Mistrzostwa i turnieje 2012
Turniej Niepodległoœci - 15 lecie Wiraża Ostrów - Ostrów - 11.11.2012r.

Turniej o Puchar Miasta Ostrowa(seniorzy):
1. Artur Poprawski (ZKS Zielona Góra) 19 (4,4,4,3,4)
2. Marcin Paradziński (TSŻ Toruń) 18+4(3,4,4,4,3)
3. Patryk Kriger (Astromal - Szawer Leszno) 18+3 (4,4,3,3,4)
4. Michał Rodzeń (ZKS Zielona Góra) 15(3,4,4,4,T)
5. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów) 15(4,2,3,2,4)
6. Piotr Jamroszczyk (Astromal - Szawer Leszno) 15(3,3,4,3,2)
7. Adam Bożejewicz (TSŻ Toruń) 14(1,3,3,4,3)
8. Piotr Kasperczak (Wiraż Ostrów) 13(2,3,T,4,4)
9. Krzysztof Piekarski (Wiraż Ostrów) 10(2,1,2,3,2)
10. Maciej Karasiński (Wiraż Ostrów) 9(2,3,2,1,1)
11. Paweł Kokot (ZKS Zielona Góra) (4,W,1,T,3)
12. Adam Leœnierowski (Wiraż Ostrów) 8(3,2,1,1,1)
13. Tomasz Bodył (Wiraż Ostrów) 8(1,2,1,2,2)
14. Damian Wojczyński (Wiraż Ostrów) 7(2,T,2,W,3)
15. Wojciech Urban (Wiraż Ostrów) 6(U,2,2,2,T)
16. Artur Bujnowski (ZKS Zielona Góra) 6(1,1,1,1,2)
R1. Mikołaj Reszelewski (Wiraż Ostrów) 10(1,1,3,2,1,1,1,)

Turniej o Puchar Starosty Ostrowskiego(juniorzy):
1. Karol Krajewski (TSŻ Toruń) 15(4,4,3,4)
2. Kamil Tuczyński (Wiraż Ostrów) 14(4,3,4,3)
3. Piotr Kupczyk (Wiraż Ostrów) 13(3,4,4,2)
4. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów) 10(3,3,2,2)
5. Krzysztof Urban (Wiraż Ostrów) 10(2,2,3,3)
6. Konrad Pietrzak (Wiraż Ostrów) 9(2,2,4,1)
7. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 4(1,U,2,1)
8. Jakub Dzikowski (ZKS Zielona Góra) 3(1,T,1,1)

R1. M. Reszelewski (Wiraż Ostrów) (1)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 14 - Gniezno - 25.08.2012r.

Półfinał 1
1. Krzysztof Urban (Wiraż Ostrów) 14(4,3,3,4)
2. Wojciech Małecki (Orzeł Gniezno) 13(3,3,3,4)
3. Bartosz Wojtal (ZKS Zielona Góra) 12(1,4,4,3)
4. Mateusz Słodczyk (TPD Kalety) 12(2,3,4,3)
5. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów) 11(4,T,4,3)
6. Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 11(W,4,4,3)
7. Jakub Rychel (Mustang Żołędowo) 11(4,2,2,3)
8. Krystian Kokott (Orzeł Gniezno) 10 (4,1,3,2)
9. Michał Hurny (Wiraż Ostrów) 9(3,2,2,2)
10. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 8(3,2,2,1)
11. Kacper Grzelak (Orzeł Gniezno) 8(2,3,1,2)
12.Aleksander Słysz (Mustang Żołędowo) 5 (2,1,1,1)

Finał:
1.Artur Reszelewski (Orzeł Gniezno) 19 + 4 (3,4,4,4,4)
2.Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 19 + 3 (4,4,3,4,4)
3.Radosław Kochanek (Szawer Leszno) 17 (4,3,4,3,3)
4.Wojciech Małecki (Orzeł Gniezno) 16 (3,3,3,3,4)
5.Krzysztof Urban (Wiraż Ostrów) 15(4,3,1,4,3)
6.Bartosz Wojtal (ZKS Zielona Góra) 13 (2,2,2,4,3)
7.Bartosz Jeziorski (TPD Kalety) 13(3,2,3,2,3)
8.Krystian Kokott (Orzeł Gniezno) 12 (1,2,4,1,4)
9.Kacper Kowalski (Mustang Żołędowo) 12 (4,T,3,3,2)
10.Mateusz Pacek (Śląsk Świętochłowice) 10 (2,4,4,d,d)
11.Jakub Rychel (Mustang Żołędowo) 10 (2,4,1,2,1)
12.Krzysztof Marczak (TPD Kalety) 10 (3,W,3,3,1)
13.Kacper Włodarz(Śląsk Świętochłowice) 10 (1,3,2,2,2)
14.Gracjan Woźniak (Orzeł Gniezno) 7(1,1,2,2,1)
15.Mateusz Słodczyk (TPD Kalety) 7(2,1,1,1,2)
16.Dawid Wieliński (Mustang Żołędowo) 7 (1,2,1,1,2)

Turniej z okazji 15 lecia klubu ZKS - Kryterium Asów - Zielona Góra - 07.07.2012r.

1.Paweł Cegielski (TSŻ Toruń) 20(4,4,4,4,4)
2.Piotr Kupczyk (Wiraż Ostrów) 18(4,4,2,4,4)
3.Rafał Ignacak (TSŻ Toruń) 17+4(3,3,3,4,4)
4.Krzysztof Piskorski (ZKS Zielona Góra) 17+3(2,4,4,4,3)
5.Marcin Kołata (Wiraż Ostrów) 15(4,1,4,3,3)
6.Karol Krajewski (TSŻ Toruń) 15(2,3,4,3,3)
7.Robert Bandosz (TPD Kalety) 13(1,4,3,2,2)
8.Konrad Pietrzak (Wiraż Ostrów) 11(2,1,2,2,4)
9.Michał Gałagus (ZKS Zielona Góra) 11(2,2,3,2,2)
10.Szymon Komander (Strażak Mikołów) 10(3,2,3,1,1)
11.Rafał Lewczuk (ZKS Zielona Góra) 9(1,3,2,2,d)
12.Dawid Pacek (Śląsk Świętochłowice) 8(3,1,1,2,1)
13.Marcin Pawłowski (ZKS Zielona Góra) 7(4,2,1,-,-)
14.Tomasz Grzybek (Strażak Mikołów) 7(t,2,2,1,2)
15.Michał Rodzeń (ZKS Zielona Góra) 6(3,3,w,u,-)
16.Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 6(1,1,t,3,1)
17.Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 4(1,3)
18.Marcin Rembacz (ZKS Zielona Góra) 3(1,2)
19.Adrian Serafinowicz (ZKS Zielona Góra) 1(1)


NCD: XVII bieg - Rafał Ignacak(TSŻ Toruń) - 44,83s.
Sędzia: Artur Kurdyk(Zielona Góra)

Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - Zielona Góra - 01.07.2012r.

1. Astromal - Szawer Leszno 36
Marcin Szymański 23+1 (4,3*,4,4,4,4)
Maciej Ganczarek 12+2 (3*,4,w,2,3*,-)
Patryk Kriger 1 (1)

2. Mustang Żołędowo 32
Remigiusz Burchardt 12+2 (2*,2,4,1,3*,w)
Patryk Piechota 20 (3,4,2,3,4,4)
Mariusz Piechota ns

3. ZKS Zielona Góra 30
Krzysztof Piskorski 18 (4,3,4,3,2,2)
Michał Rodzeń 4+1 (1,2*,-,1,-,-)
Marcin Pawłowski 8 (2,3,3)

4. Wiraż Ostrów 28
Marcin Kołata 12+1 (2,1,3*,4,2,-)
Szymon Kowalczyk 9 (3,2,-,2,1,1)
Piotr Kasperczak 7 (4,3)

5. TSŻ Toruń 28
Marcin Paradziński 13+1 (3*,4,-,2,-,4)
Przemysław Binkowski 7 (-,w,3,-,4,-)
Rafał Duliński 8 (4,w,3,1)

6. TPD Kalety 26
Maciej Jagiełło 13 (2,3,-,4,-,4)
Piotr Kuder 7 (1,-,1,2,1,2)
Szymon Wąsiński 6 (1,3,2)

7. Orzeł Gniezno 25
Arkadiusz Szymański 15 (2,4,1,3,3,2)
Dawid Zachmyc 10 (1,1,2,1,2,3)
Miłosz Borucki ns

Najlepszym zawodnikiem zmagań został Marcin Szymański, który zgromadził z bonusem komplet punktów.

NCD: I bieg - Rafał Duliński (TSŻ Toruń) - 43,10s.
Sędzia: Piotr Waliński (Zielona Góra)

Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych Młodzików do lat 14 - Toruń - 09.06.2012r.

1. ZKS Zielona Góra 31
Dawid Michalski 18+2(4,4,4,3*,3*)
Bartek Wojtal 13 (1,2,2,4,4)


2. Śląsk Świętochłowice 28:
Kacper Włodarz 11 (3,4,2,1,1)
Mateusz Pacek 17+2 (2*,3*,4,4,4)

3. TSŻ Pekum Toruń 25:
Damian Kosiński 14+1 (4,3*,1,2,4)
Damian Krajewski 11 (2,4,3,1,1)
Patryk Katarzyński ns

4. Wiraż Ostrów Wielkopolski 24:
Patryk Kaźmierczak 13+2 (3,3,3,2*,2*)
Krzysztof Urban 11+2 (2*,1,2*,3,3)
Michał Hurny ns

5. Orzeł Gniezno 22:
Artur Reszelewski 14+1 (4,2,3,2*,3)
Krystian Kokott 8+1 (1,1,1,3,2*)

6. Mustang Żołędowo 20:
Kacper Kowalski 11 (3,2,-,4,2)
Jakub Rychel 5 (1,1,1,1,1)
Wiktor Kadow 4 (4)


Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 23 - Częstochowa - 19.05.2012r.

FINAŁ

1.Marcin Kołata(Wiraż Ostrów) 19(4,4,4,3,4)
2.Bartosz Grabowski(Wiraż Ostrów) 17(3,4,4,2,4)
3.Arkadiusz Zając(Szawer Leszno) 16(2,4,3,4,3)
4.Robert Bandosz(TPD Kalety) 15(4,3,T,4,4)
5.Mateusz Ludwiczak(Szawer Leszno) 15(3,2,4,4,2)
6.Sebastian Paruzel(Lwy Częstochowa) 15(3,3,3,3,3)
7.Szymon Kowalczyk(Wiraż Ostrów) 14(4,4,T,3,3)
8.Kamil Naskręt(Szawer Leszno) 11(3,2,2,W,4)
9.Patryk Kriger(Szawer Leszno) 11(2,1,1,4,3)
10.Piotr Wawrzyniak(Wiraż Ostrów) 9(2,1,1,3,2)
11.Kamil Bielaczek(Śląsk Świętochłowice) 8(4,2,W,1,1)
12.Paweł Rajczyk(Lwy Częstochowa) 7(1,1,2,2,1)
13.Bartosz Giemza(TPD Kalety) 6(1,T,3,W,2)
14.Mateusz Ślęzak(Szawer Leszno) 5(2,3,T,W,W)
15.Rafał Baumgarten(Śląsk Świętochłowice) 4(1,3,W,-,-)
16.Michał Rodzeń(ZKS Zielona Góra) 1(W,1,-,-,-)
R1.Marcin Jakubiak(Lwy Częstochowa) 12(2,4,2,2,2)
R2.Mateusz Włosiński(Strażak Mikołów) 9(2,3,2,2)

Sędzia: Paweł Szychalski (Częstochowa)

PÓŁFINAŁ A:

1.Kamil Bielaczek(Śląsk Świętochłowice) 17(4,4,3,2,4)
2.Robert Bandosz(TPD Kalety) 17(4,4,3,3,3)
3.Mateusz Ślęzak(Szawer Leszno) 16(1,4,4,4,3)
4.Michał Rodzeń (ZKS Zielona Góra) 16(2,2,4,4,4)
5.Bartosz Giemza(TPD Kalety) 16(4,3,3,4,2)
6.Patryk Kriger(Szawer Leszno) 15(4,3,4,3,1)
7.Mateusz Ludwiczak(Szawer Leszno) 15(3,3,3,2,4)
8.Arkadiusz Zając(Szawer Leszno) 13+4(3,3,4,1,2)
9.Marcin Jakubiak(Lwy Częstochowa) 13+3(2,4,2,3,2)
10.Krzysztof Ochlik(Strażak Mikołów) 12(3,2,2,1,4)
11.Dawid Żołądź(Śląsk Świętochłowice) 9(3,2,2,1,1)
12.Mateusz Pacek(Śląsk Świętochłowice) 9(2,1,2,1,3)
13.Piotr Kupczyk(Wiraż Ostrów) 9(2,2,1,2,2)
14.Dominik Rzepka(Strażak Mikołów) 8(1,1,1,4,1)
15.Jakub Karwacki(Lwy Częstochowa) 8(1,1,1,2,3)
16.Michał Zieliński (ZKS Zielona Góra) 6(1,1,1,3,T)

Sędzia: Piotr Fułek (Częstochowa)
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org