Rozgrywki zielonogórskie 2012
I Turniej Mikołajkowy - 08.12.2012r.

1. Paweł Kokot 15(4,3,4,4)
2. Michał Rodzeń 14(4,4,2,4)
3. Artur Bujnowski 13(3,3,4,3)
4. Artur Kurdyk 12(1,4,3,4)
5. Tomasz Krzos 12(3,3,4,2)
6. Krystian Górniaczyk 12(3,3,4,2)
7. Piotr Waliński 10(2,2,2,4)
8. Rafał Lewczuk 10(2,4,2,2)
9. Bartosz Wojtal 9(1,3,2,3)
10.Marcin Rembacz 8(2,2,1,3)
11.Adrian Mokras 6(1,1,3,1)
12.Dawid Michalski 5(1,1,2,1)
13.Michał Zieliński 0(w,-,-,-)

Mecz towarzyski z okazji Zakończenia Sezonu 2012 - Drużyna Michała Rodzenia 63:77 Drużyna Marcina Pawłowskiego - 13.10.2012r.

Drużyna Michała Rodzenia 63:
1. Michał Rodzeń 14(4,2,4,4)
2. Michał Zieliński 5+1(1,3*,1,-)
3. Piotr Waliński 6(1,2,-,3)
4. Tomasz Krzos 5(2,1,2,-)
5. Rafał Lewczuk 13+1(4,4,2*,3)
6. Adrian Mokras 9+1(3,1,2*,3)
7. Damian Pelaczyk 5+2(2*,1,-,2*)
8. Bartosz Pelaczyk 6(3,1,1,1)

Drużyna Marcina Pawłowskiego 77:
1. Marcin Pawłowski 12+3(2*,3*,3*,4)
2. Bartosz Wojtal 9(3,2,4,-)
3. Paweł Kokot 13+2(3*,3*,3,4)
4. Krystian Górniaczyk 10+1(4,4,2*,-)
5. Dawid Michalski 11(3,1,4,3)
6. Marcin Rembacz 4+1(1,2*,-,1)
7. Piotr Witan 13(4,4,4,1)
8. Jakub Dzikowski 5+1(1,2,2*)

Bieg o puchar ZKS:
1. Damian Pelaczyk
2. Bartosz Pelaczyk
3. Jakub Dzikowski

I Indywidualne Mistrzostwa Dziennikarzy - 10.10.2012r.

1. Daniel Kapica (SportoweFakty.pl) 9+3+3(3,0,3,3)
2. Mariusz Malinowski (Radio Index) 9+2+2(2,3,2,2)
3 Kamil Żeberski (RTV Lubuska) 8+3+1(1,2,3,2)
4. Pawel Grosse (Sportowa.Zgora.pl) 9+2+0(2,3,2,2)
5. Marcin Krzywicki (TVP) 12+1+3(3,3,3,3)
6. Jan Ratajczak (Radio Index) 7+1+2(1,1,2,3)
7. Marcin Purowski (Sportoa.Zgora.pl) 5+0+1(3,0,1,1)
8. Maciej Noskowicz (Radio Zachód) 6+d+0(3,0,2,1)
9. Dawid Borek (NiceSport.pl) 3+3(1,0,2,0)
10.Konrad Cyranowicz (RT) 2+2(1,0,1,0)
11 Daniel Sawicki (Media Kombinat) 2(0,1,1,0)
RT.Jakub Dzikowski (ZKS) 6(2,1,2,1)

Mecz towarzyski do lat 14 - ZKS Zielona Góra 95:64 Gorzów - 07.10.2012r.

ZKS Zielona Góra: 95
1. Bartosz Wojtal 10(4,-,4,-,2)
2. Damian Pelaczyk 11+1(1,4,1,3*,2)
3. Piotr Witan 12(4,-,4,4)
4. Marcin Rembacz 16+2(3*,4,2,4,3*)
5. Dawid Michalski 12(4,-,-,4,4)
6. Bartosz Pelaczyk 8+1(3*,1,2,2)
7. Adrian Mokras 19+1(4,4,4,3*,4)
8. Jakub Dzikowski 7(1,1,4,1)
9. Rafał Lewczuk NS

Gorzów: 64
1. Wojciech Fornalik 14+1(2*,3,3,3,3)
2. Stanisław Januszkiewicz 10+1(3,3,1,2*,1)
3. Bartosz Pasiecznik 10(1,3,2,3,1)
4. Eryk Tarkowski 5+1(2,2*,w,1)
5. Paweł Paniłowski 7+2(2*,2*,-,3)
6. Adrian Majchrowski 12(2,3,3,2,2)
7. Przemysław Borkowski 5+1(1,2*,1,1)
8. Kamil Szpalik 1(1)
9. Adam Kawecki NS
10. Dawid Jakubik NS

Zawody towarzyskie - Dziennikarze 46:62 Kibice - 23.09.2012r.

Kibice 62:
1.Dawid Filipiak 11(3,0,2,3,3)
2.Patryk Malus 5+2(0,2*,0,1,2*)
3.Wiktor Skowron 10(3,1,3,0,3)
4.Paweł Nolka 5(2,-,-,-,0,3)
5.Łukasz Fedyn 15(3,3,3,3,3)
6.Łukasz Pachurka 5+2(2*,2*,0,-,1)
7.Patryk Pośpiech 5(0,-,1,3,1)
8.Kamil Demkowicz 6(3,0,0,3)

Dziennikarze 46:
9.Marcin Krzywicki 13+2(2,3,3,3,1*,1*)
10.Maciej Noskowicz 8+1(1*,1,-,-,2,2,2)
11.Kamil Żeberski 4+1(0,2*,0,2,0)
12.Marcin Purowski 1(1,-,-,-,-,0)
13.Daniel Kapica 6+2(1*,0,1*,2,2,0)
14.Dawid Piechowiak 4(2,0,1,-,1)
15.Dawid Borek 3+1(1,1,1*,-)
16.Andrzej Loch 7+1(2,2,1*,0,2)


II Winobraniowy Turniej Kibiców Par - 14.09.2012r.

1. West Side Falubaz: 46
15. Łukasz Szakoła
16. Waldemar Wołodźko
R. Łukasz Fedyn
R. Michał Owca

2. GO Jędrzychów: 41
1. Dawid Filipiak
2. Mariusz Kaczmarek
R. Kamil Demkowicz

3. GO Starówka:39
7. Patryk Malus
8. Patryk Pośpiech
R. Jacek Soboń

4. FC Świebodzin:37
9. Maksymilian Suliga
10. Mieczysław Suliga
R. Wiktor Skowron

5. FNF: 37
3. Grzegorz Jurys
4. Gracjan Kozłowski

6. FhZG: 33
5. Maciej Błoch
6. Krzysztof Olszak
R. Robert Wygra

7. FC Kożuchów/Szprotawa: 23
11. Paweł Nolka
12. Artur Nykiel
R. Wojciech Wysocki

8. FC Nowa Sól: 18
13. Robert Pałka
14. Piotr Pronin
R. Wojciech Matych


Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorów, Juniorów i Kadetów - IV Memoriał im. Piotra "Benka" Serafinowicza - 09.09.2012r.

XIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorów - IV Memoriał im. Piotra "Benka Serafinowicza
1. Robert Bandosz 20(4,4,4,4,4)
2. Krzysztof Piskorski 19(4,4,4,4,3)
3. Michał Rodzeń 17(4,3,2,4,4)
4. Paweł Kokot 16(3,3,4,4,2)
5. Kamil Merena 16(3,4,3,3,3)
6. Michał Mowczan 15+4(3,4,3,2,3)
7. Rafał Lewczuk 15+3(2,2,4,3,4)
8. Dawid Michalski 13(4,3,2,3,1)
9. Tomasz Krzos 12(3,2,3,3,1)
10. Artur Kurdyk 12(2,3,3,2,2)
11. Bartosz Wojtal 9(2,2,1,2,2)
12. Piotr Witan 8(1,1,2,d,4)
13. Adrian Mokras 8(1,2,1,1,3)
14. Jakub Szcześniewski 7(2,1,1,2,1)
15. Krzysztof Stocik 7(1,1,2,1,2)
16. Marcin Rembacz 5(1,1,1,1,1)
17. Damian Pelaczyk NS
18. Bartosz Pelaczyk NS

XII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów (do lat 18):
1. Kamil Merena 16(3,4,3,3,3)
2. Michał Mowczan 15+4(3,4,3,2,3)
3. Rafał Lewczuk 15+3(2,2,4,3,4)
4. Dawid Michalski 13(4,3,2,3,1)
5. Bartosz Wojtal 9(2,2,1,2,2)
6. Piotr Witan 8(1,1,2,d,4)
7. Adrian Mokras 8(1,2,1,1,3)
8. Jakub Szcześniewski 7(2,1,1,2,1)
9. Marcin Rembacz 5(1,1,1,1,1)
10. Damian Pelaczyk NS
11. Bartosz Pelaczyk NS

I Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Kadetów(do lat 16):
1. Kamil Merena 16(3,4,3,3,3)
2. Rafał Lewczuk 15+3(2,2,4,3,4)
3. Dawid Michalski 13(4,3,2,3,1)
4. Bartosz Wojtal 9(2,2,1,2,2)
5. Piotr Witan 8(1,1,2,d,4)
6. Adrian Mokras 8(1,2,1,1,3)
7. Jakub Szcześniewski 7(2,1,1,2,1)
8. Marcin Rembacz 5(1,1,1,1,1)
9. Damian Pelaczyk NS
10. Bartosz Pelaczyk NS

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Par Młodzików - 04.09.2012r.

1. Para D 38
Damian Pelaczyk 21(4,4,4,1,4,4)
Dawid Michalski 17+5(3*,3*,3*,2,3*,3*)

2. Para A 35
Bartosz Wojtal 19+1(2,4,2,3*,4,4)
Jakub Szcześniewski 16+2(4,3*,1,4,3*,1)

3. Para B 29
Adrian Mokras 16+2(3,2,4,3*,2,2*)
Marcin Rembacz 13+1(1,1,3*,4,1,3)

4. Para C 18
Bartosz Serafinowicz 9(1,2,2,2,2)
Jakub Dzikowski 3(1,1,1)
Bartosz Pelaczyk 6(2,1,1,2)

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Młodzików - 04.09.2012r.

1. Dawid Michalski 16+4(4,4,4,4)
2. Bartosz Wojtal 16+3(4,4,4,4)
3. Adrian Mokras 11+4(2,3,3,3)
4. Jakub Szcześniewski 11+3(3,2,3,3)
5. Marcin Rembacz 10(3,3,2,2)
6. Damian Pelaczyk 6(2,1,2,1)
7. Bartosz Pelaczyk 6(1,2,1,2)
8. Jakub Dzikowski 4(1,1,1,1)
9. Bartosz Serafinowicz czwarty w biegu eliminacyjnym

I VB Leasing Speedrower Media Cup- 01.09.2012r.

1. TVP: 21
Marcin Krzywicki 14(3,3,2,3,3)
Andrzej Loch 7(1,2,1,2,1)

2. SportoweFakty.pl: 19
Daniel Kapica 15(3,3,3,3,3)
Jakub Sobczak 4(2,1,-,-,1)
Artur Lawrenc 0(0,0)

3. Sportowa.zgora.pl: 17
Paweł Grosse 7(2,-,3,-,2)
Wojciech Gąsiewski 3(1,1,-,1,-)
Dawid Piechowiak 7(3,2,2,0)

4. NiceSport.pl: 14
Dawid Borek 8(2,2,2,2,0)
Bartłomiej Mikuła 6(0,0,1,3,2)

5. RTV Lubuska: 12
Kamil Żeberski 12(3,2,3,1,3)
Piotr Babczyszyn 0(0,0,0,0,0)

6. TV Odra Zielona Góra: 7
Piotr Kuśnierz 5(0,1,1,1,2)
Paweł Karpiński 2(1,0,0,0,1)


© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org