Terminarz 2015

KWIECIEŃ

Nd 12 - Runda 1 DMP
ŚWIĘTOCHŁOWICE - OSTRÓW
pauza - CZĘSTOCHOWA
LESZNO - TORUŃ

Nd 19 - I liga grupa zachodnia Leszno - Ostrów

Sb 25 - Pierwsza runda okręgowych rozgrywek juniorskich: DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) - Żołędowo, Leszno, Kalety

Nd 26 - Runda 2 DMP
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
OSTRÓW - pauza
CZĘSTOCHOWA - LESZNO

MAJ

Nd 10 - Pierwsza runda PUCHARU POLSKI - Toruń

Sb 16 - Druga runda okręgowych rozgrywek juniorskich: DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) - Toruń, Ostrów, Częstochowa

Nd 17 - Runda 3 DMP
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
ŚWIĘTOCHŁOWICE - pauza
LESZNO - OSTRÓW

Nd 24 - DMPMk - Żołędowo

Nd 24 - I liga grupa zachodnia Ostrów - Zielona Góra - spotkanie przełożone na inny termin!

Nd 24 - Runda 4 DMP
ŚWIĘTOCHŁOWICE - LESZNO - zawody przełożone z 31.05.2015

Sb 30 - DMPK - Toruń

Nd 31 - Runda 4 DMP
ŚWIĘTOCHŁOWICE - LESZNO za porozumieniem stron zawody przełożone na 24.05.2015
OSTRÓW - CZĘSTOCHOWA
pauza - TORUŃ

CZERWIEC

Sb 6 - I liga grupa zachodnia Zielona Góra - Ostrów

Nd 7 - Druga runda PUCHARU POLSKI - brak gospodarza

Sb 13 - MPPKK - Leszno

Nd 14 - MPPKMc - Toruń

Sb 20 - Trzecia runda okręgowych rozgrywek juniorskich: DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) - Gniezno, Zielona Góra, Rybnik

Nd 21 - Runda 5 DMP
CZĘSTOCHOWA - ŚWIĘTOCHŁOWICE
TORUŃ - OSTRÓW
LESZNO - pauza

Nd 21 - I liga grupa zachodnia Leszno - Zielona Góra

Sb 27 - MPPKMk - Zielona Góra

Sb 27  - I liga grupa zachodnia Zielona Góra - Leszno

Nd 28 - MPPKJ - Żołędowo & MPPK - Bydgoszcz

LIPIEC

Sb 4 - Czwarta runda okręgowych rozgrywek juniorskich okręgu południowego: DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) - Świętochłowice

Sb 4 - I liga grupa zachodnia Ostrów - Leszno

Nd 5 - Runda 6 DMP
OSTRÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE - za porozumieniem stron zawody przełożone na 23.08.2015
CZĘSTOCHOWA - pauza
TORUŃ - LESZNO

Pn 27 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Support Matches)

Wt 28 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Support Matches)

Śr 29 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Support Matches)

Cz 30 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Welcome Wight - Poole)

Pt 31 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Open & Junior Indi Qualifiers - Newport)

SIERPIEŃ

Sb 1 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Open & Juniors Indi Quarters & Pairs - Exeter)

Nd 2 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Women Semis & Team Cup Finals - Poole)

Pn 3 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Support Matches)

Wt 4 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Support Matches)

Śr 5 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Support Matches)

Cz 6 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Support Matches)

Pt 7 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Over 40's Qualifying and Finals - Leicester)

Sb 8 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Federation Cup - East Park / Open & Junior Indi Semi - Birmingham & East Park)

Nd 9 - Mistrzostwa Świata - Wielka Brytania (Indi Finals - Wednesfield)

Nd 23 - Runda 6 DMP - zawody przełożone z 5.07.2015
OSTRÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE

Sb 29 - IMPMc - Ostrów

Nd 30 - Runda 7 DMP
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
pauza - OSTRÓW
LESZNO - CZĘSTOCHOWA

WRZESIEŃ

Sb 5 - IMPK - Gniezno

Nd 6 - Runda 8 DMP
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
pauza - ŚWIĘTOCHŁOWICE
OSTRÓW - LESZNO

Sb 12 - IMO (eliminacja do półfinałów IMP) - ???, Ostrów, ???

Nd 13 - Trzecia (finałowa) runda PUCHARU POLSKI - Częstochowa

Sb 19 - IMPMk - Bydgoszcz

Nd 20 - Runda 9 DMP
LESZNO - ŚWIĘTOCHŁOWICE
CZĘSTOCHOWA - OSTRÓW
TORUŃ - pauza

Sb 26 - Finał IMPJ & IMPW - Zielona Góra

Nd 27 - Półfinały i Finał IMP - Częstochowa

PA¬DZIERNIK

Nd 4 - Runda 10 DMP
ŚWIĘTOCHŁOWICE - CZĘSTOCHOWA
OSTRÓW - TORUŃ
pauza - LESZNO

Nd 11 - Finał DMPJ - Żołędowo

Sb 17 - DMPMc - Leszno

LISTOPAD

Śr 11 - Turniej Niepodległo¶ci - Ostrów

© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org