Osiągnięcia
Indywidualne Mistrzostwa Europy:
2010 : II - Maciej Ganczarek, III - Marcin Szymański - (Leszno)

Drużynowe Mistrzostwa Europy:
2010: I - (Maciej Ganczarek, Marcin Szymański) - (Leszno)

Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych:
2010: I - (Maciej Ganczarek, Marcin Szymański, Radosław Handke, Marcin Pawłowski, Krzysztof Piskorski) - (Bury)

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów:
2000: I - Mariusz Widz - (Leszno)
2008: I - Michał Rodzeń - (Leszno)
2016: II - Bartosz Wojtal - (Poole)

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
2010: I - Maciej Ganczarek , II - Marcin Szymański - (Grand Prix)

Grand Prix Challenge:
2006: I - Marcin Pawłowski , III - Krzysztof Piskorski - (Rawicz)

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Centralnego:
2010: II - Marcin Pawłowski, III - Krzysztof Piskorski - (Rawicz)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
2010: II - (Marcin Szymański, Maciej Ganczarek, Marcin Pawłowski) - (Toruń)
2012: III - (Krzysztof Piskorski, Marcin Pawłowski, Michał Rodzeń) - (Zielona Góra)
2013: III - (Arkadiusz Szymański, Paweł Idziorek, Adam Bożejewicz) - (Zielona Góra)

Mistrzostwa Okręgu Par Klubowych:
2009: III - (Krzysztof Piskorski, Marcin Pawłowski, Michał Rodzeń) - (Zielona Góra)

Drużynowe Mistrzostwa I ligi:
2002: II - (Przegrane baraże o ekstraligę)
2009: I - (Awans do ekstraligi)
2015: I - (gr.zachodnia)

Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Zachodniego:
2011: III
2012: III
2013: III
2015: I
2016: III

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Młodzieżowców:
2013: III - (Robert Bandosz, Paweł Idziorek, Piotr Kasperczak) - (Bydgoszcz)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów:
2000: III - Łukasz Molka - (Rawicz)
2016: I - Bartosz Wojtal - (Toruń)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Juniorów:
2007: III - (Krystian Górniaczyk, Michał Rodzeń, Piotr Waliński) - (Żołędowo)
2016: III - (Bartosz Wojtal, Dawid Michalski, Filip Janas) - (Leszno)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów:
2016: III - (Bartosz Wojtal, Łukasz Gnitecki, Damian Pelaczyk, Adrian Mokras, Kacper Drozdowski) - (Zielona Góra)

Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Okręgu Zachodniego:
2015: III - Bartosz Wojtal
2016: III - Bartosz Wojtal

Drużynowe Mistrzostwa Juniorów Okręgu Zachodniego:
2011: III
2012: III
2013: III
2014: III
2015: II
2016: I

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów:
2007: I - Krystian Górniaczyk - (Zielona Góra)
2009: II - Michał Zieliński - (Zielona Góra)
2011: III - Kamil Merena - (Gniezno)

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Kadetów:
2007: I - Krystian Górniaczyk - (Leszno)
2013: III - Dawid Michalski - (Zielona Góra)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Kadetów:
2006: III - (Robert Bandosz, Mieczysław Zarzycki, Michał Rodzeń) - (Żołędowo)
2013: III - (Dawid Michalski, Bartosz Wojtal, Adrian Mokras) - (Leszno)
2014: III - (Bartosz Wojtal, Gracjan Huszcza, Adrian Mokras) - (Żołędowo)
2016: I - (Adrian Mokras, Damian Pelaczyk, Gracjan Sadło) - (Toruń)

Mistrzostwa Okręgu Par Klubowych Kadetów:
2013: II - (Dawid Michalski, Kamil Merena, Bartosz Wojtal) - (Zielona Góra)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów:
2014: II - (Bartosz Wojtal, Jakub Szcześniewski, Gracjan Huszcza, Łukasz Gnitecki, Adrian Mokras) - (Leszno)
2015: III - (Łukasz Gnitecki, Adrian Mokras, Damian Pelaczyk, Jakub Szcześniewski, Gracjan Sadło) - (Toruń)
2016: I - (Adrian Mokras, Kacper Drozdowski, Damian Pelaczyk, Gracjan Sadło, Kacper Królik) - (Zielona Góra)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików:
2006: I - Krystian Górniaczyk - (Zielona Góra)
2009: III - Michał Mowczan - (Gniezno)
2012: II - Dawid Michalski - (Gniezno)
2014: I - Damian Pelaczyk - (Świętochłowice)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych Młodzików:
2010: II - (Rafał Lewczuk, Kamil Merena, Damian Pelaczyk) - (Toruń)
2012: I - (Dawid Michalski, Bartosz Wojtal) - (Toruń)
2013: II - (Adrian Mokras, Damian Pelaczyk, Marcin Rembacz) - (Żołędowo)
2014: I - (Damian Pelaczyk, Adrian Mokras, Filip Iwasików- (Zielona Góra)
2015: II - (Kacper Drozdowski, Kacper Królik, Filip Iwasików ) - (Zielona Góra)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików:
2013: I - (Adrian Mokras, Damian Pelaczyk, Jakub Szcześniewski, Marcin Rembacz, Łukasz Gnitecki) - (Zielona Góra)
2014: I - (Adrian Mokras, Damian Pelaczyk, Jakub Osyczka, Gracjan Sadło, Bartosz Pelaczyk) - (Zielona Góra)
2015: II - (Kacper Królik, Kacper Drozdowski, Kacper Grzelak, Kacper Zubczyński) - (Żołędowo)

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Młodzików:
2006: III - Krystian Górniaczyk - (Poniec)

Brązowy Kask:
2001: III - Leszek Rajewski - (Wrocław)
2003: II - Sławomir Krawczonek - (Poniec)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów:
2008: I - Krzysztof Zakrzewski - (Bydgoszcz)
2013: I - Krzysztof Zakrzewski - (Żołędowo)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów:
2009: I - Krzysztof Zakrzewski - Zielona Góra


Więcej...



© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org