,0,0)
A. Chrzaniuk 1 (1)


1/3 Indywidualnego Pucharu Polski - Leszno - 10.06.2007:
  1. Maciej Ganczarek (Astromal-Szawer Leszno) 11pkt.
  2. Marcin Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 11
  3. Artur Nowak (Astromal-Szawer Leszno) 10
  4. Krzysztof Piskorski (ZKS Zielona Góra) 10
  5. Marcin Kołata (Wiraż Ostrów) 9
  6. Łukasz Taczak (Astromal-Szawer Leszno) 9
----------------------------------------------------------------------------
  7. Patryk Kriger (Astromal-Szawer Leszno) 8+3
  8. Marek Żmuda (Astromal-Szawer Leszno) 8+2
  9. Piotr Jamroszczyk (Wiraż Ostrów) 7
10. Adam Leśnierowski (Wiraż Ostrów) 6
11. Michał Zając (Astromal-Szawer Leszno) 6
12. Maciej Hlebik (ZKS Zielona Góra) 6
13. Piotr Pinas (Astromal-Szawer Leszno) 4
14. Jacek Wojciechowski (Astromal-Szawer Leszno) 4
15. Michał Rodzeń (ZKS Zielona Góra) 4
16. Piotr Szumny (Pavart Rawicz) 2
R1. Tomasz Bartoszuk (Astromal-Szawer Leszno) 7
R2. Przemysław Tomaszewski (Astromal-Szawer Leszno) 0


Półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych - Bydgoszcz - 27.05.2007:
1. Maktronik Iveco Bydgoszcz 20:
R. Duliński 11+1 (1,2*,3,2,3)
M. Kastrau 9+1 (3,3,2*,0,1)
R. Wieliński ns

2. TSŻ Pekum Toruń 19:
M. Paradziński 9+1 (2*,1,3,3,-)
P. Bińkowski 10+2 (3,0,2*,2*,3)
P. Rybicki 0 (0)

3. PKS Wiraż Ostrów 18:
P. Jamroszczyk 8+1 (2*,0,3,1,2)
M. Kołata 10+2 (3,1,2*,3,1*)
S. Kowalczyk ns

4. ZKS Zielona Góra 17:
K. Piskorski 11+1 (2,3,1,3,2*)
M. Pawłowski 6+1 (0,2*,0,1,3)


5. Orzeł Gniezno 9:
Ł. Kokott 5 (1,3,t,0,1)
Ł. Łaniecki 1 (w,-,-,1,-)
B. Łaniecki 3+1 (2*,1,w)

6. Prosper Mustang Żołędowo 7:
M. Detlaf 2 (0,0,0,2,-)
T. Badura 3 (1,1,1,-,w)
R. Chabowski 2 (0,2)


Półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych Juniorów - Zielona Góra - 26.05.2007:
1. TSŻ Pekum Toruń 34:
Paweł Czechowski 13+1 (2*,-,2,1,3,2,1,2)
Jakub Fojutowski 15+3 (3,2,1*,3,2*,-,3,1*)
Jarosław Szeps 6 (3,3)

2. ZKS Zielona Góra 31:
Krystian Górniaczyk 13+2 (2*,2*,0,-,1,3,2,3)
Michał Rodzeń 14 (3,3,3,3,2,w,0,-)
Piotr Waliński 4 (2,2)


3. Prosper Mustang Żołędowo 28:
Bartłomiej Parol 3 (1,2,-,0,0,-,-,-)
Damian Pacholczyk 18+1 (0,3,3,2,3,2,2*,3)
Sebastian Morawiak 9 (3,3,3)

4. BTS Maktronik Bydgoszcz 19:
Dawid Grzeszczyk 11 (1,1,2,2,1,2,t,2)
Filip Podgórski 8 (0,0,0,3,0,1,1,3)


1/6 Indywidualnego Pucharu Polski - Zielona Góra - 05.05.2007:
  1. Maciej Ganczarek (Astromal - Szawer Leszno) 15 (3,3,3,3,3)
  2. Krzysztof Piskorski (ZKS Zielona Góra) 12 (3,2,3,3,1)
  3. Marcin Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 12 (2,3,3,2,2)

  4. Łukasz Taczak (Astromal - Szawer Leszno) 12 (2,3,2,2,3)
  5. Michał Zając (Astromal - Szawer Leszno) 10 (3,3,0,1,3)
  6. Patryk Kriger (Astromal - Szawer Leszno) 10 (2,2,2,2,2)
  7. Paweł Kokot (ZKS Zielona Góra) 9 (3,d,2,3,1)
  8. Michał Rodzeń (ZKS Zielona Góra) 9 (2,1,3,0,3)
---------------------------------------------------------------------------------
  9. Maciej Hlebik (ZKS Zielona Góra) 8+3 (1,1,1,3,2)
10. Tomasz Bartoszuk (Astromal - Szawer Leszno) 8+2 (1,3,0,2,2)
11. Artur Kurdyk (ZKS Zielona Góra) 4 (0,2,1,1,0)
12. Mateusz Ludwiczak (Astromal - Szawer Leszno) 4 (0,2,0,1,1)
13. Artur Bujnowski (ZKS Zielona Góra) 4 (1,1,1,1,0)
14. Piotr Waliński (ZKS Zielona Góra) 3 (t,0,2,0,1)
15. Krystian Górniaczyk (ZKS Zielona Góra) 3 (1,1,1,t,0)
16. Tomasz Krzos (ZKS Zielona Góra) 0 (0,0,0,0,0)

© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org