Osiągnięcia
Indywidualne Mistrzostwa Świata:
1999: elim. - Paweł Kokot, Damian Lewaszow, Krzysztof Stocik - (Rawicz)

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
2003: elim. - Sławomir Krawczonek, Marcin Kata - (Częstochowa)
2007: elim. - Michał Rodzeń - (Poole)

Indywidualne Mistrzostwa Europy:
2000: 1/3 finału - Paweł Kokot - (Rawicz)
2006: elim. - Krzysztof Piskorski - (Wednesfield, Sandwell)
2010 : II - Maciej Ganczarek, III - Marcin Szymański, XI - Marcin Pawłowski - (Leszno)
2012: rez. - Krzysztof Piskorski, 1/4 finału Artur Bujnowski - (Ipswich, Great Blakenham)

Drużynowe Mistrzostwa Europy:
2010: I - (Maciej Ganczarek, Marcin Szymański) - (Leszno)

Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych:
2010: I - (Maciej Ganczarek, Marcin Szymański, Radosław Handke, Marcin Pawłowski, Krzysztof Piskorski) - (Bury)

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów:
2000: XI - Mariusz Widz, elim. - Łukasz Molka - (Leszno)
2006: elim. - Marcin Pawłowski - (Wednesfield)
2008: VI - Michał Rodzeń - (Leszno)
2012: elim. - Michał Mowczan - (Ipswich, Great Blakenham)

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów:
2000: I - Mariusz Widz - (Leszno)
2008: I - Michał Rodzeń - (Leszno)

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
2001: Damian Lewaszow, Paweł Kokot (DK) - (Grand Prix)
2002: Paweł Kokot, Artur Bujnowski (DK) - (Grand Prix)
2006: Krzysztof Piskorski (DK), Marcin Pawłowski (DK) - (Grand Prix)
2007: X - Krzysztof Piskorski , XVI - Krystian Górniaczyk - (Leszno)
2008: XI - Krzysztof Piskorski - (Bydgoszcz)
2009: VI - Marcin Pawłowski - (Leszno)
2010: I - Maciej Ganczarek , II - Marcin Szymański , XI - Marcin Pawłowski - (Grand Prix)
2011: XV - Krzysztof Piskorski - (Toruń)

Indywidualny Puchar Polski:
2006: V - Krzysztof Piskorski, VI - Marcin Pawłowski, NS* - Paweł Kokot - (Bydgoszcz)
2007: NS* - Krzysztof Piskorski, NS* - Marcin Pawłowski - (Bydgoszcz)
2009: V Marcin Pawłowski, X - Krzysztof Piskorski - (Zielona Góra) (IPP jako GP Challenge)

Grand Prix Challenge:
2001: VII - Paweł Kokot - (Toruń)
2006: I - Marcin Pawłowski , III - Krzysztof Piskorski - (Rawicz)

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Centralnego:
2010: II - Marcin Pawłowski, III - Krzysztof Piskorski - (Rawicz)
2013: X - Robert Bandosz, XVII - Adrian Mokras - (Zielona Góra)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
1997: VI - (Arkadiusz Sroka, Krzysztof Madrzak, Krzysztof Stocik) - (Częstochowa)
2007: VII - (Marcin Pawłowski, Krzysztof Piskorski) - (Leszno)
2010: II - (Marcin Szymański, Maciej Ganczarek, Marcin Pawłowski) - (Toruń)
2012: III - (Krzysztof Piskorski, Marcin Pawłowski, Michał Rodzeń) - (Zielona Góra)
2013: III - (Arkadiusz Szymański, Paweł Idziorek, Adam Bożejewicz) - (Zielona Góra)

Mistrzostwa Okręgu Par Klubowych:
2009: III - (Krzysztof Piskorski, Marcin Pawłowski, Michał Rodzeń) - (Zielona Góra)

Drużynowe Mistrzostwa I ligi:
2002: II - (Przegrane baraże o ekstraligę)
2009: I - (Awans do ekstraligi)

Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Centralnego:
2011: III
2012: III

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Młodzieżowców:
2013: III - (Robert Bandosz, Paweł Idziorek, Piotr Kasperczak) - (Bydgoszcz)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów:
1998: VIII - Paweł Kokot , XVI - Wojciech Ropel - (Rawicz)
2000: III - Łukasz Molka , XV - Artur Bujnowski - (Rawicz)
2001: V - Kamil Pucyk, XIII - Artur Bujnowski - (Bydgoszcz)
2005: XIV - Marcin Pawłowski - (Rybnik)
2006: IV - Marcin Pawłowski - (Bydgoszcz)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Juniorów:
1998: V - (Paweł Kokot, Damian Lewaszow, Wojciech Ropel) - (Gorzów)
1999: VI - (Mariusz Widz, Jarosław Widz) - (Bydgoszcz)
2007: III - (Krystian Górniaczyk, Michał Rodzeń, Piotr Waliński) - (Żołędowo)
2008: IV - (Robert Bandosz, Michał Rodzeń) - (Częstochowa)
2013: IX - (Łukasz Gnitecki, Jakub Szczeœniewski, Marcin Rembacz) - (Toruń)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów:
1999: IV - (Mariusz Widz, Jarosław Widz, Piotr Malejki, Damian Lewaszow) - (Rawicz)
2001: VI - (Artur Bujnowski,Kamil Pucyk,Leszek Rajewski,Sebastian Twardowski) - (Zielona Góra)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów:
2006: IV - Krystian Górniaczyk, VIII - Michał Rodzeń - (Gniezno)
2007: I - Krystian Górniaczyk , VIII - Michał Zieliński - (Zielona Góra)
2009: II - Michał Zieliński , IX - Michał Mowczan , XV - Piotr Kulikowski - (Zielona Góra)
2010: XI - Kamil Merena , XII - Rafał Lewczuk - (Ostrów)
2011: III - Kamil Merena , VII - Michał Mowczan - (Gniezno)
2013: VII - Dawid Michalski, VIII - Adrian Mokras, XIII - Bartosz Wojtal, elim. - Marcin Rembacz - (Bydgoszcz)

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Kadetów:
2007: I - Krystian Górniaczyk - (Leszno)
2013: III - Dawid Michalski, VII - Kamil Merena, VIII - Bartosz Wojtal, XII - Adrian Mokras, XV - Marcin Rembacz - (Zielona Góra)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Kadetów:
2006: III - (Robert Bandosz, Mieczysław Zarzycki, Michał Rodzeń) - (Żołędowo)
2011: IV - (Michał Mowczan, Kamil Merena) - (Leszno)
2013: III - (Dawid Michalski, Bartosz Wojtal, Adrian Mokras) - (Leszno)

Mistrzostwa Okręgu Par Klubowych Kadetów:
2013: II - (Dawid Michalski, Kamil Merena, Bartosz Wojtal) , IV - (Adrian Mokras, Marcin Rembacz, Damian Pelaczyk)- (Zielona Góra)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów:
2009: IV - (Michał Mowczan, Michał Zieliński, Piotr Kulikowski, Rafał Lewczuk, Kamil Merena) - (Leszno)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików:
2004: IV - Sławomir Krawczonek , IX - Mieczysław Zarzycki , XI - Mateusz Łukowiak , XIII - Rafał Bartosik - (Żołędowo)
2005: VIII - Sławomir Krawczonek , XV - Robert Bandosz - (Poniec)
2006: I - Krystian Górniaczyk, VI - Michał Zieliński, VII - Piotr Baranowski, XI - Michał Kupczyński - (Zielona Góra)
2009: III - Michał Mowczan, VIII - Bartosz Masłowski, XI - Jakub Żurkan - (Gniezno)
2012: II - Dawid Michalski, VI - Bartosz Wojtal, elim. - Adrian Mokras - (Gniezno)
2013: V - Łukasz Gnitecki, VI - Adrian Mokras, VII - Marcin Rembacz, VIII - Jakub Szczeœniewski, X - Damian Pelaczyk, elim. Bartosz Pelaczyk, Kacper Zubczyński- (Toruń)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Młodzików:
2005: IV - (Robert Bandosz, Mieczysław Zarzycki) - (Świętochłowice)
2009: V - (Michał Mowczan, Bartosz Masłowski) - (Leszno)
2010: II - (Rafał Lewczuk, Kamil Merena, Damian Pelaczyk) - (Toruń)
2012: I - (Dawid Michalski, Bartosz Wojtal) - (Toruń)
2013: II - (Adrian Mokras, Damian Pelaczyk, Marcin Rembacz) - (Żołędowo)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików:
2013: I - (Adrian Mokras, Damian Pelaczyk, Jakub Szcześniewski, Marcin Rembacz, Łukasz Gnitecki) - (Zielona Góra)

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Młodzików:
2006: III - Krystian Górniaczyk - (Poniec)

Złoty Kask:
2001: VIII - Paweł Kokot - (Leszno)
2002: IX - Paweł Kokot - (Bydgoszcz)

Srebrny Kask:
2000: VI - Łukasz Molka - (Zielona Góra)

Brązowy Kask:
2000: IV - Leszek Rajewski - (Leszno)
2001: III - Leszek Rajewski , XVIII - Piotr Serafinowicz , XXII - Arkadiusz Koscielny - (Wrocław)
2002: VIII - Sławomir Krawczonek , X - Marcin Kubiak , XVI - Piotr Serafinowicz , XXI - Sebastian Ratajczak - (Zielona Góra)
2003: II - Sławomir Krawczonek , XVII - Rafal Bartosik , XVIII - Piotr Serafinowicz - (Poniec)
2004: VIII - Artur Pietrzak , XI - Mieczysław Zarzycki - (Częstochowa)
2005: VI - Mieczysław Zarzycki , VII - Paweł Stompor - (Gniezno)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów:
2008: I - Krzysztof Zakrzewski - (Bydgoszcz)
2013: I - Krzysztof Zakrzewski - (Żołędowo)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów:
2009: I - Krzysztof Zakrzewski - Zielona Góra



NS* - Wywalczony awans, w finale jednak nie wystąpił
© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org