Rozgrywki zielonogórskie 2013

PUCHAR  JESIENI – 30.10.2013r.

1. Gracjan Huszcza 15(4,4,4,3) + 1. w finale
2. Adrian Mokras 12(2,4,2,4) + 2. w barażu + 2. w finale
3. Damian Pelaczyk 11(3,2,3,3) + 1. w barażu + 3. w finale
4. Bartosz Wojtal 12(4,3,4,1) + 4. w finale
5. Patryk Wiśniewski 10(2,3,3,2) + 3. w barażu
6. Łukasz Gnitecki 10(3,2,1,4) + 4. w barażu
7. Kacper Zubczyński 5(1,1,2,1)
-. Bartosz Pelaczyk 5(1,1,1,2)

PUCHAR FAIR PLAY – 28.10.2013r.

1. Gracjan Huszcza 23(4,4,3,4,4,4) + 1. w finale
2. Bartosz Wojtal 16(2,4,2,1,4,3)+ 2. w finale
3. Damian Pelaczyk 17(2,3,3,3,3,3) + 3. w finale
4. Jakub Szcześniewski 18(3,2,4,3,2,4) + 4. w finale
5. Marcin Rembacz 14(4,1,3,2,2,2) + 1. w finale pocieszenia + 5. w finale
6. Adrian Mokras 21(3,3,4,4,3,4) + 6. w finale
7. Patryk Wiśniewski 14(3,1,2,4,1,3) + 7. w finale
8. Bartosz Pelaczyk 9(2,1,2,1,2,1) + 2. w finale pocieszenia
9. Kacper Zubczyński 6(1,1,1,1,1,1) + 3. w finale pocieszenia
10. Filip Janas 12(4,2,2,1,2,1) + 4. w finale pocieszenia

DRUŻYNOWY PUCHAR ZIELONEJ GÓRY - 26.10.2013r.

1. Red Bike 73+4

Adrian Mokras 24+1+4 w biegu dod.(2*,4,3,4,3,4,4)
Alan Łabęda 16+2(3,2,2*,2,2*,2,3)
Marcin Rembacz 20+1(3,3,2*,3,3,3,2)
Filip Iwasików - Kalitowski 14+3(2*,1,3,1,2*,2*,3)

2. ADK Auto 73+3
Gracjan Huszcza 24+1+3 w biegu dod.(3*,3,3,4,4,4,3)
Filip Janas 13(4,1,1,2,2,1,2)
Łukasz Gnitecki 24+1(4,4,2*,3,4,4,3)
Cezary Wawrzyniak 11+1(1,1,3,2*,1,1,2)

3. Xero Express 71
Bartosz Wojtal 25(4,4,4,4,4,3,2)
Patryk Wiśniewski 12+1(1,2,1,1,1,2*,4)
Jakub Szcześniewski 23(2,3,4,4,3,3,4)
Kacper Zubczyński 11(1,1,2,1,1,1,4)

ZKS ZIELONA GÓRA (U-15) 98 - 61 SPARTA WROCŁAW 26.10.2013r.

SPARTA:
1. Damian Stolarczyk 14(3,2,4,1,2,2)
2. Jędrzej Król 3+1(2*,1,-,-)
3. Patryk Pytlos 8+1(1,1,2*,2,1,1)
4. Krzysztof Majda 7(2,1,3,1)
5. Maciej Markowski 10+1(2,2,3*,-,2,1)
6. Bartosz Grabowski 10(2,1,4,1,2)
7. Patryk Wiśniewski (gość) 9+1(1,2,3*,3)

ZKS:
1. Gracjan Huszcza 16(4,4,4,4)
2. Kuba Szcześniewski 12(w,4,-,4,4)
3. Marcin Rembacz 14+2(4,3*,-,3*,4)
4. Damian Pelaczyk 12+4(3*,3*,-,3*,3*)
5. Adrian Mokras 17+3(4,3*,4,3*,3*)
6. Filip Janas 8+2(3*,3*,2,-)
7. Łukasz Gnitecki 12(4,4,-,4)
8. Filip Iwasików-Kalitowski 1(1)
9. Kacper Zubczyński 1(1)
10. Bartosz Pelaczyk 4(2,2)
11. Aleksander Szymański 1(1)

VIII MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO PAR - 26.10.2013r.

1. ADK Auto 46
Rafał Lewczuk 21+5(4,3*,3*,3*,3*,3*,2)
Artur Bujnowski 13(1,4,4,4,-,-,-)
Paweł Kokot 12(4,4,4)

2. ACO - Zell 44
Gracjan Huszcza 24+2(3,3*,4,4,3*,4,3*)
Jakub Szcześniewski 20+2(2*,4,3*,1,4,2,4)

3. Sportowa.zgora.pl 42
Damian Pelaczyk 17+4(3*,3*,2,2*,3*,3*,1)
Łukasz Gnitecki 25(4,4,3,3,4,4,3)

4. Xero Express 38
Bartosz Wojtal 23(4,1,4,4,4,2,4)
Dawid Michalski 15+4(3*,2,w,3*,3*,1,3*)

5. CAPRI - bit 34
Adrian Mokras 18+3(2,2,3*,3*,2,3,3*)
Marcin Rembacz 16(1,1,4,4,1,1,4)

6. Hotel Martina 28
Patryk Wiśniewski 17(4,4,2,1,2,2,2)
Bartosz Pelaczyk 11(3*,2,1,2,1,1,1)

7. Red Bike 26
Kacper Zubczyński 13(2,3,1,1,1,4,1)
Filip Janas 13(1,1,2,2,2,3*,2)

8. ZIEL - BRUK 21
Aleksander Szymański 8(1,1,1,1,2,1,1)
Filip Iwasików - Kalitowski 13(2,2,2,2,1,2,2)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO - V Memoriał im. Piotra "Benka" Serafinowicza - 28.09.2013r. - Zielona Góra

1. Rafał Lewczuk 20(4,4,4,4,4)
2. Robert Bandosz 19(4,3,4,4,4)
3. Marcin Pawłowski 18(4,4,4,3,3)

4. Dawid Michalski 15(4,4,3,w,4)
5. Gracjan Huszcza 15(3,3,4,2,3)
6. Bartosz Wojtal 14(1,3,3,3,4)
7. Łukasz Gnitecki 14(2,2,3,4,3)
8. Adrian Mokras 14(3,4,3,2,2)
9. Jakub Szcześniewski 14(3,2,2,4,3)
10.Damian Pelaczyk 10(2,3,1,3,1)
11.Piotr Waliński 9(3,1,2,1,2)
12.Patryk Wiśniewski 9(1,1,2,3,2)
13.Tomasz Krzos 8(2,2,2,2,-)
14.Filip Janas 7(1,2,1,2,1)
15.Bartosz Pelaczyk 7(2,1,1,1,2)
16.Kacper Zubczyński 5(1,1,1,1,1)
17.Aleksander Szymański 1(1)
18.Kacper Drozdowski NS

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO do lat 12- 28.09.2013r. - Zielona Góra

1. Bartosz Pelaczyk 16(4,4,4,4)
2. Kacper Zubczyński 12(3,3,3,3)
3. Kacper Drozdowski 8(2,2,2,2)
4. Aleksander Szymański 4(1,1,1,1)


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO MŁODZIKÓW - 31.08.2013r. - Zielona Góra

1. Adrian Mokras(ZKS Zielona Góra) 14(3,4,3,4)+4+4
2. Damian Pelaczyk(ZKS Zielona Góra) 15(4,4,3,4)+4+3
3. Jakub Szcześniewski(ZKS Zielona Góra) 14(4,4,2,4)+3+2

4. Łukasz Gnitecki(ZKS Zielona Góra) 13(4,2,3,4)+3+1
5. Marcin Rembacz(ZKS Zielona Góra) 13(3,4,3,3)+2+4

6. Stanisław Januszkiewicz(Orzeł Gorzów) 12(3,3,4,2)+2+3
7. Łukasz Klimczak(Orzeł Gorzów) 8(w,3,3,2)+1+2
8. Bartosz Pelaczyk(ZKS Zielona Góra) 9(3,2,2,2)+1+1
9. Aleksander Szymański(ZKS Zielona Góra) 7(1,1,1,4)

10.Piotr Galuba(Orzeł Gorzów) 7(2,2,2,1)
11.Kacper Zubczyński(ZKS Zielona Góra) 6(1,2,w,3)
12.Tomasz Konkol(Orzeł Gorzów) 5(2,1,1,1)
13.Kamil Szpalik(Orzeł Gorzów) 4(1,1,1,1)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW - 31.08.2013r. - Zielona Góra

1. Rafał Lewczuk(ZKS Zielona Góra) 20(4,4,4,4,4)
2. Dawid Michalski(ZKS Zielona Góra) 18(3,4,4,4,3)
3. Adrian Mokras(ZKS Zielona Góra) 17+4(4,3,4,3,3)

4. Bartosz Wojtal(ZKS Zielona Góra) 17+3(4,4,4,1,4)

5. Marcin Rembacz(ZKS Zielona Góra) 16(3,3,3,3,4)
6. Jakub Szcześniewski(ZKS Zielona Góra) 15(4,4,3,2,2)

7. Wojciech Fornalik(Orzeł Gorzów) 15(3,3,3,2,4)
8. Damian Pelaczyk(ZKS Zielona Góra) 13(2,2,2,4,3)
9. Gracjan Huszcza(ZKS Zielona Góra) 13(3,3,3,1,3)

10. Stanisław Januszkiewicz(Orzeł Gorzów) 11(2,2,2,3,2)
11.Łukasz Gnitecki(ZKS Zielona Góra) 9(1,1,1,4,2)
12.Tomasz Konkol(Orzeł Gorzów) 9(2,2,2,2,1)
13.Łukasz Klimczak(Orzeł Gorzów) 8(1,2,w,3,2)
14.Patryk Wiśniewski(ZKS Zielona Góra) 6(2,1,1,2,w)
15.Piotr Galuba(Orzeł Gorzów) 6(1,1,2,1,1)
16. Aleksander Szymański(ZKS Zielona Góra) 5(1,1,1,1,1)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO KADETÓW - 31.08.2013r. - Zielona Góra

1. Dawid Michalski(ZKS Zielona Góra) 18(3,4,4,4,3)
2. Adrian Mokras(ZKS Zielona Góra) 17+4(4,3,4,3,3)
3. Bartosz Wojtal(ZKS Zielona Góra) 17+3(4,4,4,1,4)

4. Marcin Rembacz(ZKS Zielona Góra) 16(3,3,3,3,4)
5. Jakub Szcześniewski(ZKS Zielona Góra) 15(4,4,3,2,2)

6. Wojciech Fornalik(Orzeł Gorzów) 15(3,3,3,2,4)
7. Damian Pelaczyk(ZKS Zielona Góra) 13(2,2,2,4,3)
8. Gracjan Huszcza(ZKS Zielona Góra) 13(3,3,3,1,3)

9. Stanisław Januszkiewicz(Orzeł Gorzów) 11(2,2,2,3,2)
10.Łukasz Gnitecki(ZKS Zielona Góra) 9(1,1,1,4,2)
11.Tomasz Konkol(Orzeł Gorzów) 9(2,2,2,2,1)
12.Łukasz Klimczak(Orzeł Gorzów) 8(1,2,w,3,2)
13.Patryk Wiśniewski(ZKS Zielona Góra) 6(2,1,1,2,w)
14.Piotr Galuba(Orzeł Gorzów) 6(1,1,2,1,1)
15. Aleksander Szymański(ZKS Zielona Góra) 5(1,1,1,1,1)

INDYWIDUALNY PUCHAR ZIELONEJ GÓRY KADETÓW - 23.08.2013 r.

1. Adrian Mokras 30(4,4,4,4,3,4,4,3) + 3 + I m-ce w finale A
2. Marcin Rembacz 23(3,3,4,2,3,2,2,4) + 4 + II m-ce w finale A
3. Damian Pelaczyk 23(2,3,3,3,4,3,3,2) + 4 + III m-ce w finale A

4. Łukasz Gnitecki 26(4,2,1,3,4,4,4,3) + 3 + IV m-ce w finale A
5. Gracjan Huszcza 25(3,4,2,4,2,3,3,4) + 2 + I m-ce w finale B
6. Patryk Wiśniewski 12(1,2,2,1,2,1,1,2) + 1 + II m-ce w finale B
7. Filip Iwasików-Kalitowski 13(2,1,3,2,1,1,2,1) + 2 + III m-ce w finale B
8. Kacper Zubczyński 9(1,1,1,1,1,2,1,1) + 1 + IV m-ce w finale B

SREBRNY KASK - 11.07.2013r.

1. Rafał Lewczuk 24(4,4,4,4,4,4)
2. Dawid Michalski 21(3,4,2,4,3,4)
3. Adrian Mokras 20(3,4,3,3,4,3)

4. Jakub Szcześniewski 17(2,4,2,3,2,4)
5. Łukasz Gnitecki 16(2,2,2,4,3,3)
6. Bartosz Wojtal 16(3,3,3,1,3,3)
7. Bartosz Matysik 12(2,3,1,2,2,2)
8. Kacper Zubczyński 10(1,2,1,3,1,2)
9. Patryk Wiśniewski 7(1,1,2,1,1,1)
10.Filip Iwasików - Kalitowski 6(1,1,1,1,1,1)

BRĄZOWY KASK - 08.07.2013r.

1. Adrian Mokras 31(4,4,4,4,4,4,3,4)
2. Damian Pelaczyk 28(3,4,4,2,4,4,4,3)
3. Marcin Rembacz 26(4,3,3,4,4,3,3,2)

4. Łukasz Gnitecki 21(1,4,1,4,3,3,4,1)
5. Bartosz Matysik 21(3,3,2,2,3,2,2,4)
6. Adrian Kotowski 16(2,2,2,2,1,3,1,3)
7. Patryk Wiśniewski 16(3,2,3,1,2,1,2,2)
8. Filip Iwasików - Kalitowski 13(1,1,3,3,1,2,1,1)
9. Bartosz Pelaczyk 11(1,2,2,1,3,2)
10. Kacper Zubczyński 7(2,1,1,1,1,1)

Tęczowy Kask

1. Bartosz Pelaczyk
2. Filip Iwasików – Kalitowski
3. Kacper Zubczyński
4. Patryk Wiśniewski

Longtrack Cup

1. Adrian Mokras
2. Bartosz Wojtal
3. Łukasz Gnitecki
4. Marcin Rembacz

ODKRYWCA CUP - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY AMATORÓW I BYŁYCH ZAWODNIKÓW - 04.07.2013r.

1. Tomasz Krzos 19+4+4(4,4,4,4,3)
2. Artur Kurdyk19+4+3(4,3,4,4,4)
3. Michał Gałagus 15+3+2(2,4,3,3,3)

4. Maciej Hlebik 12+3+1(3,3,2,w,4)
5. Piotr Witan 13+2(2,3,2,3,3)
6. Gracjan Kozłowski 10+2(2,2,1,2,3)
7. Krzysztof Zakrzewski 11+1(-,1,3,3,4)
8. Mariusz Domański 9+1(3,1,1,2,2)
9. Piotr Suchodół 8(1,3,2,1,1)
10. Dawid Filipiak 8(1,2,3,2,w)
11. Adrian Sztyber 7(1,1,2,2,1)
12. Marcin Pakulski 7(2,1,1,1,2)
RT. Jakub Szcześniewski 18(4,4,4,4,2)
RT. Adrian Mokras 14(3,4,3,4,-)
RT. Marcin Rembacz 14(3,2,4,3,2)
RT. Łukasz Gnitecki 11(4,2,1,-,4)
RT. Patryk Wiśniewski 3(1,1,1)

MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY PAR KADETÓW - 03.07.2013r.

1. Nowy Jędrzychów 29
Adrian Mokras 16+2(3*,4,3,3*,3)
Alan Łabęda 13+2(4,1,2*,4,2*)

2. Łężyca 28
Jakub Szcześniewski 15(2,3,3,3,4)
Łukasz Gnitecki 13+4(4,2*,2*,2*,3*)

3. Mazurskie 25+4
Bartosz Wojtal 19+4 w dod.(3,4,4,4,4)
Patryk Wiśniewski 6+1(2*,1,1,1,1)

4. Zastalowskie 25+w
Dawid Michalski 20+w (4,4,4,4,4)
Maciej Rembacz 5(1,1,1,1,1)

5. Robotnicze 22
Damian Pelaczyk 14(3,3,3,2,3)
Bartosz Pelaczyk 8+3(1,2*,2*,1,2*)

6. Stary Jędrzychów 21
Marcin Rembacz 13+1(2,3,4,2*,2)
Kacper Zubczyński 8+1(1,2*,1,3,1)

MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY PAR MŁODZIKÓW - 03.07.2013r.

1. Łężyca 37
Jakub Szcześniewski 23(4,4,4,4,4,3)
Łukasz Gnitecki 14+3(3*,2,2,3*,2,2*)

2. Nowy Jędrzychów 29
Adrian Mokras 22(4,3,4,4,3,4)
Kacper Zubczyński 7(1,1,2,1,1,1)
Maciej Rembacz NS

3. Robotnicze 27
Damian Pelaczyk 13+2(2,3*,1,2,2*,3)
Bartosz Pelaczyk 14+1(1,4,3,1,3,2*)

4. Stary Jędrzychów 26
Marcin Rembacz 17(3,w,3,3,4,4)
Alan Łabęda 9+2(2*,2,1,2*,1,1)

MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY PAR JUNIORÓW - 01.07.2013r.

1. Zastalowskie 30
Rafał Lewczuk 18+2(4,3*,4,3*,4)
Łukasz Gnitecki 12(1,4,2,4,1)

2. Łężyca28
Damian Pelaczyk 13+2(3*,3,2,2*,3)
Jakub Szcześniewski 15+2(4,2*,4,3,2*)

3. Mazurskie 26
Bartosz Wojtal 19(4,4,3,4,4)
Maciej Rembacz 2(1,-,-,1,-)
Kacper Zubczyński 5(2,1,2)

4. Nowy Jędrzychów 24
Adrian Mokras 16(3,2,3,4,4)
Patryk Wiśniewski 8+1(2*,1,1,2,2)

5. Botaniczna 23
Dawid Michalski 10+1(3,4,3*,w,w)
Bartosz Pelaczyk 13+1(2*,1,4,3,3)

6. Stary Jędrzychów 17
Marcin Rembacz 12(2,3,2,2,3)
Aleksander Szymański 5(1,1,1,1,1)

INDYWIDUALNY PUCHAR ZIELONEJ GÓRY MŁODZIKÓW - 15.06.2013r.

1. Damian Pelaczyk 24(4,4,4,4,4,4)
2. Marcin Rembacz 22(4,3,4,3,4,4)
3. Łukasz Gnitecki 20(4,3,3,4,3,3)

4. Bartosz Pelaczyk 17(4,2,3,2,2,4)
5. Filip Iwasików 17(3,3,4,2,2,3)
6. Aleksander Szymański 14(3,1,3,1,3,3)
7. Patryk Madej 14(1,1,3,3,4,2)
8. Maciej Rembacz 11(3,2,1,3,1,1)
9. Alan Madej 8(1,2,1,2,1,1)

INDYWIDUALNY PUCHAR ZIELONEJ GÓRY JUNIORÓW - 15.06.2013r.

1. Dawid Michalski 23(4,4,4,4,3,4)
2. Rafał Lewczuk 22(4,4,2,4,4,4)
3. Bartosz Wojtal 20(3,2,4,3,4,4)

4. Damian Pelaczyk 19(3,3,3,3,4,3)
5. Marcin Rembacz 16(4,2,1,3,3,3)
6. Łukasz Gnitecki 14(3,3,2,2,2,2)
7. Bartosz Pelaczyk 11(2,2,2,1,1,3)
8. Patryk Wiśniewski 10(2,1,3,1,1,2)
9. Filip Iwasików 9(1,1,2,1,2,2)
10.Aleksander Szymański 6(1,1,1,1,1,1)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY DO LAT 12 - 15.06.2013r.

1. Bartosz Pelaczyk 16(4,4,4,4)
2. Filip Iwasików 13(2,4,4,3)
3. Patryk Madej  12(3,3,4,2)

4. Aleksander Szymański  10(2,3,3,2)
5. Maciej Rembacz  9(3,2,3,1)
6. Alan Madej 6  (1,2,2,1)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY KADETÓW - 06.06.2013r.

1. Bartosz Wojtal 23(4,4,4,4,4,3)
2. Adrian Mokras 21(3,3,3,4,4,4)
3. Dawid Michalski 19(4,4,2,4,1,4)

4. Marcin Rembacz 15(1,3,4,3,2,2)
5. Damian Pelaczyk 15(2,2,2,3,4,2)
6. Jakub Szcześniewski 14(2,4,2,w,3,3)
7. Alan Łabęda 12(3,1,1,2,2,3)
8. Bartosz Pelaczyk 11(1,2,1,1,3,3)
9. Łukasz Gnitecki 11(2,3,2,2,1,1)
10.Aleksander Szymański 7(1,1,1,2,1,1)
11.Patryk Wiśniewski 3. w biegach eliminacyjnych
12.Marcel Kobzda 4.w biegach eliminacyjnych

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY JUNIORÓW - 04.06.2013r.

1. Dawid Michalski 15+4(3,4,4,4)
2. Rafał Lewczuk 15+w(4,4,4,3)
3. Bartosz Wojtal 14+4(3,3,4,4)

4. Kamil Merena 14+w(4,3,4,3)
5. Adrian Mokras 12(4,2,2,4)
6. Jakub Szcześniewski 11(3,1,4,3)
7. Marcin Rembacz 10(3,2,3,2)
8. Łukasz Gnitecki 9(2,3,1,3)
9. Damian Pelaczyk 8(2,3,1,2)
10.Alan Łabęda 7(2,2,2,1)
11.Patryk Wiśniewski 6(1,1,2,2)
12.Bartosz Pelaczyk 5(1,1,2,1)
13.Aleksander Szymański 4(1,1,1,1)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY MŁODZIKÓW - 03.06.2013r.

1. Adrian Mokras 24(4,4,4,4,4,4)
2. Marcin Rembacz 21(3,3,4,4,3,4)
3. Szymon Pisiewicz 19(2,4,3,3,4,3)

4. Jakub Szcześniewski 18(4,4,w,2,4,4)
5. Łukasz Gnitecki 16(2,3,3,2,3,3,)
6. Alan Łabęda 14(1,3,3,2,3,2)
7. Aleksander Szymański 11(1,2,2,2,2,2)
8. Jakub Mielczarek 7(2,1,1,2,w,1)
RT. Patryk Wiśniewski 12(2,3,1,2,1,3)


© Copyright by speedrower.zgora.pl 2005-2015. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Design by www.chrisdesign.org