Mistrzostwa i turnieje 2013
MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH MŁODZIKÓW - 06.10.2013r. - Żołędowo

1. Mustang Żołędowo 33 + 4
Jakub Piechota 11+1(4,4,-,3*,-)
Wiktor Kadow 10+3(1,3*,3*,-,3*)
Jakub Rychel 12(4,4,4)

2. ZKS Zielona Góra 33 +3
Adrian Mokras 10+1(3,-,-,4,3*)
Marcin Rembacz 11+1(-,3*,4,-,4)
Damian Pelaczyk 12+3+3(2*,4,3*,3*)

3. Orzeł Gorzów 24
Stanisław Januszkiewicz 14(3,2,1,4,4)
Łukasz Klimczak 10+2(1,1,2,3*,3*)
Piotr Galuba NS

4. TSŻ Pekum Toruń 22
Patryk Katarzyński 8+2(3*,2,3*,w,-)
Jakub Kościecha 13(4,1,4,2,2)
Rafał Pniewski 1(1)

5. Victoria Poczesna 22
Jan Knapiński 12(4,3,2,2,1)
Emil Krakowian 7(2,4,1,-,-)
Kamil Praski 3(1,2)

6.Wiraż Ostrów 15
Mikołaj Reszelewski 7(2,1,-,2,2)
Jakub Zimny 6(1,2,2,-,1)
Ignacy Bielecki 2(1,1)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW - 06.10.2013r. - Żołędowo

1. Krzysztof Zakrzewski (ZKS Zielona Góra) 15(4,3,4,4)
2. Zbigniew Piechota (Mustang Żołędowo) 13(3,4,3,3)
3. Maciej Laskowski (BTSS Bydgoszcz) 7(2,1,2,2)
4. Andrzej Latusek (Wiraż Ostrów) 5(1,2,1,1)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU CENTRALNEGO - 14.09.2013r. -Zielona Góra

Eliminacja A

1. Maciej Ganczarek (Szawer Leszno) 20(4,4,4,4,4)
2. Marcin Szymański (Szawer Leszno) 19(4,4,4,3,4)
3. Mateusz Ludwiczak (Szawer Leszno) 18(4,4,3,4,3)
4. Marcin Kołata (Wiraż Ostrów) 17(3,4,2,4,4)
5. Arkadiusz Zając (Szawer Leszno) 16(2,3,4,4,3)
6. Mateusz Ślęzak (Szawer Leszno) 15(4,3,1,3,4)
7. Kamil Antoniewicz (Szawer Leszno) 14(3,3,3,3,2)
8. Piotr Kupczyk (Wiraż Ostrów) 13(3,2,4,2,2)
rez.9. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 12(2,2,3,2,3)

10. Tomasz Bodył (Wiraż Ostrów) 11(3,3,3,1,1)
11. Gracjan Huszcza (ZKS Zielona Góra) 11(1,1,2,2,3)
12. Jakub Szcześniewski (ZKS Zielona Góra) 9(2,2,1,2,2)
13. Bartosz Wojtal (ZKS Zielona Góra) 8(2,1,2,3,w)
14. Marcin Rembacz (ZKS Zielona Góra) 7(1,2,2,1,1)

15. Jakub Kamiński (Szawer Leszno) 6(1,1,1,1,2)
16. brak zawodnika

Sędzia: Piotr Waliński(Zielona Góra)
NCD: Maciej Ganczarek (Szawer Leszno) - XVI bieg - 43,5 s.

Eliminacja B

1. Szymon Kowalczyk (Wiraż Ostrów) 20(4,4,4,4,4)
2. Michał Sassek (Szawer Leszno) 18(4,4,2,4,4)
3. Dawid Tyliński (Szawer Leszno) 17(3,3,4,3,4)
4. Kamil Tuczyński (Wiraż Ostrów) 16(4,3,3,2,4)
5. Robert Bandosz (ZKS Zielona Góra) 16(3,4,4,2,3)
6. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów) 14(4,w,4,3,3)
7. Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 14(2,2,3,4,3)
8. Mateusz Łysiak (Szawer Leszno) 14(2,4,3,3,2)
rez.9. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów) 12(3,2,3,2,2)

10. Łukasz Gnitecki (ZKS Zielona Góra) 10(1,3,1,3,2)
11. Damian Pelaczyk (ZKS Zielona Góra) 10(2,2,2,1,3)

12. Rif Włodarczyk (Wiraż Ostrów) 9(w,1,2,4,2)
13. Mikołaj Reszelewski (Wiraż Ostrów) 8(3,1,1,2,1)
14. Patryk Wiśniewski (ZKS Zielona Góra) 8(2,3,1,1,1)
15. Kacper Zubczyński (ZKS Zielona Góra) 5(1,1,2,1,w)

16. brak zawodnika

Sędzia: Piotr Waliński(Zielona Góra)
NCD: Szymon Kowalczyk (Wiraż Ostrów) - XVIII bieg - 43,9 s.

FINAŁ

1. Marcin Szymański (Szawer Leszno) 18+4(4,4,4,2,4)
2. Michał Sassek (Szawer Leszno) 18+3(3,4,3,4,4)
3. Maciej Ganczarek (Szawer Leszno) 18+2(4,2,4,4,4)

4. Szymon Kowalczyk (Wiraż Ostrów) 17(4,3,4,3,3)
5. Mateusz Ludwiczak (Szawer Leszno) 15(3,4,2,4,2)
6. Arkadiusz Zając (Szawer Leszno) 14(1,4,4,2,3)
7. Mateusz Ślęzak (Szawer Leszno) 13(3,w,3,3,4)
8. Marcin Kołata (Wiraż Ostrów) 13(4,2,3,1,3)
9. Dawid Tyliński (Szawer Leszno) 13(2,3,2,4,2)
rez.10. Robert Bandosz (ZKS Zielona Góra) 10(2,2,2,1,3)

11. Kamil Antoniewicz (Szawer Leszno) 9(1,3,1,3,1)
12. Piotr Kupczyk (Wiraż Ostrów) 9(2,1,2,3,1)
13. Kamil Tuczyński (Wiraż Ostrów) 9(2,1,3,1,2)
14. Mateusz Łysiak (Szawer Leszno) 7(1,1,1,2,1)
15. Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 7(1,2,1,2,1)
16. Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów) 6(3,3,-,-,-)
17. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 2(1,w,1)
18. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów) NS

Sędzia: Piotr Waliński(Zielona Góra)
NCD: Marcin Szymański (Szawer Leszno) - XXI bieg - 42,7 s.

Wyścig dodatkowy o "Kiść grona" dla zawodników do lat 14

1. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra)
2. Łukasz Gnitecki (ZKS Zielona Góra)
3. Mikołaj Reszelewski (Wiraż Ostrów)
4. Jakub Kamiński (Szawer Leszno)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW - 07.09.2013r. -Toruń

Eliminacja A

1. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 15(4,4,3,4)
2. Jakub Szcześniewski (ZKS Zielona Góra) 14(4,3,3,4)

3. Stanisław Januszkiewicz (Orzeł Gorzów) 13(4,3,2,4)
4. Damian Pelaczyk (ZKS Zielona Góra) 13(4,2,4,3)
5. Jan Piechota (Mustang Żołędowo) 13(4,3,3,3)
6. Jan Knapiński (Victoria Poczesna) 12(3,4,4,1)

7. Jakub Kościecha (TSŻ Toruń) 9(3,4,1,1)
8. Piotr Galuba (Orzeł Gorzów) 9(1,3,3,2)
9. Marcel Krzykowski (Śląsk świętochłowice) 9(2,2,2,3)
10.Bartosz Pelaczyk (ZKS Zielona Góra) 6(2,2,1,1)
-. Mateusz Jeziorski (TSŻ Toruń) 6(2,1,1,2)
-. Kamil Salczyński (Szawer Leszno) 6(1,1,2,2)
13.Kacper Legieć (BTS Bydgoszcz) 4(1,1,1,1)

Eliminacja B

1. Wiktor Kadow (Mustang Żołędowo) 16(4,4,4,4)
2. Jakub Rychel (Mustang Żołędowo) 15(4,4,3,4)
3. Emil Krakowian (Victoria Poczesna) 14(2,4,4,4)
4. Przemysław Pilarski (Mustang Żołędowo) 12(2,4,3,3)
5. Łukasz Klimczak (Orzeł Gorzów) 11(3,4,1,3)

6. Rafał Pniewski (TSŻ Toruń) 10(3,3,1,3)
7. Aleksander Słysz (Mustang Żołędowo) 9(2,4,2,1)
8. Bartosz Pasiecznik (Orzeł Gorzów) 9(3,2,1,3)
9. Paweł Daniłowski (Orzeł Gorzów) 8(1,2,3,2)
10.Bartosz Waśkiewicz (TSŻ Toruń) 8(3,1,2,2)
11.Kacper Piasecki (Szawer Leszno) 7(3,1,1,2)
12.Radosław Pilarski (Mustang Żołędowo) 7(2,1,2,2)
13.Kacper Zubczyński (ZKS Zielona Góra) 3(1,1,w,1)

Eliminacja C

1. Patryk Katarzyński (TSŻ Toruń) 15(4,4,4,3)
2. Mikołaj Reszelewski (Wiraż Ostrów) 13(3,3,4,3)
3. Łukasz Gnitecki (ZKS Zielona Góra) 12(4,w,4,4)
4. Marcin Rembacz (ZKS Zielona Góra) 12(w,4,4,4)

5. Kacper Grzelak (Orzeł Gniezno) 12(3,3,3,3)

6. Radosław Stefański (Victoria Poczesna) 11(3,w,4,4)
7. Jakub Zimny (Wiraż Ostrów) 10(2,2,3,3)
8. Piotr Kołodziejczyk (Śląsk świętochłowice) 9(2,2,3,2)
9. Jakub Kamiński (Szawer Leszno) 8(3,4,d,1)
10.Eryk Brucheiser (Wiraż Ostrów) 7(2,2,1,2)
11.Adrian Gierad (TSŻ Toruń) 6(1,1,2,2)
12.Wiktor Dzialuk (TSŻ Toruń) 5(1,2,1,1)
13.Piotr Matowski (Orzeł Gorzów) 4(1,1,1,1)

FINAŁ

1. Wiktor Kadow (Mustang Żołędowo) 19+4(4,4,4,3,4)
2. Jan Piechota (Mustang Żołędowo) 19+w(3,4,4,4,4)
3. Jakub Rychel (Mustang Żołędowo) 18(4,4,3,4,3)

4. Patryk Katarzyński (TSŻ Toruń) 17(4,3,2,4,4)
5. Łukasz Gnitecki (ZKS Zielona Góra) 17(4,4,4,3,2)
6. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 14(3,3,4,4,w)
7. Marcin Rembacz (ZKS Zielona Góra) 12(3,2,3,1,3)
8. Jakub Szcześniewski (ZKS Zielona Góra) 12(2,1,3,3,3)

9. Jan Knapiński (Victoria Poczesna) 11(2,2,1,2,4)
10.Damian Pelaczyk (ZKS Zielona Góra) 11(1,2,2,3,3)
11.Stanisław Januszkiewicz (Orzeł Gorzów) 11(3,2,2,2,2)
12.Łukasz Klimczak (Orzeł Gorzów) 10(1,3,3,2,1)
13.Kacper Grzelak (Orzeł Gniezno) 10(2,3,1,2,2)
14.Przemysław Pilarski (Mustang Żołędowo) 6(2,w,1,2,2)
15.Emil Krakowian (Victoria Poczesna) 6(1,1,2,1,1)
16.Mikołaj Reszelewski (Wiraż Ostrów) 5(1,1,1,1,1)


MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH JUNIORÓW - 07.09.2013r. -Toruń

1. TSŻ Toruń 51
Łukasz Marchlewski 21+1(4,4,2,-,3*,-,4,4)
Adam Bożejewicz 18+3(3*,2,4,3*,-,3*,1,2)
Karol Krajewski 12(4,4,4)

2. Orzeł Gniezno 48
Dawid Zachmyc 25+1(3,-,4,4,3*,4,4,3)
Borys Kołodziejski 13+1(2,4,3*,2,-,1,-,1)
Łukasz Jankowski 10+2(3*,4,3*)

3. Szawer Leszno 47
Arkadiusz Zając 23(4,3,1,3,4,4,-,4)
Michał Sassek 17+5(3*,2*,3,w,3*,-,3*,3*)
Kamil Antoniewicz 7+1(3*,4)

4. Wiraż Ostrów 46
Kamil Tuczyński 6(t,-,2,-,4,-,-,-)
Bartosz Grabowski 22+1(4,4,-,4,-,4,2*,4)
Piotr Kupczyk 18+3(1,4,1,3*,3*,3,3*)

5. Śląsk świętochłowice 41
Dawid Bas 19+1(2,1,3,1,2,2*,4,4)
Dawid Zając 22+3(4,3,2*,4,t,3,3*,3*)

6. BTS Bydgoszcz 33
Łukasz Szpajda 15+2(4,4,t,2*,2,1,2*,-)
Michał Murański 17+1(3*,1,2,3,1,2,3,2)
Piotr Łuniewski 1(1)

7. Mustang Żołędowo 31
Jakub Krzywosądzki 16+1(2,1,3,3*,1,2,4,-)
Maciej Stefański 11(w,3,-,4,2,-,-,2)
Przemysław Pilarski 4(1,1,1,1)

8. Victoria Poczesna 30
Kamil Sitek 19+1(2,2,4,2,3*,2,2,2)
Mateusz Krakowian 5(-,1,-,1-,1,1,1)
Jan Knapiński 6(1,1,4)

9. ZKS Zielona Góra 27
Jakub Szcześniewski 7(2,-,3,1,1,-,-,-)
Łukasz Gnitecki 10+1(1,3,2*,-,2,1,t,1)
Marcin Rembacz 10+1(2*,2,2,2,2)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW - 22.06.2013r. - Bydgoszcz

Eliminacja A

1. Łukasz Szpajda(BTS Bydgoszcz) 16(4,4,4,4)
2. Mateusz Pęcherz(TPD Kalety) 15(4,3,4,4)
3. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 13(3,3,4,3)
4. Rif Włodarczyk(Wiraż Ostrów) 11+4(4,2,2,3)
5. Krzysztof Urban(Wiraż Ostrów) 11+3(3,1,4,3)

6. Szymon Tomczak(BTS Bydgoszcz) 11+d(4,3,2,2)
7. Michał Małecki (Orzeł Gniezno) 10(d,4,3,3)
8. Szymon BrzeŸniak (Orzeł Gniezno) 8(3,2,3,t)
9. Wiktor Kadow (Mustang Żołędowo) 9(2,3,2,1)
10.Marcin Rembacz(ZKS Zielona Góra) 7(2,4,w,1)
11.Kacper Włodarz (Śląsk Świętochłowice) 6(1,1,2,2)
12. Mikołaj Reszelewski (Wiraż Ostrów) 6(1,2,2,1)

Eliminacja B

1. Krzysztof Podzimski (TPD Kalety) 15(4,3,4,4)
2. Artur Reszelewski (Wiraż Ostrów) 14(3,4,3,4)
3. Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 14(3,4,3,4)
4. Kacper Kowalski(Mustang Żołędowo) 13(2,3,4,4)
5. Krystian Ławniczak (Szawer Leszno) 12(4,3,4,1)
6. Mateusz Krakowian(Victoria Poczesna) 11(3,1,4,3)

7. Krzysztof Marczak(TPD Kalety) 9(2,2,1,4)
8. Dawid Zieliński(TSŻ Toruń) 9(3,1,3,2)
9.Wojciech Małecki(Orzeł Gniezno) 8(2,1,2,3)
10.Adam Dolatowski(Mustang Żołędowo) 7(1,3,2,1)
11.Jakub KuŚ(Mustang Żołędowo) 7(2,1,2,2)
12. Gracjan WoŸniak(Orzeł Gniezno) 7(2,2,1,2)

Eliminacja C

1. Michał Sassek(Szawer Leszno) 16(4,4,4,4)
2. Radosław Kochanek(Szawer Leszno) 15(4,4,3,4)
3. Dawid Bas(Śląsk Świętochłowice) 13(2,3,4,4)
4. Mateusz Pacek(Śląsk Świętochłowice) 13(3,3,4,3)
5. Bartosz Wojtal (ZKS Zielona Góra) 12(3,4,3,2)

6. Jakub Kamiński(Szawer Leszno) 10(3,2,3,2)
7. Jan Knapiński(Victoria Poczesna) 9(4,1,1,3)
8. Damazy Świder(TPD Kalety) 8(3,2,2,1)
9. Damian Natoński(Lwy Częstochowa) 7(w,2,2,3)
10.Szymon Sulikowski(Mustang Żołędowo) 8(1,2,1,4)
11.Kacper Legieć(BTS Bydgoszcz) 7(1,2,2,2)
12.Konrad Pietrzak(Wiraż Ostrów) 3(3,kontuzja)

Finał

1. Michał Sassek(Szawer Leszno) 20(4,4,4,4,4)
2. Dawid Bas(Śląsk Świętochłowice) 19(3,4,4,4,4)
3. Radosław Kochanek(Szawer Leszno) 17+4(3,3,4,3,4)

4. Krzysztof Podzimski(TPD Kalety) 17+3(4,2,4,3,4)
5. Mateusz Pacek(Śląsk Świętochłowice) 14(2,3,2,4,3)
6. Łukasz Szpajda(BTS Bydgoszcz) 13(4,4,w,2,3)
7. Dawid Michalski(ZKS Zielona Góra) 12(4,4,2,1,1)
8. Adrian Mokras (ZKS Zielona Góra) 12(1,3,3,2,3)

9. Krystian Ławniczak(Szawer Leszno) 12(2,3,2,3,2)
10.Artur Reszelewski(Wiraż Ostrów) 11(3,2,3,3,t)
11.Kacper Kowalski(Mustang Żołędowo) 10(2,1,1,4,2)
12.Mateusz Pęcherz(TPD Kalety) 9(3,1,3,2,w)
13.Bartosz Wojtal(ZKS Zielona Góra) 8(1,2,1,1,3)
14.Rif Włodarczyk(Wiraż Ostrów) 8(1,2,3,1,1)
15.Krzysztof Urban (Wiraż Ostrów) 8(1,1,2,2,2)
16.Mateusz Krakowian(Victoria Poczesna) 6(2,1,1,1,1)
17.Szymon Tomczak(BTS Bydgoszcz) NS
18. Jakub Kamiński(Szawer Leszno) NS

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH MŁODZIEŻOWCÓW - 22.06.2013r. - Bydgoszcz

1. Wiraż Ostrów 54
Bartosz Grabowski 20+4(3*,-,4,4,3*,3*,3,*,-)
Szymon Kowalczyk 19+2(4,3*,3*,1,4,-,-,4)
Marcin Kołata 15+1(4,4,4,3*)

2. Szawer Leszno 48
Patryk Kriger 18+2(3,2,-,2*,4,-,4,3*)
Mateusz Ludwiczak 15+2(1,4,3*,3,3*,3*,1,-)
Dawid Tyliński 8(4,4)

3. ZKS Zielona Góra 47
Robert Bandosz 17+1(4,3*,4,4,-,-,-,2)
Paweł Idziorek 16+2(2,4,-,t,3*,3*,4,-)
Piotr Kasperczak 14+1(2,4,4,3*,1)

4. TSŻ Toruń 40

Łukasz Marchlewski 11+2(t,3*,4,3*,t,1,-,-)
Adam Bożejewicz 13(2,-,1,-,2,-,4,4)
Karol Krajewski 16+2(4,4,2,3*,3*)

5. Orzeł Gniezno 39
Arkadiusz Szymański 19+2(3*,4,3*,2,4,w,3,w)
Dawid Zachmyc 18+2(4,-,4,3,3*,2,2*,-)
Borys Kołodziejski 2(t,2)

6. Mustang Żołędowo 37
Patryk Piechota 20+3(2,3,1,2*,2,3*,3*,4)
Jakub Krzywosądzki 0(w,-,-,-,-,-,-,-)
Damian Pacholczyk 17(1,3,3,1,4,4,1)

7. BTS Bydgoszcz 31
Patryk Ziarnik 18(4,3,-,2,4,2,2,1)
Michał Murański 12(2,2,2,1,1,1,1,2)
Piotr Łuniewski 1(1)

8. Victoria Poczesna 31
Paweł Rajczyk 18+1(3,2,1,3*,2,2,2,3)
Daniel Kamionka 12+1(1,1,2,4,1,-,1,2*)
Damian Krzyczman 1(1)

9. Lwy Częstochowa 26
Damian Natoński 16+1(2,2,2,2,2*,2,2,2)
Paweł Kowalczyk 10(1,1,1,1,3,1,1)

Sędziował: Michał Bazelak(Żołędowo)

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH - 08.06.2013r. - Zielona Góra

1. SZAWER Leszno 30
Marcin Szymański 14+1(4,2,1,3*,4)
Maciej Ganczarek 12+1(1,4,4,-,3*)
Patryk Kriger 4(4)

2. TSŻ Toruń 29
Przemysław Binkowski 9+1(-,4,2,-,3*)
Marcin Paradziński 13+1(2*2,4,1,4)
Paweł Cegielski 7(3,4)

3. ZKS Zielona Góra 26
Arkadiusz Szymański 11(2,4,3,-,2)
Paweł Idziorek 11(4,2,-,4,1)
Adam Bożejewicz 4+1(2*,2)

4. WIRAŻ Ostrów 25

Szymon Kowalczyk 13(1,3,4,3,2)
Bartosz Grabowski ( 12+13,1,2,2*,4)
Piotr Kasperczyk ns

5. MUSTANG Żołędowo 21
Remigiusz Burchardt 9(2,3,1,1,2)
Patryk Piechota 12(4,1,3,3,1)
Jakub Krzywosądzki ns

6. ŚLąSK Świętochłowice 19
Kamil Bielica 10+1(3,1,1,2*,3)
Marek Pronobis 4(1,3,-,-,-)
Kamil Bielaczek 5(3,1,1)

Sędziował: Artur Kurdyk (Zielona Góra)
NCD: Marcin Szymański (Szawer) - XIII bieg - 42,7s.

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW - 08.06.2013r. - Zielona Góra

1. ZKS Zielona Góra 56
Damian Pelaczyk  14(4,3,3,4)
Kuba SzczeŚniewski  13 (2,4,3,4)
Marcin Rembacz  14(4,3,3,3)
Adrian Mokras  16(4,4,4,4)
Łukasz Gnitecki ns


2. MUSTANG Żołędowo 52
Jakub Rychel  10(2,3,4,1)
Jan Piechota  15(4,4,3,4)
Dawid Wieliński  13(3,3,4,3)
Wiktor Kadow  14(3,4,4,3)

3. ORZEŁ Górzów 26
Stanisław Januszkiewicz  6(1,2,1,2)
Bartosz Pasiecznik  9(3,2,2,2)
Paweł Daniłowski  6(1,2,2,1)
Adrian Majchrowski  1(1,-,-,-)
Piotr Galuba  5(1,2,2)

4. SZAWER Leszno 22
Kamil Salczyński  6(3,1,1,1)
Dawid Szudra  2(1,w,1,w)
Jakub Kamiński  9(2,2,2,3)
Kacper Piasecki  5(2,1,1,1)

Sędziował: Piotr Waliński(Zielona Góra)
NCD:  Marcin Rembacz (ZKS) 47,1 – III bieg

 

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH KADETÓW - 25.05.2013r. - Leszno

1.Szawer Leszno 40
Michał Sassek 19+5(3*,3*,4,3*,3*,3*)
Radosław Kochanek 16(4,4,-,4,4,-)
Krystian Ławniczak 5(1,4)

2.Wiraż Ostrów 33
Artur Reszelewski 17+1(4,W,4,4,3*,2)
Konrad Pietrzak 16+1(2,2,3*,2,4,3)

3.ZKS Zielona Góra 32
Dawid Michalski 17+2(3*,4,1,3*,2,4)
Bartosz Wojtal 15(4,2,3,4,1,1)
Adrian Mokras NS


4.TPD Kalety 31
Aleksander Tomczak 15(3,1,3,-,4,4)
Krzysztof Podzimski 14+3(1,2,2*,3,3*,3*)
Krzysztof Marczak 2+1(2*)

5.BTS Bydgoszcz 24
Łukasz Szpajda 18(3,4,4,3,2,2)
Szymon Tomczak 9+1(2*,2,2,1,1,1)

6.Mustang Żołędowo 23
Kacper Kowalski 12+1(-,3,2,2,2,3*)
Adam Dolatkowski 4(1,1,1,1,-,-,)
Dawid Wieliński 7(2,1,4)

7.Victoria Poczesna 22
Damian Natoński 15(4,3,4,1,2,1)
Jan Knapiński 8(1,1,1,2,1,2)

Sędziował: Jerzy Kobylański(Leszno)


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW - 25.05.2013r. - Leszno

...
Eliminacja nr 3
7. Robert Bandosz 10(4,3,3,T) - brak awansu do finału

Sędziował: Adam Smoła(Leszno)


Mistrzostwa Par Kadetów Okręgu Centralnego - 18.05.2013r. - Zielona Góra

1. Szawer Leszno 33
Radosław Kochanek 13(4,4,-,4,1)
Krystian Ławniczak 13+3(3*,3*,4,3*,-)
Michał Sassek 7+1(3*,4)

2. ZKS Zielona Góra I 31
Dawid Michalski 15+4(3*,4,3*,3*,2*)
Bartosz Wojtal 5(-,1,-,4,-)
Kamil Merena 11(4,4,3)


3. Wiraż Ostrów II 25
Artur Reszelewski 10+1(1,2*,-,3,4)
Krzysztof Urban 14+1(2,3,2,4,3*)
Mikołaj Reszelewski 1(1)

4. ZKS Zielona Góra II 23
Marcin Rembacz 11(1,3,4,-,3)
Adrian Mokras 9+2(2,-,3*,2,2*)
Damian Pelaczyk 3+1(2*,1)


5. Wiraż Ostrów I 22
Konrad Pietrzak 15+1(3*,4,2,2,4)
Rif Włodarczyk 7(4,1,1,t,1)

6. Orzeł Gorzów 15
Wojciech Fornalik 9(2,2,1,2,2)
Stanisław Januszkiewicz 5(1,1,2,1,-)
Bartosz Pasiecznik 1(1)

Sędziował: Artur Kurdyk(Zielona Góra)


Indywidualne Mistrzostwa Kadetów Okręgu Centralnego - 18.05.2013r. - Zielona Góra

1. Michał Sassek (Szawer Leszno) 20(4,4,4,4,4)
2. Radosław Kochanek (Szawer) 19(4,4,4,3,4)
3. Dawid Michalski (ZKS Zielona Góra) 17+4(3,3,4,4,3)
4. Konrad Pietrzak (Wiraż Ostrów) 17+3(4,3,4,3,3)
5. Krystian Ławniczak (Szawer) 16(3,4,3,2,4)
6. Artur Reszelewski (Wiraż) 14(3,3,3,2,3)
7. Kamil Merena (ZKS) 13(4,4,2,3,-)
8. Bartosz Wojtal (ZKS) 13(2,3,3,1,4)

9. Krzysztof Urban (Wiraż) 12(2,2,3,4,1)
10.Wojciech Fornalik (Orzeł Gorzów) 11(1,2,1,4,3)
11.Stanisław Januszkiewicz (Orzeł) 9(2,1,1,3,2)
12.Adrian Mokras (ZKS) 9(2,2,2,1,2)
13.Rif Włodarczyk (Wiraż) 8(3,1,1,1,2)
14.Bartosz Pasiecznik (Orzeł) 8(1,2,2,1,2)
15.Marcin Rembacz (ZKS) 6(1,t,2,2,1)
16.Piotr Goluba (Orzeł) 6(1,1,1,1,2)
17. Łukasz Gnitecki (ZKS) 2(1,1)
18. Patryk WiŚniewski (ZKS) NS


Sędziował: Krystian Górniaczyk (Zielona Góra)
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org